1 День на uTC (NYSE)

Довго я чекав цього дня, коли почну участь на NYSE, підготувавшись у відборі акцій на торговий день, переглянувши фон на інших біржах, фьюч на SP500, дізнавшись, що ніяких важливий новин сьогодні не буде і подивившись на звіти про доходи компаній, подумав, що це відмінний день, щоб почати турнір)

Спочатку в вотчлісте на Покупку було з десяток Стакі, але через те що вирішив торгувати тільки з спредом 1-3 пункту, залишилося тільки 3 акції)

Одну з них я і задіяв для 1 угоди це була COG купив по 32. 85, мотивом було те, що SPY ріс вже як 10 хвилин, а COG падав, виставив стоп лосс 23 пункту і після проторговкі і зростання коли не зміг пробити максимум продав по 33.13, підсумок 28 п).

Далі пошукавши акції в вотчлісте з цікавими ідеями я знайшов UA, яка била свої максимуми, там все вийшло краще т. к. SPY продовжував зростати ідея була то що акція продовжить бити максимуми, що вона власне і зробила: покупка 86.04 продаж 86.43, стоп лосс 10 пунктів, підсумок +39 п.

Далі угода SKX в якій я побачив підтримку яка до цього була міні опором і на імпульсі купив по 73. 58 з стоп лоссом в 11 пунктів (правда трохи далі я його пересунув ще на 14 пунктів), але очікування не виправдалися пробиття максимуму дня не відбулося, вихід +3 пункту.

Далі прикре непорозуміння, виходив я магазинів, а про що висить селл стоп я забув і він спрацював, добре що він не вистрілив вгору)) і ще +11 п.

До 19. 30 мої ідеї закінчилися і на допомогу прийшов твіттер, покупка K по 64.32 і стопом в 13 п., Але до 9 зрозумів, що втомився і вирішив закрити в +13 пунктів)

Ось такий 1 день, досить не погано для початку, без всяких рецидивів (майже) і доливок, в результаті +94 д. Всім удачі)