# 2: CME, тільт, гемблінг, Demo, новий utchallenge cme

Між демо, конкурсом все-таки дуже велика різниця, в першу чергу в станах, які виникають під час роботи.

Америка:

cl16q demo

1) buy 47. 63, stop 47.58: вийшов з стопу. Верхи не отробативалі: -5пп

2) sell 47. 15, stop 47.20. в розрахунку на тренд вниз. вихід 46.67: + 45пп

Америка:

nq / 16u demo

1) buy 4388, стоп 4385, вихід за стопу: -3 (-175д). інструмент, повільніше нафти і золота, технічний.

Демо не зобов'язує, не обмежує, не чіпляє за результат, можна погратися, потестировать розміри стопів, входи та інше. Але найцікавіше, що демо сіє ілюзії. Це те ж саме, що все життя тренуватися, порівнювати себе з технічності з професііоналамі, подмечять їх слабкості, виділяти свої сильніші, при цьому щиро бути впевненим в тому, що свої результати будуть краще. І тільки змагання розставляють все на свої місця, напевно тільки одиниці в силу своєї генетики "перегорять" ще до виходу.

Звичайно ж, на "змагання" краще виходити з розумінням. З алгоритмами входу, виходу в угоду, в день.

Без алгоритму тільт неусвідомлений, з алгоритмом тільт в моменті також неусвідомлений, однак стає явним по закінченню деякого часу, коли розумієш, що діяв всупереч своїм же правилам. Гемблінг, тільт-це хвороба гравців, це те, що буває навіть з досвідченими людьми, професіоналами, це особливість цього "ящика Пандори", що є джерелом того, що є причиною порушення людиною свої ж правила, кожен назве причину по-своєму. Шляхи вирішення цієї основної проблеми у всіх різні. Напевно це самий цікавий і корисний питання професіоналу, який реально живе з ринку. Дякуємо тим, хто висвітлює ці способи, виділяючи суть в море непотрібної інформації. Адже технічно трейдинг дуже просте заняття.

Упевнений, що кожен, хто входить в турніри вміє торгувати в моменті, знає і розуміє ринок.

Бажання відігратися йде не відразу, але воно змінюється, проявляється гостріше в турнірах, наприклад як сьогодні на прикладі в конкурсі сме:

1. gc / 16q: buy 1345, стоп 1344,5. вихід з стопу: -5пп

було бажання відігратися, увійти, але це золото і великі ризики через волатильність, легко вийти за лімітом. не треба.

2. cl / 16q: sell 46. 82, стоп 46.87. вихід з безубитка: + 1ПП.

в моменті було + 45пп, потрібно бути уважніше і бачити там де виходити, не сподіваючись на формулювання "дати прибутку текти".

Бажання відігратися так само були присутні.

підсумок дня в конкурсі: -5пп

Спасибі всім причетним за фіндербі, спасибі трейдерам, які навчають і відкрито демонструють свою роботи, кажуть про важливі моменти, завдяки цьому з'являється ясність у виборі напрямку розвитку.