17 Способів програти на форекс

17 способів програти на форекс

Привіт, друзі трейдери! Інтернет кишить нотатками і уроками на тему «Як заробити на форекс«. А ось порад про те, як же все-таки програти на Forex - немає. Давайте виправимо цю прикру помилку! Нижче я зібрав 17 перевірених способів 100% просадити геть усе гроші на валютному ринку. Читаємо і коментуємо!

Торгуйте відразу на реальному рахунку

Торгівля на реальному форекс рахунку

Кому потрібні демо і центових рахунку? Ви що лох? Відкривайте відразу реальний, доларовий рахунок. Нехай в фантики грають забиті ботаніки. Найголовніше - впевненість в собі. Але ж вам її не позичати, чи не так?

Використовуйте максимальний лот

Максимальний лот форекс

Відкрийте будь-яку книгу по успішному успіху і ви знайдете рада «Ставити великі цілі». Візуалізують собі яхту з натовпом моделей і особистий острів - у вас це буде. Найкоротший шлях - використовувати максимальний лот. Як це зробити? Почніть з лота 100 і поступово знижуйте, до тих пір поки не вийде відкрити позицію. Потім запам`ятайте цей розмір лота і відкривайте такі ж позиції в подальшому. Якщо раптом вам знадобиться друга позиція.

Звільніть з роботи і вкладіть все в ринок

Звільнитися з роботи заради форекс

Для мотивації до торгівлі і успіху потрібно спалити мости. Стусаном відкрийте двері начальника, покладіть йому заяву про звільнення на стіл і ткніте його товстої мордою в заяву! Нехай подавиться!

Коли будете йти з офісу, тримайте голову гордо піднятою і підморгніть найсимпатичнішою співробітниці. Адже ви скоро заберете її на своєму «феррарі».

Далі вам потрібно спустошити всі ваші банківські рахунки і кубушки, продати непотрібну «шістку» (адже скоро у вас буде феррарі) і покласти всі гроші на форекс депозит.

Візьміть кредит в банку

Кредит у банку для форекс

Щоб мислити масштабно, потрібні великі вкладення. Ваших особистих заощаджень може не вистачити. Тому, направляємо стопи в найближчий банк і вимагаємо кредит! В якості застави підійде ваша квартира, ну або «шістка», якщо ви до сих пір її не продали (все одно вона вам ні до чого, - феррарі чекає!).

Якщо вам відмовили, - не впадайте у відчай! Просто йдіть в інший банк. Ні в якому разі не кажіть, що кредит вам потрібен на форекс! Ці дурні співробітники нічого не розуміють в справах майбутніх мільярдерів, тому придумайте якусь байку про покупку будиночка в селі.

Візьміть кредит у бандитів

Кредит у бандитів

Всі банки вам відмовили. Не біда! Завжди є добрі люди готові дати грошей в борг. Розпитайте знайомих, чи не знають вони тих, хто дасть гроші без зайвих запитань? Такі люди знайдуться. Вони все розуміють і допоможуть. Відсоток у них трохи вище ніж в банку, але ж ви ж плануєте заробляти близько 100500% в місяць, чи не так? Значить все буде ок.

Якщо раптом ви забудете віддати гроші в строк, ці люди знайдуть вас і дадуть кілька уроків бізнес мотивації. А що може бути краще хорошу мотивацію? Пам`ятайте: Успіх - Неодмінно постане!

Купуйте курси і стратегії

платні форекс курси

Ви побачили в інтернеті рекламу, зайшли на сторінку і що ви бачите? Якийсь типовий мільярдер вирішив поділитися своєю стратегією і навчити Вас! Всього за 100 доларів.

Чому б йому самому не заробляти? Замість цього він заморочується з системами оплати, рекламою, консультантами на телефонах і все за 100 баксів!

Напевно він просто хороший хлопець. Купіть його курс і ви теж станете мільярдером. Ну, а якщо раптом немає, значить треба купити ще курс. І ще. І ще.

Встановіть на графік якомога більше індикаторів

_EW6xdZU9gU

Як відомо, технічний аналіз працює. І якщо один індикатор збільшує ймовірність профіту на 5%, то якщо встановити на графік 20 індикаторів - ймовірність прибутку стане рівною 100%!

І як до цього інші не додумалися? Можливо їм не вистачило мотивації. Ну або просто Ви - Геній.

Ставте стоп-лосс на рівень Стоп-ауту

a5LDkZJZEhA

Виставляти стоп-лосс в кожній угоді - досить втомлива заняття. Вашої величної особі напевно і так є чим зайнятися. На щастя, сучасні технології нам допоможуть! Будь-брокер автоматично закриє вашу позицію, якщо вільних коштів для її підтримки не залишиться. Тому, якщо позиція не закрилася сама, - значить все ок, ви як і раніше мають рацію. А як може бути інакше?

Бездумно дотримуйтесь аналітиці

Торгівля по форекс аналітиці

Якщо хтось написав що «можливо EURUSD буде рости», сміливо відкривайте покупки. Чому аналітик написав «можливо»? Та тому що він зассал входити в ринок. Мабуть очкарик, живе з матусею і досі незайманий. Ви ж не такий! Сміливо відкривайте позицію.

Завжди і у всьому звинувачуєте брокера

Надійний форекс брокер

У будь-якій ситуації потрібен цап-відбувайло. Угода закрилася в мінус? Чортів брокер, не міг закрити в плюс. У вас не виходить скальпувати? Значить брокер недостатньо миттєво відкриває ордера.

Якщо ціна йде проти вас, значить брокер блокує технічний аналіз.

Покажіть ринку що ви сильніше

Боріться з форекс

Ринок - він як бродячий собака, йому потрібно показати що ви не боїтеся. Коли ви відкрили позицію, але ринок йде проти вас - сміливо відкривайте ще одну. І приберіть стоп-лосс. Нехай маркет-мейкери бачать, що вас просто так на рожен не взяти. Чи не на того напали. Включайте зухвалість і ринок здасться. Відповідайте на кожен стоп новою позицією, адже якщо ви не в змозі дати здачі - ви слабаки.

Одружуйтесь на своїй позиції

Одружуйтесь на своїй форекс позиції

Чоловік повинен мати велику мету і любити одну жінку. Якщо ви провели аналіз і впевнені в своїй позиції - будьте їй вірні. Як не намагався б вибити вас ринок, стійте на своєму. Якщо мужик сказав, що буде зростання - значить буде зростання. Мінус наростає? Терпи. Але не здавайся. Інакше хто, якщо не ти?

Постійно вкладайте частину прибутку в МММ

лохотрони

Давно відомо, що магія і прибульці існують. Але уряди ретельно приховують це від нас. Те ж саме і з ммм-подібними компаніями. Насправді на них заробляють мільйони, але простим людям кажуть що це лохотрон. Чому? Все очевидно - якщо все розбагатіють, нікому буде працювати на заводах і обслуговувати пузатих олігархів. Тому стабільно, щомісяця, відносимо частина прибутку в один з фондів, що обіцяють збільшити ваші гроші швидко.

Постійно міняйте стратегії

Міняйте стратегії форекс

Алгоритм простий: як тільки ви отримали 3 стоп-лосс по стратегії (можна не підряд), не має значення, торгували по правилам або не зовсім, відразу беріть нову систему! Тільки так ви знайдете грааль, що дає 100% прибуткових угод, навіть якщо торгуєте порушуючи правила ТС.

Вивчайте і застосовуйте найдивніші методики

Дивні форекс стратегії

Якщо 90% програють на форекс, значить потрібно діяти не так, як інші. Бути неформалом.

Шукайте самі незвичайні стратегії. Рухи планет, жертвопринесення духу великого Ганна, - все це впливає на ринок, і без сумніву, здатне навіть його розгорнути. У грамотної інді-стратегії повинні бути свої терміни, наприклад Тіу, ПІУ і т.п. І адепти. Готові на все, заради того, щоб довести що окультна методика працює.

Торгуйте під речовинами

Торгівля на форекс під речовинами

Як відомо, один з головних ворогів трейдера - страх. Як його перемогти? Дуже просто: взяти святі 100 грам на груди. Якщо не допоможе - збільшити дозу. Ця стара техніка під назвою «П`яний майстер». Працює безвідмовно.

Обов`язково напишіть що Форекс-лохотрон

Форекс лохотрон

І, нарешті, найголовніше. Обов`язково, напишіть у себе на стіні вконтакте, блозі жж, фейсбуці або ще де-небудь чарівне заклинання - «Форекс - Лохотрон!».

Ви спробували - і у вас не вийшло. Значить ні у кого не вийде. Якщо немовля намагається ходити і падає, значить - все, він не ходок.

З повагою, Власов Павло

TradeLikeaPro.ru