Робоче місце трейдера

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Всім привіт!

Раз на кілька місяців мої творчі позиви спонукають мене на написання чергової великої статті, в яких розповідаю про накопичилося досвіді на різні теми. Прийшов час написати про робоче місце трейдера і розглянути цю тему з різних сторін і трохи заглибившись в деякі особливості даного питання, починаючи з того яку клавіатуру вибрати, закінчуючи організацією Trading Desk'ов в банках. Я вважаю що тема робочого місця раніше була розкрита дуже мало, що підтверджує велика кількість питань, що задаються в нашій трансляції на тему "Як підключити ще один монітор? " або "Який кронштейн найкраще купити?"

Трохи нижче ви побачите картинки, клікнувши на які, ви перейдете до опису рубрики.

Увага

Давайте наберемо 200 лайків, це буде мені мотивацією для написання наступної статті.

Зміст

Монітори та відеокарти

Кронштейни

Клавіатури

Trading desk

Рішення для трейдингу

Монітори та відеокарти

Для трейдера дуже важливо мати хороші монітори, так як саме на них виводиться вся інформація, необхідна для торгівлі та з часом вам потрібно все більше робочого простору і відповідно моніторів. У цьому розділі ми розповімо, найважливіші моменти, при підключенні моніторів.

Простий варіант (1-2 монітора)

У наш час підключення 2 моніторів не є складним завданням. Навіть в найслабших офісних комп'ютерах стоїть відеокарта з можливістю підключення до 2-х моніторів і кілька портів VGA, DVI або HDMI. Вам достатньо вставити кабель в порт і все готово! На початкових етапах такий варіант буде оптимальним.

Середній варіант (3-6 монітора)


Для підключення такої кількості моніторів потрібні невеликі технічні знання, але зводяться вони до 3-м типам підключень. Рано чи пізно, будь-яка людина, який вирішив пов'язати своє життя з трейдингом, стикається з проблемою розширення свого робочого місця і йому потрібне підключення додаткової кількості моніторів. Зазвичай 3-6 моніторів є оптимальною кількістю для того, що б розмістити всі необхідні вікна.

Додаткова відеокарта

Досить стандартним варіантом є підключення додаткової відеокарти в порти PCI-E, яку можна знайти в будь-якому комп'ютерному магазині. Залежно від кількості портів PCI-E у вашій материнській платі ви можете підключити необхідну кількість відеокарт. Також варто зауважити, що додаткова відеокарта працює спільно зі штатною (відео-чіп вбудований в центральний процесор).

Вартість однієї відеокарти складе від 3500 руб. (GeForce GT 730).

Примітка:

Так само слід враховувати, що якщо на вашому комп'ютері стоїть версія Windows Home (не важливо, який саме Windows 7, 8,10), то додаткова і штатна відеокарта не будуть сумісні.

Карта з великою кількістю моніторів

Менш часто використовуються відеокарти з можливістю підключення до 4-6 моніторів в одну відеокарту. Такі відеокарти підходять тим, у кого в материнській платі тільки один слот PCI-E.

Приклад для 4 моніторів: GIGABYTE GeForce GTX 750 Ti (8000 руб.).

Приклад для 6 моніторів: AMD FirePro W600 PCI-E 3. 0 2048Mb 128 bit (39 500 руб.).

Зовнішня відеокарта (приклад)

Відео карту такого типу краще використовувати як додаткову, а не основну, так як вона видає дозвіл трохи гірше, але для трейдингу цілком підійде. Відмінний варіант для швидкого підключення додаткового монітора без особливих поглиблень в технічні моменти вашого комп'ютера, підключається через USB-порт.

Приклад: GRAND MULTI VIEW PRO (10850 руб.).

Є більш бюджетні варіанти, які ви можете замовити на сайтах типу Aliexpess.

Крутий варіант (більше 6)

Якщо для роботи вам необхідно більше 6 моніторів, то кращим варіантом буде звернутися до фахівця, який за окрему плату встановить вам необхідне залізо, налаштує все що потрібно і повісить монітори найбільш зручним для вас чином. З точки зору трейдингу таку кількість моніторів необхідно вже тим, хто контролює велику кількість позицій і навіть кілька ринків.

Зазвичай такі робочі місця потрібні керуючим хедж-фондів, або працівникам банків, що працюють на Деск. І питання вже стоїть лише в тому, чи зручно їм працювати чи ні, а не в кількості моніторів, так як помилка може коштувати дуже дорого.

Кронштейни

Якщо ви хочете розширити своє робоче місце і встановити кілька додаткових моніторів, то ви абсолютно точно зіткнетеся з питанням установки кронштейна. Кронштейн дуже зручний і дозволяє зробити ваше робоче місце максимально комфортним.

Кронштейни розрізняються за способом кріплення і кількості моніторів для підключення. Бувають кронштейни настільні (кріпляться на стіл або ставляться на стіл на підставці) або кронштейни, що кріпляться на слетрейл (спеціальний каркас, на який прикріплюються кронштейни для моніторів).

Простий варіант (кронштейн своїми руками)

Потреба в установці кронштейна зазвичай з'являється спонтанно, в якийсь момент ви розумієте, що вам не вистачає ще одного монітора, але вільного місця на столі зовсім не вистачає. У цей момент ви будете намагатися будь-якими способами закріпити новий монітор, іноді такі ситуації бувають дуже забавні, наприклад приклеїти монітор скотчем до стіни, виглядає це звичайно весело, але функціональності це не скасовує.

Виглядає це приблизно ось так =)

Середній варіант (професійні кронштейни)

Складність вибору професійного кронштейна складається в дуже сильному розкид цін і величезній кількості дуже дорогих моделей, які не завжди є краще дешевих аналогів. Ціна на професійні кронштейни варіюється від 3 000 рублів до 50 000 рублів.

Багато професійні трейдери використовують як раз дешеві аналоги, і вони практично нічим не відрізняються.

Tuarex ALTA-3007 (6000 рублів) - на 4 монітори (багато трейдерів використовують саме цей варіант).

Ergotron LX Dual Stacking Arm (35 000 руб) - на 2 монітори.

(Дорогий аналог)

Крутий варіант

Одними з найкращих варіантів є кронштейни компанії SBFI. Ця фірма вже давно зарекомендувала себе як одного з лідерів у сфері обладнання робочих місць і славиться великою кількість різних варіантів і чудовою якістю своєї продукції. Також ця компанія займається "рішеннями" в сфері трейдингу, контрольними кімнатами на телебаченні, в аеропортах і ще багато де. Їхніми послугами часто користуються в хедж-фондах або інвест банках.

Продукція компанії SBFI робиться виключно під замовлення і ціна на неї досить висока, (в цілому рішення такого типу коштують від $ 1000)

(Слетрейл)

Використовуються в комплекті з слетрейламі (стійка для кріплення кронштейнів).

Детальніше про кронштейнах SBFI - //www.sbfi.com/product_solutions/axiom-monitor-arms

Клавіатури

Клавіатура є одним з основних знарядь праці будь-якого трейдера, від вибору правильної клавіатури залежить ваша швидкість, багатофункціональність і зручність роботи. Так само вибір правильної клавіатури може врятувати вас від безглуздих, але дорогих помилок.

Простий варіант

Якщо для вашої торгівлі вам не потрібно здійснювати велику кількість угод на невеликому часовому проміжку, як це буває в скальпинга, ви можете спокійно використовувати просту і недорогу клавіатуру, головне, щоб при її виборі ви врахували 2 моменти:

  1. Кнопки клавіатури повинні бути об'ємні і ні в якому разі не плоскі.
  2. В ряду кнопок з F1 по F12 повинні бути прогалини, що розбивають клавіатуру на 3 відділи, по 4 кнопки в кожному.

Ці моменти слід враховувати, так як вони можуть уберегти вас від неправильного натискання кнопок. Як в першому, так і в другому випадку ви не відчуваєте поділ клавіатури пальцями і в якийсь момент це може привести до натискання неправильної кнопки і втрати грошей.

Приклад:

Непоганий варіант може бути Logitech Classic Keyboard K100 Black вартістю 500 рублів, але є й дешевші клавіатури, які не поступаються в зручності.

Середній варіант

У більшості випадків трейдери в нашому офісі використовують клавіатури SteelSeries 7G. Цю клавіатуру так само часто використовують зірки кіберспорту, вона відрізняється своєю високою якістю, зручністю, швидкістю відгуку клавіш і коштує відповідно (6000 рублів).

Повірте, ця клавіатура витримає багато;)

Крутий варіант

Одим з найкращих варіантів клавіатур для трейдингу є клавіатури компанії WEY Technology. Компанія WEY Technology розробляє спеціальні рішення для професіоналів: від пультів охорони і трейдерів до диспетчерських аеропортів. Функціональні і спеціальні клавіші мають гнучку настройку, яка дозволить адаптувати девайс під себе.

Такі клавіатури зазвичай стоять у трейдерів хедж-фондів і банківських трейдерів.

Купити клавіатури компанії WEY Technology можна тільки на особисте замовлення, і коштують вони на порядок дорожче звичайних.

Trading Desk

Для повноцінного Trading Desk важливо не тільки велика кількість моніторів, але і комфортні умови для роботи трейдерів, а так само технічні особливості організації, з якими не впоратися звичайний системний адміністратор. Для цього слід скористатися послугами професіоналів, які займаються цим вже багато років і які зможуть організувати все під ключ. Наприклад, компанія Wey Technology, яка займалася організацією Деск в таких місцях: Центральний банк РФ, Національний Резервний Банк, Газпромбанк, Royal Bank of Canada і багато інших. Ознайомитися зі списком всіх організацій і проектами з торгових залів можна на сайті компанії

На цьому фото компанія WEY Technology облаштувала торговий зал Royal Bank of Canada. Як видно, нічого зайвого, все зручно і по суті.

Цікаве відео:


Рішення

На ринку є кілька компаній, які організовують Trading Desk по всьому світу і створюють суперкомфортні умови, для того щоб перевертати мільярдами.

Ось деякі з них:

  • WEY Technology
  • SBFI
  • Norbert Stadler
  • Leuwico
  • Kim Stahlmobel

В основному вся робота таких компаній зводиться до того, щоб комплексно обладнати торговий зал. Монітори висітимуть на зручних вам місцях, комп'ютер буде стояти в окремому залі, проводів ви взагалі не побачите.

-Заключеніе-

Ось і підійшла до кінця наша стаття, як бачите облаштувати собі комфортне робоче місце не так вже й складно, сподіваємося дана стаття була для вас корисною, обов'язково в коментарях пропонуйте теми майбутніх статей

Читайте так же:

Кращі книги по трейдингу та інвестицій

ТОП 30 акаунтів Twitter і StockTwits

Кращі сайти по трейдингу на NYSE