10 Фінансових слів які потрібно знати!

Нещодавно сайт Investopedia додав 10 нових фінансових понять, які були введені в 2015 році. В цьому році було багато сюрпризів як з боку фінансових чинників, так і глобальних в політичному плані. Давайте подивимося які нові слова і поняття були введені в 2015 році.


10. Backdoor Roth IRA

Дане поняття було введено для тих хто перевищив ліміт своїх відрахувань до звичайний рахунок Roth IRA (Індивідуальний пенсійний фонд). Дана умова дозволяє відкладати набагато більше того ліміту який існує в звичайних пенсійних рахунках. Так як число пенсіонерів зростає то і знайшли ще один спосіб для збільшення своїх заощаджень.


9. Fintech

Даний термін вже використовується останні кілька років і означає симбіоз фінансів і нових технологій з використанням мобільних додатків і алгоритмів. З урахуванням зростання молодого покоління зацікавленого в фінансах і інвестицій, fintech полегшує процес взаємодії через мобільні пристрої.


8. Gamma Hedging

Чи означає хеджування ризиків через опціони. Gamma Hedging розрахована на учасників хедж фондів тактичний трейдинг в Моментум. Також звичайні ритейл інвестори намагаються задіяти цю систему.


7. Tactical trading

Торгівля з використанням тактики. Звучить банально, але багато активних трейдерів все більше і більше включає це поняття в своєму побуті.


6. Intraday Momentum Index

Технічний внутрішньоденної індикатор допомагає визначити напрям тренда або вгору або вниз. Аналіз проходить через бари і індекс відносний сили RSI. Індикатор дає потенційні сигнали на покупку і продаж.


5. Unicorn

Всі успішні технологічні стартапи вартість яких перевищує 1 мільярд доларів, але мають негативний кеш фло. На зразок міфу. Компанії є, але не можна точно сказати що це реальні компанії, а не пустушки.


4. Exchange-traded Mutual Fund

Це гібрид між ETF і активно управляти відкритим взаємним фондом (mutual fund). В даному випадку це перевага інвестиційних стратегій і арбітражні/спекулятивні можливості.


3. Negative Interest Rate Policy

Експерименти Центрального Європейського Банку щодо грошової політики з використанням негативної процентної ставки, де вкладники платять для порятунку економіки, допомогли витягнути економіку Європи з депресії. У той же час, нульова процентна ставка в США також може змінитися, незабаром, на негативну.


2. Grexit/Brexit

Дані терміни були включені через можливість Греції і Британії покинути склад Європейського союзу. Боргове навантаження Греції істотно вплинула на економіку ЄС в 2015 році. Дані терміни добре описують 2015 рік.


1. Smart Beta

Набір інвестиційних стратегій, в яких використовуються альтернативні індексні правила замість традиційних, називаються Smart Beta

Знаходження ринкових нееффектіновстей, диверсифікація та мінімізація ризиків основні чинники для знаходження своєї Smart Beta стратегії. Складання стратегії може бути різним шляхом і включає в себе те, що потрібно трейдеру/керуючому для досягнення своїх цілей.

Оригінал статті тут