10 Рекомендацій інвесторові

Початківці інвестори, які роблять свої перші кроки у вивченні основ торгівлі акціями, повинні мати доступ до якісному навчанню роботі на фінансових ринках Так само, як і при навчанні їзді на велосипеді, спроби і помилки в поєднанні з наполегливістю приведуть, в кінцевому рахунку, до успіху.

Одним великим перевагою торгівлі акціями є те, що ця гра може тривати все життя. У інвесторів є роки на те, щоб виробити і відточити свої навички. Стратегії, якими користувалися двадцять років тому, використовуються і сьогодні. Ця гра завжди йде повним ходом.

Інвесторам, які хочуть, щоб їхні перші кроки були успішними, можна дати кілька простих відповідей але популярний питання: "З чого почати? "

Відкрийте рахунок у брокера

Відкрийте торговий рахунок у доброго брокера Ознайомтеся з торговою платформою і скористайтеся безкоштовними можливостями для торгівлі та дослідження ринку, які зазвичай пропонуються брокерами тільки своїм клієнтам. Деякі брокери пропонують можливість віртуальної торгівлі, що дуже добре, тому що можна не торгуватиме на живі гроші.

Читайте книги

Книги представляють собою величезний інформаційний ресурс і недорогу альтернативу платним семінарів і навчальних DVD, які продаються через інтернет.

Читайте статті

Статті - фантастичний освітній ресурс. Знайти всю необхідну інформацію можна на сайті utmagazine. ru якщо ви не знайшли те що шукали, то завжди можна задати вас питання у відповідному розділі сайту і отримати на нього відповідь то практикуючих успішних трейдерів.

Знайдіть наставника

В якості наставника може виступати хтось із ваших родичів, друг, досвідчений викладач трейдингу, колега по роботі або будь-яка інша людина, має фундаментальні уявлення про фондовий ринок. Хороший ментор готовий відповісти на будь-які питання, надати допомогу, порекомендувати корисні ресурси, а також підтримати морально в важкий період. Всі успішні інвестори минулого і сьогодення користувалися послугами наставників на ранньому етапі своєї кар'єри.

Вивчайте досвід великих трейдерів

Вивчення минулої діяльності великих інвесторів дає перспективу, натхнення і розуміння фондового ринку. До великим можна віднести Уоррена Баффета, Джессі Лівермора, Джорджа Сороса, Бенджаміна Грехема, Пітера Лінча, Джона Темплтона, Пола Тудор Джонса та інших. Зокрема, інформація про багатьох успішних трейдерів зібрана в книзі "Чарівники ринку" Джека Швагера.

Читайте і стежте за ринком

Такі новинні сайти, як Yahoo Finance і Google Finance є прекрасні ресурси для початківців інвесторів. Для більш глибокого розуміння ринку можна порекомендувати The Wall Street Journal і Bloomberg. Щоденний моніторинг ринку і читання стрічки новин дозволить відстежувати тенденції на ринку, ознайомлюватися з незалежним аналізом, економічними концепціями і загальним станом бізнесу. Ще один хороший спосіб пізнання - зіставлення котирувань і фундаментальних даних акції.

Стежити за ринком допоможе також телебачення; серед найбільш популярних тематичних каналів - CNBC. Просто включаючи CNBC на 15 хвилин в день, ви зможете розширити свої знання про інвестування. Мова і стиль піднесення новин не повинні вас бентежити. Просто слухайте і вбирає коментарі, інтерв'ю та дискусії. Але будьте обережні: з часом ви можете виявити, що подібні телепередачі відволікають вас від торгівлі і містять багато непотрібних рекомендацій. Це - природна еволюція, ви такий не один!

Розгляньте можливість передплатити користування сайтом розсилки

Дослідження і аналіз ринку можуть бути пізнавальними і корисними, так що іноді варто за них заплатити. Деякі інвестори виявляють, що стежити за роботою професіоналів корисніше, ніж застосовувати недавно придбані знання самостійно.

Відвідуйте семінари або курси

Семінари можуть дати цінну розуміння загального пристрою ринків і конкретних видів інвестування. Більшість семінарів зачіпають один конкретний аспект ринку, а ведучий розповідає, як йому вдалося досягти успіху, протягом декількох років використовуючи свою стратегію.

Що стосується курсів, то вони, як правило, досить дорогі, але в їх вартість включений досвід викладача за який він платив не один рік величезними просадками на своєму торгівельному рахунку. Цей опти ви отримаєте за відносно невелику плату і в перебігу невеликого часового проміжку.

Почніть купувати акції і відпрацьовувати навички, моделюючи торгівлю

Після відкриття рахунку у онлайн-брокера, можна починати торгувати. Якщо є можливість торгувати дробовими лотами, не бійтеся починати з малого - 1, 10 або 20 акцій допоможуть вам увійти в гру.

Якщо такої можливості немає, постарайтеся якийсь час присвятити торгівлі на конкурсному рахунку Який допоможе не тільки відточити свої навички, завдяки жорсткому ризик-меджменту, але і дасть можливість стати проп-трейдером компанії United Traders

Одна з найбільш поширених помилок початківців трейдерів - торгівля ва-банк у спробі зірвати великий куш. Як правило, вона призводить до хворобливих наслідків. Вкрай важливо навчитися правильно набирати портфель.

Пасивне інвестування - порада від Уоррена Баффета

Більшості трейдерів і інвесторів торгівля дається важко. Уоррен Баффетт, найбільший інвестор всіх часів, рекомендує індивідуальним інвесторам просто здійснювати так зване пасивне інвестування, тобто вкладати гроші у фонди, які відстежують індекси ринку акцій, а не намагатися перевершити ринок самостійно.