Стратегія 20 пунктів в день забезпечить стабільний дохід

strategiya-20-punktov-v-den

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію 20 пунктів в день. Дана методика відкриття ордерів, за твердженням автора, в змозі забезпечити стабільний дохід незалежно від поточної обстановки на ринку.

Стратегія 20 пунктів в день підходить для використання на будь-якій валютній парі і тайм-фреймі. Дана торгова методика є трендової, тому її найкраще використовувати на валютних парах з високою волатильністю. Так вона принесе набагато більше прибутку.

Опис стратегії 20 пунктів в день

Стратегія 20 пунктів в день є індикаторної, вона передбачає використання простих алгоритмів, які впроваджені в торговельну платформу MT4, так що вона прекрасно підійде для новачків на ринку Форекс.Ета методика відкриття ордерів передбачає використання наступних індикаторів:

  1. Проста змінна середня.
  2. Інструмент Momentum.

strategiya-20-punktov-v-den

Стратегія 20 пунктів в день передбачає відкриття торгового терміналу об 11 годині за Гринвічем. Обов`язково дізнайтеся різницю в часі вашого брокера з Грінвічем і самостійно розрахуйте необхідний час.

Перед використанням даної торгової методики, потрібно переконатися в тому, що незабаром не передбачається вихід важливих економічних новин. Для цих цілей можете використовувати економічний календар Форекс. Якщо ви бажаєте торгувати кожен день, потрібно за 6-7 годин до публікації відмовитися від торгівлі на валютній парі, на яку найближча новина може вплинути. Найкраще взагалі в цей день не вести торги на парах, на які новина може вплинути.

Торгівля ведеться на основі графіка японських свічок. Найкраще стратегія 20 пунктів в день працює на парах з високою волатильністю в періоди їх високої активності. У цю категорію можна віднести валютні пари з категорії «Majors». Творець стратегії радить акцентувати увагу на наступні валютні пари: долар США / долар Канади, фунт / долар США, долар США / ієна. Рекомендований часовий інтервал: M30.

Стратегія 20 пунктів в день. Основні рекомендації

Отже, як вже було згадано вище, стратегія 20 пунктів в день передбачає використання наступних індикаторів: простий ковзної середньої і індикатора Моментум. Для тайм-фрейму M30 змінна середня повинна володіти періодом 20, а інструмент Моментум періодом 5. Для використання даних інструментів на інших тимчасових інтервалах, буде потрібна додаткова оптимізація алгоритмів.

При бажанні дану торговельну методику можна застосовувати на декількох парах одночасно, що дозволить у рази збільшити добовий дохід.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Стратегія 20 пунктів в день передбачає відкриття угод на покупку при виконанні наступних умов:

  1. На графіку свічка повинна закритися вище простий ковзної середній.
  2. Крива індикатора Моментум повинна розташовуватися над середньою лінією.

strategiya-20-punktov-v-den

Стратегія 20 пунктів в день передбачає створення позицій на продаж і під час наступних умов:

  1. На графіку свічка повинна закритися нижче простий ковзної середній.
  2. Крива індикатора Моментум повинна знаходитися нижче середньої лінії.

strategiya-20-punktov-v-den

Як ви могли здогадатися з назви стратегії, угоди повинні відкриватися з Тейку в розмірі 20 пунктів. Але є ще кілька способів супроводу ордерів.

  1. Перший спосіб передбачає виставлення стоп-лосс після проходження ціною 10-15 пунктів в вигідну для нас сторону.
  2. Угода спочатку може бути поділена на 2 частини, одна з якої відкривається з Тейку в розмірі 20 пунктів, а друга супроводжується за допомогою трейлинг стопа.

Стоп також може бути встановлений за допомогою декількох способів. Перший спосіб передбачає установку Stop-Loss на дистанції 20 пипсов від точки входу, а другий - на пару пунктів вище / нижче простий ковзної середньої в залежності від напрямку угоди. Можливо також закриття угоди при надходженні зворотного сигналу, тобто, при зворотному перетині ціною простий ковзної середньої. У разі якщо зворотний сигнал з`явиться до спрацьовування Тейк, рекомендується закрити всі угоди, щоб скоротити збитки.

Досвідчені трейдери радять додати до даної торгової методикою додаткові інструменти для фільтрації сигналів. Наприклад, можна використовувати для цих цілей відомий всім Стохастік.

strategiya-20-punktov-v-den

Проаналізувавши інформацію, представлену вище, можна прийти до висновку, що стратегія 20 пунктів є простою торгової методикою, яка в умілих руках може приносити стабільний дохід. Дана торгова методика передбачає застосування простих алгоритмів, так що рекомендую звернути на неї увагу всім новачкам на ринку Форекс.

Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мою розсилку. Бажаю всім удачі і хороших прибутки.