200 Денна змінна середня - зручний інструмент для трейдингу

200-dnevnaya-skolzyashhaya-srednyaya

Багато досвідчені трейдери запевняють, що для того щоб заробляти на ринку Форекс, потрібно відкривати ордера в напрямку поточної тенденції на ринку. Відмінним помічником у визначенні тренда на ринку є 200 денна змінна середня, про яку ми і поговоримо сьогодні.

Змінна середня - це крива, яка відображає середнє значення цінового рівня за певний період часу.

Даний інструмент впроваджений в торговельну платформу MT4, знайти його ви можете за адресою: «Вставка / Індикатори / Трояндова / Moving Average».У стандартних настройках в рядку «Період» зазначено значення 14, яке говорить про те, що змінна середня будується на основі останніх 14 барів.

200-dnevnaya-skolzyashhaya-srednyaya

У рядку «Стиль» можна задати колір ковзної середньої, що дуже зручно для торгівлі. При цьому, змінна середня може використовувати для розрахунку як японські свічки, так і бари.

200-dnevnaya-skolzyashhaya-srednyaya

При установці цього інструменту, варто враховувати, що відображення кривої залежить від періоду, зазначеного в налаштуваннях, а також від тайм-фрейма, на який вона встановлюється. Інструмент з періодом 14 підходить для скальпинга, а для середньостроковій і довгостроковій торгівлі використовуються інструменти з періодами 50 і 200 відповідно.

Варто також враховувати, що чим вище застосовуваний період, тим менш чутливим до незначних коливань ціни стає інструмент. Якщо ви застосовуєте період більше 25, тоді ковзаючу середню називають повільної, а якщо менше 25 - швидкою. 200-dnevnaya-skolzyashhaya-srednyaya

Побудова ковзної середньої

Крім періоду і кольору, в налаштуваннях можна також вибрати тип інструменту.

200-dnevnaya-skolzyashhaya-srednyaya

Робиться це в поле «Метод MA». У цьому місці ви можете вибрати 1 з доступних типів ковзних середніх:

  1. Simple - це проста змінна середня. Така крива створюється на основі останніх свічок, зазначених в рядку «Період». Припустимо тут вказано значення 14, тоді обчислення проводяться наступним чином: значення всіх 14 барів сумуються і діляться на 14.
  2. Exponential - експоненціальна змінна середня. Така крива розраховується за дещо іншою формулою. Так, наприклад, якщо в рядку «Період» зазначено значення 200, велику роль відіграють останні 50 барів.
  3. Smoothed - згладжена змінна середня. Дана крива являє собою криву, яка була отримана завдяки згладжування експоненційної простий ковзної середньої.
  4. Linear Weight. Ця крива являє собою підвид експоненційної ковзної середньої і використовується трейдерами в дуже рідкісних випадках.

Найбільш затребуваними з описаних вище типів є проста змінна середня і експоненціальна, причому остання найчастіше застосовується в трендових стратегіях.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

В налаштуваннях ви також можете вибрати тип ціни, який буде враховуватися при проведенні обчислень. 200-dnevnaya-skolzyashhaya-srednyaya

200 денна змінна середня

Якщо ви прийняли рішення використовувати ковзаючу середню для виявлення домінуючої тенденції, то слід правильно вибрати її період. Вести торги лише на основі ковзної середньої за стандартних параметрів дуже ризиковано, тому що така крива є дуже чутливою навіть до слабких стрибків цінового рівня. Застосування ковзної середньої з періодом 14 пов`язано з отриманням великої кількості помилкових сигналів.

Говорячи про 200 денної ковзної середньої, можна стверджувати, що вона є більш надійною. Цей інструмент можна використовувати для розробки ефективної довгострокової торгової методики.

Покладатися виключно на свідчення 200 денної ковзної середньої теж не рекомендується, для підтвердження сигналів найкраще використовувати допоміжні алгоритми. 200 денна змінна середня прекрасно підходить для визначення присутньої на ринку тенденції.

Тенденція визначається в залежності від місцезнаходження цінового рівня відносно простий ковзної середньої.

  1. Якщо ціновий рівень розташовується над ковзної середньої, це говорить про наявність висхідного тренда.
  2. Якщо ціна розташовується під ковзної середньої, це є сигналом присутності ведмежого тренда.
  3. Якщо ціна перетинає ковзну середню, це говорить про зміну тренда на протилежний.

Якщо для виявлення тенденції ви вирішите застосовувати 200 денну ковзну середню, тоді ви будете визначати довгострокові тенденції. При веденні торгів на малих тимчасових інтервалах рекомендується використовувати ковзаючі середні з періодами від 14 до 50.

Змінна середня - це прекрасний інструмент для визначення тренда на ринку. З її допомогою трейдеру набагато легше прийняти рішення про вхід в ринок. Крім відкриття ордера в напрямку загальної тенденції, змінна середня надає трейдеру можливість виявляти моменти зміни тренда.

Головний недолік ковзної середньої полягає в тому, що вона не працює під час консолідації на ринку. Ще один мінус полягає в тому, що вона може перемальовувати свої показання, тому в момент надходження сигналу раджу вам дочекатися закриття поточної свічки.