15 Простих правил внутрішньоденної торгівлі

В більшості випадків я з'являюся перед своїми читачами як середньостроковий інвестор. Але більша частина моєї торговельної практики присвячена досить жорстким спекуляцій по правилам внутрішньоденної торгівлі . З роками і зростанням портфеля в абсолютних показниках, розмір його спекулятивної частини скоротився. Зараз близько 90% коштів відведено під інвестиції в російські і закордонні акції, а решту під спекуляції на російському терміновому ринку.

Універсальні правила для внутрішньоденної торгівлі

Мене часто запитують, чому я торгую на терміновому ринку? В один час мені просто стало так зручніше. Якби потрібно було приймати рішення, де торгувати спекулятивно в поточний момент, навіть і не знаю, що б я вибрала, оскільки зараз є можливості по акціях брати кредити більше, ніж за деякими ф'ючерсах, і не переживати, що в плани втрутиться експірація. Часом я думаю, може бути мені варто згадати молодість на «стоці»? Але поки утримаюся, так як на терміновому ринку ще не все вивчила, і розпорошуватися не хочеться.

Проте, моя стратегія за правилами внутрішньоденної торгівлі на строковому ринку в цьому році в листопаді відзначить п'ятирічний ювілей. Уже зараз підсумки непогані, я не люблю їх оголошувати як офіційні, так як були великі перерви в торгівлі терміновими контрактами. Але, тим не менше, якщо не викидати ці прогалини з статистики, то прибутковість підтягнеться до 120% річних при максимальних просадках до 40%.

Дуже часто при роботі на терміновому ринку я не виходжу з угодою за межі одного дня. Думаю навіть, якщо ви не оцінили результати моєї практики, розумію, вони скромні для обраного мною ринку, то мої правила внутрішньоденної торгівлі на строковому ринку вам знадобляться, так як їх можна адаптувати під будь-який часовий інтервал і під будь-які біржові інструменти.

Отже, розберемося по порядку.

Коли я не виходжу за межі одного торгового дня?

 • При внутрішньоденної торгівлі я роблю операції проти основного тренда.
 • Коли між рівнями підтримки та опору занадто маленький прибуток, щоб тягнути угоду тиждень або більше (менше 2-2, 5%).

Чим я торгую всередині дня?

 • Ф'ючерси: «Газпром», «Сбербанк», РТС, Si.

Але, як я вже сказала, нижче представлені правила внутрішньоденної торгівлі будуть після якоїсь адаптації універсальними.

Як я торгую «інтрадей»?

За класикою технічного аналізу. Перевага цього методу в тому, що в будь-який момент, коли я б не відкрила термінал, я можу побачити ідею і не бути прив'язаною до монітора.

Недоліком, особливо для новачків, є те, що буде складно впоратися з суб'єктивної складової цього методу. Тут потрібен досвід!

Робочі зрізи для внутрішньоденної торгівлі?

Найчастіше це 1 годину, іноді 15 хвилин - для індексу РТС. І не приведи Господи вас торгувати на 5-тімінутках, якщо у вас немає робота або хоча б торгового радника, який автоматично генерує сигнали.

15 простих правил для внутрішньоденної торгівлі

 1. Перевірити тенденцію на базовому активі.
 2. Перевірити основний тренд на склеєному ф'ючерс.
 3. Чи не торгувати тиждень до і після експірації.
 4. Один день для аналізу (тому я не торгую по п'ятницях спекулятивно).Ви можете як цього дня взяти і вихідні!
 5. Не відкривати угоди з прибутковістю менше 1%.
 6. відіграватися всі сигнали трендів, Фібо, горизонтальних рубежів, фігур, які побачу.
 7. Якщо винесло «стоп», то наступна угода через фільтр 1 годину.
 8. Якщо вдруге винесло «стоп» - фільтр 2 години.
 9. Після третьої збиткової угоди - припиняю торгівлю до наступної сесії.
 10. Чи не відкриваю угоди, де ризик на дохід менше 1 до 2.
 11. Після збиткової угоди ризик на дохід 1 до 3.
 12. Одночасно в роботі не більше 2 найменувань ф'ючерсів.
 13. Якщо базовий актив (акції) «Ощадбанку» або «Газпрому» можуть дати до 8% чистого потенціалу прибутку та на ф'ючерс є аналогічний сигнал - угода вважається пріоритетною. Відкривається на день з максимальним важелем.
 14. Індикатори важливі тільки, коли контракт проторгувалася в якості основного місяць. «Три великих сигналу» індикаторів, можна використовувати для роботи на все плече. Що це за «Великі»? Це мій особистий секрет, яким ділюся тільки з клієнтами на консультаційної підтримки.
 15. Закрити угоду в основну сесію до 18. 30 за київським часом. (Тут уточню! Термінал дозволяє мені закрити операцію в будь-який час, навіть якщо я не біля монітора. Але я вважаю за краще, закривати операцію сама. Тому якщо сьогодні з роботи катапультуюся в 18. 00 за київським часом, то угоду я закрию за 15 хвилин до цього ). Ну, закидали мене камінням за безмовність, що не стежу за закриттям торгів? З досвіду - відкриття важливіше, їх я намагаюся не пропускати.

В общем-то, це все, чим я хотіла з вами поділитися. Цього разу так багато «Я» в статті вийшло: -). Зрозумійте правильно - це не хвастощі, це - шматочок особистого досвіду і душі, а також переповнення почуттів від улюбленої роботи.Будь ласка, якщо ви конвертуєте мої правила під свою стратегію, нехай і не для внутрішньоденної торгівлі, то поділіться. Цікаво, як це може виглядати! Попутних трендів!

Інші статті майстер-класу «Фондовий ринок. Зріз знань »:

 • Фондовий ринок Росії: час чарівних ралі
 • Трейдинг у відпустці і як повернути біржову форму після літа
 • « Sell in May and go away! »: Чи варто вірити?
 • Психологічна «коробка» трейдера
 • Фондовий ринок: як знайти справжнє дно, а не ловити падаючий ніж