# 1 Початок щоденника: Після "зливів" uTchallenge CME доводиться задуматися

Після дискваліфікації за перевищення лімітів по просідання в турнірах ютчелендж cme для дисципліни і прискорення навчання почав робити звіти по днях.

мета: робити правильні обґрунтовані трейди

і якщо раніше при мети "робити бабло" робота на демо сприймалася як порожня трата часу, то зараз це можливість побачити і розібратися в тому як ходить ціна, що впливає на її рух, які особливості інструментів cme.

Вчорашній день 30. 06.2016 Незбереженість, торгував нафту cl / 16q, золото gc / 16q. день закрив + 30пп. Поки що багато зайвих угод, необгрунтованих.

по п'ятниці 01. 07.2016: вже краще, залишаються питання про причини руху ціни, що на неї вліет. Зрозуміло, що заявки в склянці і стрічка принтів містять інформацію на основі якої будується графік руху ціни.

торгівля на нафти cl / 16q, було зроблено не більше 10 трейдів. день закритий в +32 пп.

добре відпрацьовуються рівні, для рівнів більш старших ніж м5-15 потрібен більший стоп в районі 10-15 пунктів в середньому, десь більше.

Якщо говорити про логіку руху ціни, то зараз рух ціни представляється мені як гра, завдання, якої не дати гравцям піти з грошима. у гравців (трейдери і роботи) є алгоритм прийняття рішення: увійти в угоду після розвороту, часто підтвердженого подвійним пробиттям рівня підтримки або опору, після подвійного пробиття поставити стоп в безубиток.