10 Правил трейдера

правила трейдера

Сьогодні я хотів би поговорити про основні правила трейдера. В общем-то певні правила є у всіх сферах діяльності. Починаючи від правил російської мови і закінчуючи стрільбою з лука. Правил у трейдерів, звичайно ж, може бути безліч, але я хотів би виділити 10 основних. Отже, давайте без зайвих прелюдій перейдемо безпосередньо до теми.

10 правил трейдера бінарних опціонів

правила трейдинга бинарными опционами

 1. Ризик-менеджмент всьому голова

Про ризик-менеджменті було сказано вже багато слів. Однак, на жаль, багато трейдерів все одно нехтують цим правилом. І навіть, навпаки, вважають за краще перебивати свої мінусові ставки по Мартінгейлу замість того, щоб відразу контролювати всі ризики. Що ж, дорогі друзі, моя вам порада, завжди використовуйте мані менеджмент в торгівлі. Нагадаю, що за його правилами, кожна ставка повинна становити 1-5% від депозиту. Для трейдерів з мінімальним депозитом я порекомендував би торгувати тільки мінімальними ставками до тих пір, поки депозит не збільшиться до потрібної цифри. Для цих цілей ідеально підходить брокер Ютрейдер (оновлений відгук 2016), в якому на даний момент найнижчі суми мінімальних ставок - 5 і 20 доларів на краткосрок і долгосрок відповідно.

 1. Вибір надійного брокера

Друге правило успішного трейдера - завжди вибирати надійного адекватного брокера бінарних опціонів. Іноді нашій сфері, знаєте, краще перестрахуватися. Випадки бувають різні. І вибір «правильного» брокера не менш важливий, ніж, скажімо, підбір торгової стратегії. Адже якою б успішною не була ваша ТС, «в руках» ненадійного брокера результат може значно змінитися. Я вже багато разів розповідав історію про свій невдалий досвід торгівлі в одному популярному зараз брокера (в результаті близько 40 відсотків моїх плюсових ставок закрилися з мінусом). Так що питання підкручування котирувань брокером бінарних опціонів, безумовно, дуже і дуже важливий. Так само як і момент виведення прибутку з брокера. Так як багато брокерів сьогодні «грішать» саме відсутністю можливості вивести з них чесно зароблені гроші. У мене тільки за останній рік було більше 10 таких ситуацій. Якщо ви не знаєте, як відрізнити надійного брокера бінарних опціонів від відвертого лаві (шахраїв), рекомендую ознайомитися з пам`яткою про вибір брокера.

 1. Куплені стратегії і індикатори

правила трейдинга

Що ж, таке правило трейдингу, знову буде пов`язано з шахрайством. Запам`ятайте, в бінарних опціонах (як і в Форексі) не існує Граалей і будь-яких чарівних інструментів. Майте на увазі, що коли ви купуєте «стратегію століття», то за фактом отримуєте звичайну систему, засновану на перетині Машек з різними параметрами. Ніякого дива не станеться і при покупці надприбуткового індикатора. Моя вам порада, пошкодуйте свої гроші, час і нерви, начините відразу працювати над своєю стратегією. І ніколи, я повторюю ніколи, не використовуйте ті інструменти, принцип роботи яких вам незрозумілий. Історія знає чимало прикладів таких ось безпрограшних стратегій, які злили депозити сотням тисяч трейдерів: і точки розвороту, і сигнали для бінарних опціонів з інвестінга і популярна торгівля по головах биків.

 1. Роботи або механізм самознищення

І ще пара слів про чарівних інструментах. Зовсім недавно, підбиваючи підсумки року, я писав, що тренд на роботів нарешті вщух. Але ж ні, нічого подібного. Активну рекламну компанію з роботами розгорнув один з брокерів бінарних опціонів, в якому я раніше торгував. І ось знову. Сотні трейдерів, яких «розвели», які потрапили на «лохотрон»… Все цілком передбачувано. Друзі, ви ж розумієте, що брокер вам не друг, якщо так можна висловитися? Допомагати вам заробити мільйони він вже точно не буде. І встановити прибуткового робота (якщо припустити, що такий буває) на свою платформу жоден брокер бінарних опціонів просто не дасть. Чи не наступайте ви на ці граблі, які вже стільки тисяч шишок набили…

 1. Навчання - світло

основные правила трейдера

Насправді головне правило трейдера - вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Немає межі досконалості для трейдера. Свою стратегію потрібно постійно допрацьовувати, вивчати нові інструменти і накопичувати досвід. Самоосвіта, ух, як важливо в трейдингу. І запам`ятайте, ніякі платні курси не дадуть вам потрібних знань. Максимум розкажуть базу і ази (які і так доступні в інтернеті абсолютно безкоштовно). Не чекайте, що хтось навчить вас, покаже відео, яке розставить все по своїх місцях, складе вам потрібний курс і взагалі вивчитися за вас. Такий підхід контрпродуктивен і, зрозуміло, не дасть результату. Чесно кажучи, з таким підходом «навчіть мене» в торгівлі вас навряд чи будуть чекати хороші результати. Вчіться самостійно, працюйте над своїми помилками і тоді результат не змусить себе чекати. Для тих, хто готовий вчитися, стане в нагоді моя докладна інструкція з навчання бінарних опціонах.

 1. Гра VS Торгівля

Ще одне дуже важливе правило трейдера бінарних опціонів - відношення до торгівлі. Ніколи не потрібно ставитися до торгівлі, як до гри. Згубно позначається на результаті, як ви знаєте. Називайте речі своїми іменами, все ж ми не в казино, а ви не гравець, а трейдер. Або ж грайте в бінарні опціони, але тоді не чекайте будь-якого фінансового результату, а саме заробітку.

 1. Спокій тільки спокій

правила успешного трейдера

Якщо перераховувати основні правила трейдера, то не можна не торкнутися теми психології в торгівлі. Дорогі друзі, я знову ж таки не втомлююся повторювати: сідати торгувати потрібно тільки з «холодною головою», якщо вас захльостує азарт, жадібність, ви хочете відіграватися або, навпаки, боїтеся і надмірно панікуєте, краще зробити перерву і взяти емоції під контроль. Тому як торгівля в нестабільному емоційному стані точно також нестабільно відбитися на вашому депозиті.

 1. навмання

А ось і наступне правило трейдингу. Знаєте такий мем - «я людина проста, коли не бачу сигналів для бінарних опціонів, торгую навмання». Жарти жартами, а цим грішать багато трейдерів. Але робити так, зрозуміло, не потрібно. Вчіться терпінню і дисципліни (в цьому, до речі, добре допомагає ведення щоденника трейдера) і ніколи не входите в угоду просто так.

 1. Моделі, рівні і все-все-все

правила трейдера при сделках

Це я про безіндікаторной торгівлі, якщо хто не зрозумів. Власне в цю сама безіндікаторную торгівлю входить кілька дуже і дуже корисних інструментів:

 • Моделі японських свічок,
 • Пін Бари,
 • Рівні опору і підтримки,
 • Хвильова теорія Елліотта,
 • Рівні Фібоначчі.
 1. Слідом за трендом

І останнє на сьогодні правило трейдера при здійсненні операцій. Завжди переглядайте старші таймфрейме, тому як саме напрямок свічки на старшому ТФ вказує глобальний напрям тренда. Ну а хто хоче йти проти тренда? Навіщо нам помилкові входи?

висновок

Ось і всі основні правила трейдингу бінарними опціонами. Ніяких секретів, як бачите, тут немає. Сподіваюся, мій поради допоможуть вам стати професіоналами нашої сфері. Спасибі, що дочитали! Всім профіту і удачі!