10 Важливих рад для успішної торгівлі акціями

У торгівлі акціями не так важливий напружена праця, як точне знання, що необхідно робити, і практичне застосування цього знання.

Незважаючи на те, що часто доводиться чути зворотне, заробляти торгівлею акціями не так уже й важко. Розглянемо 10 простих правил, яких слід дотримуватися в процесі торгівлі.

Ретельно вибирайте свій стиль торгівлі

Не пошкодуйте часу, щоб обміркувати, якого стилю торгівлі акціями ви хотіли б дотримуватися. Чи вважаєте ви дейтрейдинг, щоб закривати всі угоди до кінця дня? Може бути, вам подобається короткострокова торгівля, при якій тривалість позицій становить кілька днів? Можливо, ви виберете торгівлю по тижневим або місячним графіками. Ви завжди можете це змінити, але доцільно ЩЕ ДО ПОЧАТКУ мати чітке уявлення про те стилі торгівлі, який ви віддаєте перевагу.

Ваш стиль торгівлі має відповідати вашому стилю життя

Вибір стилю торгівлі особливо важливий з точки зору вашого стилю життя. Дейтрейдинг зазвичай передбачає ваша присутність за комп'ютером протягом декількох годин в день. Більш довгострокова торгівля не вимагає такої великої уваги. Як правило, чим коротше таймфрейм, тим торгівля більш інтенсивна.

Виберіть брокера, який відповідає вашому стилю торгівлі

Обраний стиль онлайн-торгівлі акціями визначає тип необхідного вам брокера. Дейтрейдер потрібні високошвидкісні технології з прямим доступом. Торгівлю по денним, тижневим і місячним графіками можна вести через менш просунутих і більш дешевих брокерів. Торгові рахунки, клієнтів компанії United Traders дозволяють їм отримувати якісний, надійний і відносно не дорогий доступ на біржу.

Використовуйте метод торгівлі з низьким ризиком і високим потенціалом прибутку

Торгівля акціями пов'язана з ризиками. Більшість людей зазнають значних збитків на своїх торгових рахунках, перш ніж навчаться стабільно і успішно торгувати. Управління ризиками - важлива складова торгівлі акціями. Єдиний шлях до отримання прибутку лежить через контроль ризиків.

Переконайтеся, що ваш метод працює на будь-якому ринку

Фондовий ринок не тільки росте. Іноді він падає протягом декількох місяців або навіть років. Для онлайн-торгівлі акціями застосовуйте метод, який використовує як зростання, так і падіння ринку.

Торгуйте тільки найкращі акції

Для чудового відбору акцій потрібен досвід і велике дослідження ринку. Поки ви не володієте видатним досвідом, найкраще прислухатися до порад професіоналів. Кращим підмогою як для початківців трейдерів, так і для професіоналів є трансляції торгівлі Trading Floor

Необхідно точно знати, коли ви будете продавати свої акції

Кожен трейдер замислюється над тим, що і коли купувати. Але лише деякі надають значення правильному часу виходу з позиції. Прибуток, яку ви бачите в торговій платформі, стає реальною тільки після того, як перетворюється в готівку. Не дозволяйте, щоб ваша недбалість призвела до втрати прибутку. Плануйте наперед. Перш ніж увійти в позицію, ви повинні знати, що конкретно послужить вам сигналом для виходу.

Перевірте свою перевагу

Перевага на ринку - це ті сприятливі фактори, які відокремлюють переможців від переможених. Щоб стабільно заробляти онлайн-торгівлею, ви повинні мати надійне перевагу. Запитайте себе: "Які фактори дають мені перевагу? " Ваш відповідь на це питання має бути конкретним. Якщо ви не впевнені, значить переваги у вас, швидше за все, немає. Єдиний спосіб дізнатися це - проаналізувати свої методи і числові результати.

Інвестуйте в гарне навчання по онлайн-торгівлі акціями

Дослідження показують, що 9 з 10 інвесторів вважають, що їхні шанси на виграш "вище середніх", але більше 80% з них насправді втрачають гроші. Це відбувається тому, що у них немає конкретної інформації, яка потрібна для виграшу. Краще навчання торгівлі на фінансових ринках надає компанія United Traders. Як то кажуть, "якщо ви вважаєте, що навчання для вас занадто дорого, - спробуйте залишатися неосвіченим".

Спілкуйтеся з успішними трейдерами

Торгівля акціями онлайн кидає серйозні виклики. Тут немає живого брокера, який би допомагав вам в цьому процесі. Ретельно відібрані досвідчені трейдери можуть стати вашим кращим джерелом знань. І навіть друзями!