Хто такі Скальпери на форекс

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

kto-takie-skalpery-na-foreks

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про те, хто такі Скальпери на Форекс. Напевно ви вже знаєте, що трейдерами називають спекулянтів, які здійснюють операції купівлі / продажу з метою заробітку на різниці вартості валюти. Так ось трейдери, в свою чергу, поділяються між собою на категорії в залежності від стилю ведення торгівлі.

Так, наприклад, трейдерів, що вважають за краще довгострокову торгівлю, називають долгосрочнікамі. Вони створюють угоди на довгих тайм-фреймах і тримають угоди відкритими протягом тижнів і місяців. Є також категорія волновіков - комерсанти, які торгують на основі хвильових теорій. А хто ж такі скальпрери на Форекс?

Скальпери Форекс - комерсанти, які створюють ордера на коротких тайм-фреймах. Їм вдається заробляти за рахунок відкриття великої кількості угод протягом дня з невеликим прибутком.

особливості скальперів

Скальперів називають також краткосрочники, так як вони створюють ордера на короткий проміжок часу, максимум на 15 хвилин. Основне завдання скальпера полягає в прогнозуванні найближчого руху ціни, а як тільки мінімальний прибуток буде отримана, угода закривається.

Можливо, що і після закриття угоди ціна продовжить рух у вигідному для трейдера напрямку, але скальпера це не важливо, тому що він не женеться за отриманням надприбутку від відкриття одного ордера. Скальпери Форекс націлені на те, щоб швидко створити ордер, зняти маленьку прибуток і закрити ордер.

Скальперів Форекс вважають окремою кастою спекулянтів, так як їх стиль торгівлі сильно відрізняється від дій більшості трейдерів. Давайте розглянемо плюси і мінуси такого стилю торгівлі.

переваги скальпинга

  1. У зв`язку з тим, що в скальпинга угоди створюються на короткий проміжок часу, скальпера не потрібно проводити фундаментальний аналіз ринку і відстежувати закономірності руху ціни.
  2. Ризик виникнення непередбаченого обставини, яке призведе до збитків, знижений до мінімуму, тому що угоди створюються на короткий час.
  3. Потенційний дохід скальпера в рази перевищує прибуток среднесрочніка.

skalpery-na-foreks Слабкі сторони скальпинга

  1. Висока психологічне навантаження, так як трейдеру доводиться постійно стежити за ринком і без зволікання приймати рішення.
  2. Розмір спреду грає більш важливу роль, ніж при веденні довгострокових або середньострокових торгів. Надмірно великий розмір спреду може зробити торгівлю скальпера збитковою.
  3. Для заробітку за допомогою скальпинга трейдер повинен бути наділений певними якостями. Він повинен вміти швидко приймати рішення і не панікувати.
  4. Угоди скальпера повинні швидше і точніше оброблятися, ніж ордера інших спекулянтів, так як під час ведення короткостроковій торгівлі кожен піпса грає роль.

Припустимо, трейдер створює ордер, який повинен принести йому 200-300 пунктів, в цьому випадку 2-3 пункту не грають особливої ролі. А ось скальпер, який розраховує з ордера отримати 10 пунктів, дорожить кожним піпсом.

kto-takie-skalpery-na-foreks

Бо якщо він почне втрачати з кожної угоди по 2-3 пункту, його торгівля в кінцевому підсумку може виявитися збитковою.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Чому трейдери вибирають скальпинг

Напевно ви помітили, що мінусів у скальпинга навіть більше, ніж плюсів. Але чому ж трейдери вибирають для себе саме такий стиль торгівлі? Скальперами часто стають ті трейдери, які змогли виявити якусь закономірність поведінки ціни на короткому тайм-фреймі.

Часто також скальпинг вибирають ті трейдери, які не хочуть проводити фундаментальний аналіз і вивчати закономірності поведінки ціни в залежності від політичних або економічних новин.

kto-takie-skalpery-na-foreks

Для скальпинга досить слідувати за ціною або проводити технічний аналіз ринку, не враховуючи фундаментальні чинники, без чого практично неможливо обійтися при веденні довгостроковій торгівлі.

Скальпери використовують тільки тих брокерів, які можуть надати швидке виконання ордерів. Трейдер в ході торгівлі більше працює з графіком, а не з великою кількістю інформації, і не витрачає час на аналіз і прогноз.

kto-takie-skalpery-na-foreks

Хочу відзначити, що переможцями в проведених брокерами конкурсах найчастіше стають саме Скальпери. Їх стиль торгівлі передбачає постійне спостереження за ринком і активну участь в торгівлі, що викликає високу психологічне навантаження. Але зате даний стиль торгівлі здатний принести набагато більше прибутку, що, звичайно ж, не може не привертати трейдерів, охочих якомога швидше примножити свій капітал.

різновиди скальперів

Варто також відзначити, що сьогодні скальпинг є дуже розвиненим. Він, в свою чергу, також поділяється на кілька видів. Багато стилі торгівлі схожі між собою тільки коротким терміном життя ордера, в іншому нічого спільного між ними немає.

Пропоную вашій увазі основні стилі скальпинга:

  1. Інтрадей скальпинг. Даний стиль торгівлі передбачає відкриття угод в сторону пробою важливих рівнів підтримки і опору, фракталів і так далі.
  2. Скальпинг в азіатську торгову сесію. Даний стиль торгівлі передбачає відкриття ордерів проти руху ціни в момент пробою або торкання межі цінового каналу.
  3. Відкриття ордерів відразу ж після публікації важливих економічних новин.

kto-takie-skalpery-na-foreks

У кожного стилю торгівлі є свої особливості. У разі якщо ви хочете спробувати свої сили в скальпинга, почніть з пошуку підходящої торгової стратегії.

Отже, так хто такі Скальпери на Форекс? Це трейдери, які відкривають велику кількість угод за день з невеликим прибутком. Даний вид торгівлі є дуже складним і підходить він далеко не кожному. Для того щоб заробляти на скальпинга трейдер повинен володіти хорошою реакцією, певними навичками в трейдингу і бути психологічно стійкою персоною.

Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мою розсилку. Бажаю всім удачі і хороших прибутків.