20 Простих правил майбутнього багатства

Стати багатим хочуть все, але мало хто знає як, і ще у меншої кількості людей це взагалі-то виходить. Ми пропонуємо вам 20 простих правил і рекомендацій, які допоможуть вам знайти розуміння того, як стати багатим вже в найближчі роки.

Як заробити?

 1. Якщо Вам недостатньо грошей - потрібно шукати нові способи їх заробітку, а не бігти за кредитами.
 2. Найчастіше, маленький заробіток - це причина недостатньої оцінки своєї роботи. Якщо ви відчуваєте, що можете більше, пробуйте шукати інші варіанти роботи, а ще краще, власної справи. Іноді хобі успішно переростає в бізнес, потрібно тільки подумати і витратити час.
 3. Величина Вашого стану безпосередньо відповідає рівню Вашої значущості. Працюйте над собою - підвищуйте професійний рівень, вчіть нові мови, ходите на курси підвищення кваліфікації.
 4. Шлях до володіння мільйонним статком відкритий будь-якій людині, а не тільки обраним. Але для цього важливо рухатися, думати і працювати. Лежачи на дивані, грошей не заробити.
 5. Завжди пам'ятайте, що у доходів може бути безліч нових джерел. Пробуйте!

Як примножити?

 1. Заробити гроші - не найскладніше. Набагато складніше зароблене зберегти і примножити. Тому слід обов'язково продумувати можливості для інвестиції, хоча б вклади під відсотки.
 2. Візьміть на замітку, що прибуток багатьох заможних люди частково складається з пасивного доходу від інвестицій, банківських вкладів, орендної плати за нерухомість і т.п. Повторювати досвід мільйонерів дуже корисно.
 3. Завжди перестраховуються. Чи не інвестуйте всі засоби тільки в один бізнес - заможні люди ніколи «не тримають всі яйця в одному кошику».
 4. Уважно читайте рекомендації мільйонерів. Більшість з них зробили свої статки з нуля - ці люди поганого не порадять.

Як розпоряджатися грошима?

 1. Навіть не думайте про те, щоб брати гроші в кредит. Винятки становить кредит на житло.
 2. На покупку предметів розкоші і дорогих «іграшок» витрачайте виключно вільні фінансові кошти. Витратити зарплату на новий дорогущий телефон або туфлі, а після займати на їжу - крайня ступінь халатного ставлення до фінансів. Хочете новий девайс - заробите.
 3. Ретельно плануйте свої покупки, забудьте про імпровізації і раптових «списку бажань».
 4. Розрахуйтеся з усіма боргами, якщо такі є. Чи не зволікайте рішення цього питання. Борги тягнуть вас у фінансову прірву.
 5. Не попадайтеся на рекламні обіцянки банківських агентів - забудьте про кредитні картки, назавжди!
 6. Не затягуйте з періодичними платежами (рахунки за квартиру, світло, газ, податки) - робіть їх відразу і в строк.

Гармонія в голові - порядок в гаманці

 1. Наведіть порядок у своєму особистому житті. Особисті і сімейні проблеми відволікають від нормального робочого процесу і часто стають причиною відсутності грошей.
 2. жодному разі не вмикайте гроші, які Ви дали в борг, в свої ділові плани. Ставтеся до них, як до втраченим засобів.
 3. Величина стану і рівень доходу - це не привід для хизування і вихваляння.
 4. Допомагаючи розбагатіти іншим, Ви збільшуєте свої статки!Це правило було б написати першим, але для його виконання потрібна гармонія в голові і гаманці.
 5. Віддавайте частину своїх статків на благодійність. Кому-то завжди гірше, ніж вам. 1% від доходів на добру справу буде наповнювати вашу роботу величезним сенсом.