10 Секретів трейдера бінарних опціонів

секреты трейдеров

Друзі, ви часто просите у мене розповісти про секрети трейдерів. Що ж, давайте саме про це і поговоримо в сьогоднішній статті. Адже насправді, які б обіцянки нам ні давала реклама, професія трейдера не найпростіша і вимагає певних навичок. Звичайно, всі ці правила досить умовні, можна не дотримуватися їх і заробити пару сотень, що називається, «на шару». Однак якщо говорити про стабільну прибутку, то без цих 10 пунктів просто не обійтися.

  1. Навчання - світло

Ну що, напевно, найголовніший секрет успішного трейдера полягає в тому, що він постійно вчиться, вивчає нові матеріали, освоює нові інструменти. Ви пам`ятаєте, що заповідав нам дідусь Ленін? Правильно, вчитися, вчитися, і ще раз вчитися. Так ось, це правило може бути застосовано і для бінарних опціонів. Важливо добре розуміти, що ви прийшли на фінансовий ринок і якщо ви хочете домогтися тут успіху, доведеться займатися самоосвітою постійно. Особисто я займаюся трейдингом вже більше 8 років і знаєте що? Завжди можна знайти якісь нові аспекти вже відомих тем. Завжди є над чим працювати. Так що, повторюся, основний секрет успіху трейдера - ніколи не стояти на одному місці, завжди рухатися вперед, прагне до нових знань. Для новачків буде корисно ознайомитися з моєю статтею про навчання, в якій я докладно розписав, які теми потрібно вивчити починаючому трейдеру. Також відразу попереджу всіх початківців трейдерів, що з курсами з навчання я не радив би зв`язуватися.

  1. Пару слів про ризики

секреты трейдинга

Отже, другий секрет професійного трейдера полягає в тому, що він не боїться потрапити в просідання. Чому? Та тому що використовує мані менеджмент (кожна ставка 1-5% від розміру всього депозиту). Успішний трейдер воліє заробляти невеликий відсоток від свого депозиту, але стабільно і з мінімальним ризиком.

  1. чудодійні роботи

Третій секрет трейдингу бінарними опціонами в тому, що успішний трейдер ніколи не буде використовувати робота в торгівлі. Які б золоті гори не обіцяв брокер бінарних опціонів або продавець робота. Так чи інакше, брокер ніколи, підкреслю, ніколи, що не підключить прибуткового робота на свою платформу. А вже тим більше, брокер сам не зробить робота, який буде заробляти трейдерам мільйони (з грошей брокера, ага).

Запам`ятайте, як аксіому, автоматична торгівля створена для зливу депозиту і ніяк не для його збільшення. Якщо вам все-таки «пощастило» протестувати робота на своєму депозиті, настійно рекомендую вам перевірити свій комп`ютер на віруси, можливо пара-трійка троянів вже засіла у вашій системі.

  1. Стеж за трендом!

Четвертий секрет майстерності від професійних трейдерів полягає в тому, щоб завжди переглядати старші таймфрейме (ТФ). Навіщо потрібно це робити? Все дуже просто, перегляд старших ТФ допоможе нам визначити головний тренд на ринку і уникнути входів в операції якраз проти старшого тренда. Простіше кажучи, уникнути помилкових входів.

  1. правильний брокер

секреты профессиональных трейдеров

Що ж, ну а п`ятий секрет успіху трейдера в бінарних опціонах полягає якраз в тому, щоб працювати в серйозному брокера. Тому як будь-який аналіз виявиться безглуздим, якщо ваш брокер займається підкручуванням котирувань або просто не виводить прибуток. Ось тут я публікував пам`ятку про те, як відрізнити хорошого брокера бінарних опціонів від шахраїв.

Як людина, яка встиг перепробувати вже майже сотню брокерів, скажу, що я кілька категоричний в цьому питанні. Якщо ви прийшли на бінарні опціони просто пограти - тоді так, ніякої різниці немає. Якщо ж ви прийшли торгувати, заробляти - варто вибирати для торгівлі тільки (і тільки) серйозного брокера. Тому як, якщо ви сподіваєтеся, що зараз трохи поторгуетесь ось в цьому «дешевому» брокера (ну а що, зате тут ставки по 1 долару), потім заробите і відразу перейдете в велику серйозну компанію… В такому випадку повинен вас відразу розчарувати. Чи не заробите і не перейдете. Так і будете потроху докидали на рахунок (в результаті, як показує практика, трейдери в дрібних брокерів зливають суми, в 2-3 рази перевищують розмір мінімального депозиту у великому надійному брокера). Наведу простий приклад, як раз в кінці минулого року поторгував в такому ось доларовому брокера бінарних опціонів заради інтересу. Результат теж дуже простий, близько 40% від плюсових ставок закрилися в мінус. Все очевидно, по-моєму (до речі, брокер за свою підміну котирувань вже і штраф встиг отримати, правда, далеко не своєчасно).

  1. Золоті яйця

Ще один секрет торгівлі бінарними опціонами полягає в тому, що не потрібно шукати легких грошей в трейдингу. Їх тут немає. Не потрібно шукати, де найтікупітьскачать 100-відсоткову стратегію або індикатор. Не знайдете і крапка. Краще витратьте цей час з користю і почніть роботу над своєю торговою стратегією.

Так чи інакше не можна взяти чужу, хай навіть прибуткову стратегію, і почати по ній заробляти. Адже кожен трейдер сам на очей визначає, наприклад, цінові патерни або ринкові пастки… Та й той варіант, при якому «гола» стратегія саме собі без додаткових інструментів дасть хороший результат, дуже малоймовірний. Як я вже писав, 1 стратегії недостатньо. Для стабільного результату потрібно не просто використовувати певний набір індикаторів, а й застосовувати і інші інструменти. Скажу про свою систему, я працюю з декількома стратегіями, які фільтрують один одного. У мене постійно відкрито два МТ4 і один ТОС, в якому я стежу за обсягами. Паралельно я самостійно аналізую новини (немає, відразу скажу, торгівля по новинах через економічний календар і голови биків не працює).

І ще важливий момент, ринок не стоїть на місці і постійно змінюється. Разом з ним повинна постійно змінюватися і ваша стратегія. Моя стратегія торгівлі (на якій будуються мої сигнали для бінарних опціонів) змінюється вже більше 6 років, я постійно її доробляю і вношу зміни.

  1. холодна голова

секреты мастерства от профессионального трейдера

Наступний секрет майстерності в трейдингу виключно психологічний. Дуже важливо вміти відсторонитися від емоцій під час торгівлі і працювати з «холодною головою». Насправді, це не так просто, як здається. Я не знаю жодного трейдера, який би не стикався з подібними проблемами. Про те, як побороти азарт, страхи і жадібність я вже писав у відповідній статті про психологію трейдера бінарних опціонів.

  1. Робота над помилками

Восьмий секрет тренування успішного трейдера в тому, щоб постійно аналізувати свої ставки. Шукати слабкі місця своєї торгової стратегії. Спочатку в цій справі дуже допомагає ведення щоденника трейдера. Причому не один два дні, а пару місяців мінімум. Зазвичай у початківців трейдерів не вистачає посидючості вести щоденник більше одного тижня. Друзі, ну про яку дисципліни в торгівлі може йти мова, якщо її не вистачає на елементарне ведення щоденника. До слова, дисципліна - це половина успіху в торгівлі. Потрібно вчитися на своїх помилках, аналізувати свою торгівлю, а не просто «рубатися» на ринку.

  1. А ти азартний, Парамоші!

До розмови про дисципліну. Ще один секрет успішної торгівлі бінарними опціонами - це дисципліна в роботі. Тобто ніякого Мартінгейла. Тобто ніякого «пограти». Тобто категорично ніякого «відігратися». Ставки не подвоюємо, не влаштовує, не підвищуємо протягом одного торгового дня. Тихо, спокійно з використанням ризик-менеджменту торгуємо. Якщо потрапляємо в просідання (таке буває, це нормальна історія на ринку), то ні в якому разі не починаємо шалено відіграватися. Якщо, навпаки, успіх на нашому боці і 3-4 ставка поспіль закривається в плюс, все одно не впадаємо в азарт, а продовжуємо спокійно дисципліновано торгувати.

  1. «V» означає обсяги

Успех трейдера секрет мастерства

І останній секрет трейдерів бінарних опціонів. Успішний трейдер завжди поглядає за обсягами на ринку. Куди ведуть ринок великі гравці (маркетмейкери)? Які суми беруть участь в торгівлі? Аналіз обсягів допоможе відповісти на ці питання. Для роботи з обсягами я рекомендую використовувати термінал ТОС.

висновок

Ось власне і все секрети трейдера бінарних опціонів. Наостанок нагадаю, що які б золоті гори вам не обіцяла реклама «швидко і просто», але все ж трейдинг - це не найпростіша робота. Звичайно, тут є свої плюси і свої мінуси, втім, як і в будь-якій сфері діяльності. Але те, чого тут точно немає - це легких грошей. Що вже там говорити, навіть торгувати за сигналами для бінарних опціонів не так просто. Для серйозної роботи потрібно і уважність, і концентрація, і вміння взяти себе в руки. Тому працюйте над собою і у вас обов`язково все вийде!