13 Ознак того, що ви розтрачуєте своє життя даремно

чи часто ви відчуваєте себе щасливою людиною? Якщо немає, то напевно пора щось змінювати в звичному укладі життя? Навіть стабільне відчуття задоволеності ще не означає, що ви дихаєте повними грудьми.

Чи готові ви зробити все можливе, щоб ваше життя стало захоплюючою і була вам в задоволення? Дозволяти собі люблячими і коханими, щирими і вірними, радійте дрібницям - і життя вас віддячить.

Зараз ми з вами розглянемо 13 ознак того, що ви просто даремно витрачаєте відведений вам час.

Зміст

 • 1 Ви постійно занижуєте свою самооцінку
 • 2 Ви постійно скаржитеся
 • 3 Ви дозволяєте атрофироваться вашому мозку
 • 4 Ви даєте вашим залежностям можливість вбивати ваш час
 • 5 Ви неправильно формуєте своє коло спілкування
 • 6 Ви не ставите перед собою глобальних цілей
 • 7 Ви не шукайте для себе натхнення
 • 8 Ви ігноруєте свою фізичну форму
 • 9 Ви занадто багато захоплюєтеся різними гаджетами
 • 10 Ви не контролюєте свої фінанси
 • 11 Ви боїтеся спілкування з начальством
 • 12 Ви забули, як важливий сон
 • 13 у вас немає сміливості в йти із зони комфорту

Ви постійно занижуєте свою самооцінку

Досить принижувати власні гідності! Якщо ви говорите самі собі, що не гідні чогось, або не дуже розумні для чогось, ваша підсвідомість починає працювати по закладеної вами руйнівною схемою. Хваліть себе, навіть по маленьких приводів!

Кожен з нас унікальний, бути як хтось у вас все одно не вийде. Так само, як і у цього "хтось" не вийде стати вами.

Ви постійно скаржитеся

Чому ви скаржитеся на все навколо? На свою роботу, на начальство, на чоловіка, на зарплату, на інших водіїв в пробці. Цей список можна продовжувати нескінченно, тому що вас постійно щось не влаштовує. А якщо не влаштовує - значить ви склали руки і не вживаєте спроб виправити становище.

Подумайте, що і як ви могли б поміняти в кращу сторону? Відмовки тільки погіршують ситуацію, відмовтеся від них. Ви ж не дерево, врешті-решт! Робіть кроки вперед!

Ви дозволяєте атрофироваться вашому мозку

Поки ми живемо по накатаній траєкторії "робота-дім-робота", ми не залишаємо шансів своєму мозку розвиватися, а лише наводимо його в застійне стан. Включайте в своє життя нові інтереси і заняття - розвивайте свій розум!

Ви даєте вашим залежностям можливість вбивати ваш час

Якщо ви подивіться на своє життя з об'єктивної точки зору, то побачите, як багато в ній непотрібного мотлоху, на який ви витрачаєте занадто багато часу. Алкогольні посиденьки, комп'ютерні ігри та телевізор зовсім не привносять в ваше існування нічого корисного.

Ви неправильно формуєте своє коло спілкування

Вічні пліткарі, заздрісники і незадоволені життям, поширюють негатив, лише тягнуть вас на дно за собою. Позбавляйтеся від таких товаришів! Прагніть до тих людей, які могли б вас надихнути і з яких ви могли б взяти приклад - саме вони і допоможуть вам пробитися вперед.

Ви не ставите перед собою глобальних цілей

Без мети на майбутнє, ваша сьогоднішня життя більше схожа на подорож без компаса.Ви навіть не знаєте куди вам потрібно прийти! Звичайно, здорово жити тут і зараз, але без перспектив ви так і будете безрадісно топтатися на одному місці. Я дуже люблю повторювати приказку "Якщо ви не думаєте про майбутнє - у вас його не буде". Подумайте над цим.

Ви не шукайте для себе натхнення

Приділяйте час того, що вам подобається робити. Тому, що вас надихає: будь це творчість, спорт або ще що завгодно, що приносить вам задоволення.

Ви ігноруєте свою фізичну форму

Правильне харчування і фізичні навантаження здатні кардинально поміняти ваше життя в кращу сторону. І не тому, що це новомодний тренд. Хороша фізична форма завжди в пошані, особливо з огляду на, що в здоровому тілі - здоровий дух. Не дарма ж кажуть.

Ви занадто багато захоплюєтеся різними гаджетами

Тільки уявіть, скільки часу ви витрачаєте на свою улюблену "іграшку". Замість того, щоб насолоджуватися дорогоцінними хвилинами спілкування з близькими, ви утикані в свій смартфон з нескінченними соцмережами і іншим. Тільки ніякої гаджет не замінить живого спілкування!

Ви не контролюєте свої фінанси

Чим більше ви набираєте кредитів на покупку того, чого вам ну дуже хочеться (але без чого ви спокійно можете обійтися) - тим більше у вас шансів відчувати гнітюче відчуття незадоволеності своїм фінансовим становищем. Задумайтесь - з кожним днем ​​ви все біднішими, оскільки інфляція ніколи не зупиняється. Єдиний засіб виграти цю війну - почати інвестувати.

Ви боїтеся спілкування з начальством

Але ваш начальник не звір. І він вас не з'їсть. Якщо ви будете відкладати в довгий ящик спілкування з керівництвом, навряд чи хто-небудь вирішить просто взяти і оцінити вашу працю гідно.Проявляйте ініціативу, керівники люблять цілеспрямованих.

Ви забули, як важливий сон

Сон - найкращі ліки. Без повноцінного і якісного сну ви почнете швидко виснажуватися. Це позначиться на вашому здоров'ї, і на вашій життєдіяльності в цілому. Привчайте себе до дисципліни.

У вас немає сміливості вийти із зони комфорту

Все наше життя - ризик і зміни. Тому якщо ви дійсно хочете налагодити і поліпшити ваше життя - скажіть "ні" страху зробити крок за межі вашої зони комфорту. Сходіть на побачення з колегою на роботі, змініть зачіску, запишіться на танці або відкрийте бізнес. Навколо нас стільки можливостей! І ніколи не забувайте - ви все зможете. Якщо у мене це виходить, значить і ви вже на півдорозі до успіху.

Підписуйтесь на мій блог, діліться цим постом з друзями, якщо я хоч трохи "зачепив" вас і нарешті почніть нове життя ... прямо сьогодні!