Who the f * ck is Timothy Sykes?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Тімоті Сайкс ( Timothy Sykes ) - чи не найуспішніший молодий трейдер в світі. Він почав свою кар'єру у віці 18 років з подарованих йому батьками 12 415 доларів, і буквально за 3 роки йому вдалося збільшити цю суму до 2-х мілліонов. В 2003-2006рр Тімоті займав перше місце в рейтингу "Barclays" серед менеджерів хеджевих фондів. Є автором гучної книги "Американський хеджевий фонд: як я зробив 2 мільйони доларів" і зіркою телешоу "Воїни Уолл-стріт".
Не так часто світ звертає таку пильну увагу на трейдера, якому вдається заробити мільйон з гаком доларів, але наш сьогоднішній герой є винятком, швидше за все, в силу свого вельми юного віку - на момент, коли він заробив свій перший мільйон, йому було всього 18 років. Він зумів заробити таку значну суму, використовуючи гроші, які йому подарували рідні на Bar Mitzwah - обряд ініціації в іудаїзмі, що означає, що єврейський хлопчик стає повнолітнім в релігійному відношенні і покладає на себе всі релігійні обов'язки. У США бар-міцва і подібний до нього обряд для дівчаток, званий бат-міцва, стали одними з найвеселіших єврейських свят, на їхню приводу влаштовуються звані обіди, дитині дарують подарунки.
Отже, знайомтеся, Тімоті Сайкс, засновник Cilantro Fund Partners і один з найуспішніших молодих трейдерів в світі на сегодняший день.
У фільмі "Багаття марнославства" персонаж Тома Хенкса, процвітаючий трейдер Шерман Маккой, намагається пояснити своєї чотирирічної дочки, ніж він заробляє собі на життя. А як би Ви пояснили своєї чотирирічної дочки рід своїх занять?
Тімоті Сайкс: Приблизно так: татові, так само як і багатьом іншим людям, подобається грати з маленькими компаніями. Вартість цих компаній постійно збільшується або зменшується, і тато повинен передбачати, в який бік піде зміна. Якщо тато виявляється прав, інші люди виплачують йому виграні гроші. Якщо тато помиляється, то гроші забирають у нього.
Як Ви отримали свою першу роботу в галузі фінансів?
Тімоті Сайкс: Батьки дозволили мені відкрити онлайновий брокерський рахунок, використовуючи ті 12 415 доларів, які я отримав в подарунок на честь закінчення середньої школи. Я боявся, що втрачу їх, і ця втрата стане мені уроком на все життя. Власне, це і стало для мене величезним уроком, адже за період з 1999 по 2002 рік мені вдалося перетворити цю суму в 1,65 млн. Доларів, не рахуючи податкових відрахувань.
Після цього, друзі і сім'я звернулися до мене з проханням почати трейдинг, розпоряджаючись їхніми заощадженнями, і я створив власний хедж-фонд.
Опишіть, будь ласка, Вашу торгову стратегію.
Тімоті Сайкс: В основному, я торгую в "шорт" акції середніх і зовсім невеликих компаній, хоча іноді, торгую і в "лонг". На цьому сегменті ринку існує дивовижна ліквідність і величезна волатильність. Я вважаю, що це найменш освоєна частина американського ринку акцій, на якій існує маса можливостей для трейдингу, завдяки коливанням цін на ці цінні папери.
Якби Ви починали свою кар'єру зараз, де б Ви хотіли працювати?
Тімоті Сайкс: Я б все одно створив власний хедж-фонд. Той безцінний життєвий досвід, який я придбав за кілька останніх років є справді безцінним, і буде служити мені все життя. Якби я працював на великій хедж-фонж, я б заробив більше грошей, але як і раніше б залишався настільки ж наївним в діловому сенсі, як це було в той час, коли я тільки заснував свій хедж-фонд.
Яке Ваше головне кар'єрне досягнення/Ваш найкращий трейд?
Тімоті Сайкс: У п'ятницю Illinois Superconductor оголосив, що їх новий супер-який проводить продукт буде представлений в уїк-енд на одному з провідних новинних телеканалів, я думаю, CNN або 60 Minutes. Це було в 2000-му, і ціна акцій підскочила з 10 до 17 доларів за цей тиждень, але я зрозумів, що навіть якби винахід виявився провальним, вони б спробували створити навколо нього максимальну галас, і представили його просто-таки революційним за національною телебаченню. У той час люди "інвестували" в усі, навколо чого було зосереджено максимальну увагу, і до ранку понеділка це додавало одну або дві позначки до котирувань.
Таким чином, я вирішив піти в лонг через уїк-енд, вклав практично всі мої кошти і купив 10 000 акцій по $ 17 за акцію. Я подивився ту передачу, і переконався, що всі почали говорити про Illinois Superconductor як про новий Microsoft.
Тим часом, в премаркеті ціна акцій продовжувала зростати: 19.. 20.. 21.. і я відчайдушно хотів продати їх в 8:30 ранку за ціною 24, але в той час програма SureTrade ще не дозволяла торгів в премаркеті, і мені довелося чекати відкриття ринку.
Я розмістив свій ордер на продаж прямо в момент відкриття, і близько десяти хвилин пішло на його виконання, тому що було дуже багато ордерів на покупку. У підсумку, я продав їх за $ 29, і просто не міг в це повірити. На наступний день їх ціна досягла $ 39, а потім різко впала.


Хто є Вашими героями або "рольовими моделями", вигаданими або реальними?
Тімоті Сайкс: Бернард Барух, Джордж Сорос, Джессі Лівермор.
Якими важливими якостями повинен володіти трейдер?
Тімоті Сайкс: Здатністю витрачати гроші поза біржових угод.
Які риси характеру неприйнятні для трейдера?
Тімоті Сайкс: Недостатня активність а також недостатня уважність і нездатність своєчасно аналізувати те, що відбувається.
Розкажіть, будь ласка про Ваших гірших результати, про моменти, коли ви подумували кинути все і зайнятися іншою, більш простий діяльністю?
За один день я втратив $ 180. 000 мого фонду, в той час складав $ 1, 5 млн (хоча, за підсумками місяця збиток склав всього $ 40 000) і через те, що попередній місяць пройшов абсолютно приголомшливо, я відчував себе абсолютно пригніченим.
Чи замислювалися Ви про зміну роботи? Яка Ваша "стратегія виходу" - чи збираєтеся Ви займатися трейдингом до відходу "на пенсію" або збираєтеся рухатися далі?
Тімоті Сайкс: Я не можу уявити свого життя без трейдингу, на ринку існує величезна кількість прекрасних можливостей, які тільки і чекають того моменту, коли ними скористаються, що я міг би легко закрити свій фонд і повернутися до самостійного трейдингу.
Чи є у Вас Девіз?
Тімоті Сайкс: "Їж, пий і будь щасливий". Не гай самовладання в разі відсутності будь-якого з перерахованого.
Чиї вчення виявилися найбільш корисними у Вашому бізнесі - Макіавеллі, Сунь Цзи, Ісуса Христа, або Маркіза де Сада? (Ви також можете вказати інші варіанти).
Тімоті Сайкс: Уроки "провалилися" гравців, трейдерів, хедж-фондів, Джессі Лівермора виявилися дуже корисними для мого стилю трейдингу. Багато з цих людей мали неординарним розумом, але зовсім невеликі ринкові коливання "поховали" їх. Коли я тільки починав, я брав правильні рішення в 95% випадків, я йшов "ва-банк", оскільки був дуже зухвалим. Я усвідомлював, що міг би легко опинитися банкрутом у разі найменших ринкових змін, але мені щастило.
Зараз я став більш консервативний, і досить дисциплінований для того, щоб не ставити себе або фонд під загрозу банкрутства незалежно від того, наскільки я впевнений у своїй правоті.