Де завантажити індикатор trend?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

скачать индикатор Trend Ви можете завантажити індикатор Trend за посиланням. Інша його назва - TrendLinesAuto. Індикатор зручний тим, що дозволяє в автоматичному режимі будувати трендові лінії, а також рівні підтримки і опору, на графіку з будь-яким часовим інтервалом. Звичайно, повністю довіряти індикатору не можна, як, втім, і будь-якого скрипту або раднику, оскільки це всього лише програма, але значна частина рутинної роботи з трейдера знімається.

скачати індикатор Trend

рис.1

Рекомендовані брокери для використання індикатора Trend - Forex4you і Alpari.

Ще одним корисним властивістю даного індикатора є подача звукового сигналу (Алерта) при пробитті будь-який з трендових ліній. Крім звукового оповіщення, можна налаштувати поява інформаційного вікна, який повідомляє про новий торговому сигналі. Також індикатор може малювати стрілку на поточному графіку в точці появи цього сигналу.

Таким чином, скачавши індикатор Trend, Ви значно спростите аналіз графіка і власну торгівлю. Даний індикатор особливо полегшить роботу трейдерам, які торгують з використанням трендових ліній і горизонтальних рівнів.

Налаштування індикатора Trend

Присутні наступні параметри:

  • Break - подача або відсутність сигналу. Варіанти: true - пробій трендової лінії, false - відбій від трендової лінії.
  • Expand - застосування другої лінії індикатора з її відображенням.
  • UseAlert - наявність сигналу при перетині ціною трендових ліній:

alertDebug - запис в журнал повідомлення про сигнал.

alertSound - включення звукового оповіщення.

alertMessage - поява інформаційного вікна.

скачати індикатор Trend

рис.2

  • fileSound -Звукова файл, який програється при подачі сигналу.
  • TrendUpName - назва рівня підтримки.
  • TrendDownName - назва рівня опору.
  • TrendUp - колір рівня підтримки.
  • TrendDn - колір рівня опору.
  • otstup - відстань між ціною і сигнальної стрілкою індикатора в пунктах.
  • ExtDepth, ExtDeviation і ExtBackstep - параметри стандартного індикатора Зигзаг (ZigZag).

Щоб змінити принцип промальовування трендових ліній для індикатора Trend, потрібно зайти в його параметри і знайти розділ, де можна налаштувати індикатор ZigZag (_s1 - настройки ZZ). Останній не відображається на графіку, його значення необхідні для промальовування трендових ліній по його (зигзаг) вершин і низам. Наприклад, якщо трейдер хоче зробити індикатор Зигзаг більш "повільним", то потрібно збільшити кількість врахованих барів на історії.

підсумки

Завантаживши індикатор Trend і встановивши його на графік, Ви зробите Вашу торгівлю більш прибутково і менш ризикованою, адже угоди по тренду завжди мієліт перевага перед іншими. Правильніше за все відкриватися при відбої ціни від трендової лінії, а закриватися при досягненні котируванням протилежної лінії.

Торгуйте по тренду і заробляйте, і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!