13 Способів, як програти на бінарних опціонах

сливать бинарных опционах

Ну що ж, сьогодні кожен другий готовий дати рекомендації, як не програти на бінарних опціонах, а навпаки, заробити і стати практично мільйонером. Але все чомусь мовчать на тему того, як програти на бінарних опціонах, як злити весь свій депозит зі 100% гарантією. І дарма мовчать, інформація-то дуже важлива. І заслуговує пильної уваги. Так що давайте про це і поговоримо.

 1. Торгуйте ва-банк

До біса, ризик-менеджмент! Його придумали труси і слабаки. Ви ж не слабак, вірно? Ви ж впевнені в своїй ставці? Ну так, «мужик сказав - мужик зробив». Нічого тягнути, робіть ставки побільше. Адже торгуючи цими «жалюгідними» ставками по 10 $ на Бугатті не заробиш, тому і бути дріб`язковим не варто. Ми ж не на шоколадку збираємося гроші заробляти.

 1. Віддайте всі свої гроші в ПАММ-рахунки

Ну самостійно ж торгувати важко, думати треба, на графіки дивитися. Нехай хто-небудь інший вам наторгуйте грошей. Віддайте відразу всі гроші, щоб згодом не мучитися, допоможіть керуючому рахунком побудувати фінансову піраміду побільше.

 1. Відіграватися!

Якщо ваша ставка програла, не забудьте відразу зробити іншу. Потрібно ж спробувати відігратися. А ще краще відіграватися по Мартіну. Подвоюйте, Шура, подвоюйте! Повірте, отримаєте неймовірні емоції від «торгівлі», справа варта!

 1. Торгуйте у вихідні

  как не слить депозит на бинарных опционах

Ну а що, головне ж не перемога, головне - участь. А брати участь найзручніше по вихідним на ОТС-котируваннях від брокера. Запевняю вас, вам набагато більше сподобається зливати депозит на бінарних опціонах у вихідні, сидячи на зручному дивані, ніж чим «корячиться» в будні після роботи.

 1. Візьміть пару кредитів і звільніть з роботи

З цього насправді потрібно було починати. Ну негоже майбутньому мільйонерові просиджувати штани на нудній роботі за копійки (в порівнянні з планованими мільйонами »). Так що киньте своєму мерзенному начальнику заяву на стіл і йдіть з високо піднятою головою. І йдіть відразу в банк, за кредитами. І беріть побільше грошей. Чому? Дивіться пункт 1. Депозит в 500 $ - це ж просто курям на сміх, майбутнім мільйонерам працювати з такими сумами - просто злочин.

 1. Торгуйте по 1 індикатору!

Виберіть найкращий індикатор і працюйте тільки по ньому. Повірте, головне, знайти свій Грааль і тоді результат не змусить себе довго чекати. Всі ці трейдери зі складними торговельними системами - просто дурні, які нічого не розуміють. Нікого не слухайте, всі вони просто вам заздрять. Ви їм ще покажете, коли заробите свій перший мільйон на Стохастике і його сигналах для бінарних опціонів.

 1. Купіть прибуткову стратегію у мільйонера

как не проигрывать на бинарных опционах

Ну а що, адже мільйонери завжди так і роблять. Продають свої чарівні торгові системи за 100 доларів, не забуваючи при цьому фотографуватися на тлі нових машин. І ви теж, коли купите Бугатті, будете всім свій супер-метод по 50-100 доларів продавати.

 1. Торгуйте по аналітиці

Причому за будь-яку аналітиці. Від інвестінга, від брокера. Неважливо. Якщо надійшов сигнал для бінарних опціонів, що EURJPY буде рости, значить, буде рости. Аналітика ж, серйозна справа. Навіщо шукати підтвердження, можна ж просто повторювати все, що скаже робити менеджер з продажу в брокера. Він же поганого не порадить. А якщо слюсар, дядько Вася (або менеджер з продажу в брокера Артем, що в загальному-то рівносильно), скаже, що ієна буде падати, ну значить, буде. Так.

 1. Купуйте курс навчання

І ви відразу всьому навчитеся. Буквально за добу. Школи мільйонерів - це все, звичайно, чудово. Але якщо включити логіку і послухати, як це звучить? Ну а що, це інші (дурні) витрачають свій час і сили на нормальне навчання. А ви прослухаєте курс і відразу все зрозумієте. А ні, так купите ще один курс. І ще один. І ще.

 1. використовуйте роботів

потерять деньги бинарные опционы

Навіщо щось робити, якщо можна лежати на дивані і дивитися телевізор, поки роботи заробляють для вас мільйони. Нехай скептики торгують самі, а ви спокійно зробите стан на роботі за 10 $ або ще краще, на роботі від брокера. Розоріть брокера бінарних опціонів його ж роботом. Ага. А скептики, що з них взяти, хай кусають лікті. Ну як тут не злити депозит на бінарних опціонах, якщо такі можливості відкриваються? Якщо лохотрон сам йде в руку?

 1. Торгуйте на новинах!

Завжди бездумно торгуйте на новинах. Просто дивіться за головами биків в економічному календарі і вперед. Аналізувати? Навіщо? Залиште цю справу. І не важливо, що ви не знаєте, як розраховується індекс ділової активності у Великобританії. Але зробити ставку на зростання фунта ви зобов`язані, голови биків ж… Зливати депозит на новинах на бінарних опціонах - взагалі дуже популярно. Так що будете в тренді.

 1. Торгуйте в скам-брокерів

Ну і що, що 100 чоловік сказали, що цей брокер їм не вивів гроші. Вам-то менеджер Олексій обіцяв, що виведе. А ще він обіцяв, що допоможе збільшити депозит в 10 разів за тиждень, ну як тут не повірити? А скажуть, що брокер котирування малює, так просто вороги кругом, хочуть вам нашкодити, злидні. Ви нікого не слухайте і продовжуйте торгувати там, менеджер ж обіцяв, що все добре буде. Ну а як же, він не програвати гроші на бінарних опціонах вас навчити обіцяв, а заробити. Значить, «вірняк».

 1. Побільше емоцій в трейдинг!

Трейдинг без емоцій припиняється в нудну і убогу роботу. Привнесіть емоції. Рецепт простий: змішайте азарт і жадність, приправте зайвої самовпевненістю і дайте настоятися. Гарантую, результат буде стовідсотковий.

висновок

Ну і ось і все способи, які навчать вас, як гарантовано програвати на бінарних опціонах. Це все, звичайно, ж жарт. Але в кожному жарті, як відомо… Так що торгуйте обережніше, вчіться і постійно удосконалюйтеся!