Work on Wall Street: другий шанс для VRX

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Після виходу чергової порції важливої ​​статистики SPY тримається на $ 209. 50. Швидше за все це означає, що інвестори не мають наміру міняти свої переваги і продовжать гнати індекс наверх. Божевільна п'ятниця враховуючи, що сезон звітів завершився: акції в грі в достатку. Нафта після досягнення $ 50 логічно розгорнулася і спускається вниз.

"tradingview_a9a5a-wrapper">

CL1! - тікер WTI

Відбір акцій для торгівлі NYSE

Акції для торгівлі в UT Challenge NYSE - конкурсний відбір, за результатами якого можна стати трейдером компанії United Traders: CSC DSW SHLD EXPR BABA YHOO WCN ALNY NBIX JACK WLL DB SRPT PANW DECK VNET VNDA ULTA WDC VEEV SPLK ADM X RLYP TEX SHPG YHOO BIG


Торгові ідеї NYSE

VRX

Схоже, що Valeant знаходить друге життя, так як акція підскочила на 7. 1% на Постмаркет в четвер після повідомлення про відхилення пропозиції про поглинання. Нещодавно японські компанії Takeda і TPG зробили об'єднане пропозицію про поглинання Valeant. Ця спроба була розпочата ще кілька місяців тому, до того моменту, як компанія найняла нового CEO в особі Joseph Papa в квітні. І зі зрозумілих причин ініційоване пропозиція не враховувало в ціні ця подія. На даний момент ніяких переговорів між трьома компаніями не відбуваються, а рада директорів Valeant прагне дати Папі час для складання напрямку руху компанії.

ULTA

Спеціалізований ритейлер косметики, парфумів а також засобів по догляду за тілом вартістю $ 13. 3 млрд відзвітував. Після чого акція підскочила на 10% на Постмаркет. Чистий прибуток за Q1 2016 склала $ 92 млн або $ 1.45 на акцію. Що перевершило очікування аналітиків, які прогнозували EPS рівній $ 1.29. Дохід виявився на рівні $ 1.07 млрд, що також побило прогноз $ 1.03 млрд.

PANW

Нищівна падіння до найважливішого рівня $ 130 зробила акція компанії, що надає комплекс послуг з інформаційної безпеки корпораціям, уряду і провайдерам. Фінансовий звіт показав збиток за Q3 в розмірі $ 70. 2 млн або 80 центів на акцію. Але EPS з поправкою на НЕ операційні доходи і витрати дорівнює 42 центам, що відповідає очікуванню Уолл Стріт. Як знаходити такі акції, а найголовніше як їх торгувати можна дізнатися, пройшовши курс дейтрейдингу в компанії United Traders.

VEEV

Ще одна папір підлетіла після звіту. Майже чотирьох мільярдна компанія опублікувала чистий прибуток за Q1 в розмірі $ 12. 5 млн або 9 центів на акцію.

SPLK

Виробник програмного забезпечення опублікував збиток $ 100. 9 млн або 77 центів на акцію. Втрати скориговані на одноразові витрати склали лише 2 цента на акцію, що відповідає прогнозам аналітиків. Папір також втрачає на премаркеті.

RLYP

Нереально великий приріст на премаркеті у біотехнологічної компанії розміром $ 700 млн. Все це пов'язано з тим, що біотехнологічний гігант AZN отримав стусана від FDA, яка відмовила у схваленні ліки компанії призначеного для зниження рівня калію. Саме страшне те, що Astra Zeneca отримала ці ліки в ході поглинання ZS Pharma в минулому році, і на яке було витрачено $ 2.7 млрд. Це означає, що RLYP, як конкурент, володіючи вже схваленим ліками такого ж властивості, тепер повністю заволодів ринком одноосібно.

TEX VNDA

Дуже багата п'ятницю на акції в грі. Навіть після завершення сезону звітів ринок не заспокоюється.

Всім успішних торгів!