100 000 В управління форекс

100 000 управление Форекс Деякі трейдери вірять, що можна безоплатно отримати 100 000 в управління Форекс. Як це зробити? Нам відомо 3 способи реалізації цієї задумки. Перший спосіб досить важкий - існують брокери, які пропонують пройти жорсткий відбір, показавши певні результати в торгівлі. Суть проста: Ви отримуєте віртуальні 1000 $ і торгуєте на них місяць. Якщо через місяць Ваші результати відповідають необхідним - Ви отримуєте, наприклад, ще 5 000 $. Потім 10 000 $ і так до моменту, коли сума капіталу в управлінні досягає 100 000 $. Скажемо відразу, досить важко показати дійсно хороші результати, використовуючи даний спосіб. В першу чергу через високі вимог брокера. Але існують і інші варіанти. Про них читайте нижче.

100 000

рис.1

ПАММ-рахунки

Створення власного ПАММ-рахунку - непоганий варіант отримати 100 000 $ в управління Форекс. Але і тут є свої підводні камені. Для відкриття ПАММ-рахунку Вам знадобиться капітал - від 100 до 3 000 $, в залежності від брокера. Бажано починати хоча б з 1000 $, адже чим більше Ваш депозит, тим вище до Вас довіру з боку вкладників. Якщо ж Ви торгуєте на депозиті в 100 $, то для будь-якого трейдера, який бажає підключитися до ПАММ-інвестування, це здається несерйозним. І це повністю справедливо.

100 000

рис.2

Якщо Ви добре торгуєте, то знадобиться приблизно 3-6 місяців, щоб Вас помітили і почали вкладати в Ваш ПАММ-рахунок. далі все буде залежати від Вас і результатів торгівлі. Якщо Ваша торгівля буде приносити прибуток в довгостроковій перспективі, то "старі" клієнти залишаться з Вами, а також будуть приходити нові вкладники. Тому отримання капіталу в 100 000 $ в управління Форекс - питання часу.

Share4you

Дуже вигідний варіант досягнення гарного прибутку з торгівлі. Принцип простий - Ваші угоди як Лідера копіюються на рахунках інших трейдерів (Підписників). Лідери і Передплатники - це термінологія сервісу Share4you. Кожен раз, коли Ви відкриваєте і закриваєте угоду, Підписчик платить разову комісію. Чим частіше Ви відкриваєте угоди, тим вигідніше це для Вас. Причому можна використовувати як ручну торгівлю, так і автоматичну (радники, роботи Форекс).

100 000

рис.3

Розмір разової комісії може досягати 8 $. І якщо, наприклад, Ви відкриваєте 10 угод на добу, це 80 $ з одного передплатника. Якщо передплатників 10, Ваша прибуток складе 800 $. Приріст передплатників становить 5 нових трейдерів на добу. Досить легко порахувати, коли Ви досягнете прибутку в 100 000 $. Нехай ми і порахували, використовуючи максимальний розмір комісії - це всього лише приклад. Важливо інше - торгуючи прибутково, Ви не тільки отримуєте прямий прибуток на власний торговий рахунок, але і стаєте привабливим для вкладень інших трейдерів. Згодом Ваш рахунок буде збільшуватися, Ви напрацюєте статистику, що позитивно позначиться на залученні вкладників. При цьому Ви просто торгуєте, як зазвичай. Розмір відкриваються угод, копіювання Ваших угод на рахунках клієнтів і т.д. відбувається автоматично. Це не Ваша турбота. Швидко і зручно!

Не радимо використовувати роботів-скальперів для даного способу залучення інвестицій, оскільки можливі реквот або затримки при копіюванні ордерів на інші рахунки. вітаються класичні варіанти трейдингу з утриманням позицій про хвилини і довше.

Даний спосіб - це не зовсім 100 000 $ в управління Форекс, але це Ваша пряма прибуток. А маючи достатньо коштів, можна паралельно відкрити ПАММ-рахунок (один або кілька) і працювати над залученням додаткових коштів.

Щиро бажаємо успіхів і стабільного профіту, і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!