# 10 ZOOM Cash NL2. Краща сесія за місяць

Поточний банкролл: 140, 39 $ (+ 20, 50 $)
Графік за 17. 01.15:

Загальний графік в період з 16. 12.14:

Ось такий от приємний апстрік наздогнав мене вчора. Залишилося зовсім небагато до 150 $ і остаточного побиття NL2 Звичайно, хотілося б, щоб це сталося вже сьогодні, але більш реально, що ці потрібні 10 $ я зароблю за 2 (максимум - 3) дня. Залишилося лише запастися силами для фінального ривка.
Тепер, як зазвичай настав час для міні-огляду пам'ятних роздач.
1) Фуллхаус vs. Флеш рояль. Забув відразу викласти цю роздачу, але ж цей кулер теж вніс відчутну частку в моє позавчорашнє стан міні-тільта.


2) А ось це вже з вчорашньої сесії. Погодьтеся, кулер KK в АА здатний затьмарити будь-який апстрік. Але мені, ніби як, вдалося його уникнути (не без деяких втрат). Звичайно, колл 4-бета А потім фолд на майже будь-якому флопі без K - це погана гра. Треба було тоді вже відразу фолд. Але все-таки це краще, ніж запущено і потрапити в АА Які дуже ймовірні при такій лінії розіграшу опонента (хв-рейз з ранньої позиції, а потім НЕ олл-ін 4-бет)

3) В наступній роздачі я запущено з топ-парою і флеш-дро на флопі проти рейза опонента. Але найсмішніше, що у відповідь на мій олл-ін опонент написав в чат "I have 555" 2 хвилини думав і сфлоділ)) В загальному, опонент перехитрив сам себе, вирішивши, що у мене обов'язково буде сет 9-к Дуже погана гра з його боку, він зобов'язаний був колліровать.