Хто може стати трейдером?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Успішним трейдером може стати хто завгодно, але у мене особисто є певна думка про те, хто саме. У повній відповідності з теорією Дарвіна, трейдером є не найсильніший, а самий підходящий.


Стати кращим трейдером може той, хто ще не вміє торгувати, оскільки у нього буде більш свіже сприйняття. Блукання по вулицях не має нічого спільного з фондовим ринком, в нього потрібно вписатися, як в натовп великих міст.


Робота трейдером для тих Кому в ній цікаво. Дуже легко і просто, коли ти зайнятий чимось, що тобі близьке, своєю мрією. Тоді спокій настає само собою, і навколо тебе з'являються потрібні, правильні люди. Для цього не потрібно намагатися досягти певної мети за всяку ціну, а потрібно просто залишатися собою, бути вільним і природним.
Іноді для цієї мрії потрібно змінити своє життя, для цього треба робити сміливі і відповідальні кроки. Правило тільки в одному: якщо Ви опинилися поруч з мрією, треба відразу йти до неї, якщо внутрішній голос не відмовляє Вас. Якщо інтуїція не проти, значить трейдинг те, що Вам потрібно, і це обов'язково проявиться згодом.


Початківцям трейдером можна ставати в обставинах, з яких це логічно випливає. Наприклад, в ситуації, коли інші можливості збільшити свій заробіток можуть не з меншою ймовірністю закінчитися провалом, прямо як зараз в російській економіці.


У багатьох ситуаціях нам здається, що перед нами мрія, а це всього лише внутрішня тривожність, наприклад, панічний страх залишитися без грошей, в цьому випадку з входженням в ринок краще почекати. І тільки якщо ти все одно хочеш бути трейдером, і вважаєш, що до цього підштовхують обставини, то поруч з тобою мрія. Індивідуальні відгуки про трейдингу повністю залежать від того, наскільки логічно входити в цю професію саме для Вас.


Для російського трейдера особливо важливо оцінювати вірогідність досягнення успіху і зважувати її проти свого задоволення і можливого ризику. Йдучи назустріч, ти завжди зустрінеш тисячу потенційних учасників фондового ринку, але це означає просто те, що ти просто потрапив в годину пік на дорогу, по якій йдуть сотні людей. Навіщо ж когось переслідувати, треба визначити, чи логічно бути в цій професії в твоїй ситуації.


Щоб стати трейдером, треба вчитися, і головне - надійне брокерське обслуговування Почуття гумору, швидке інтуїтивне осмислення ознак своєї мрії поруч з собою і усвідомлене бажання змінити на краще своє життя без внутрішніх протиріч. Для людини природно отримувати максимально можливе задоволення і відчувати інтерес. З цього випливає висновок, що якщо інтернет-трейдинг цікавий, краще один раз спробувати.