Де і як оформити онлайн займ без відмови з 18 років на карту?

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Привіт всім, хто читає мої матеріали на блозі! Як відомо, "молодим скрізь у нас дорога", тому юнаки та дівчата виправдовують цю приказку і поспішають поринути в доросле життя, щодня поповнюючи суспільство вітчизняного споживача.

А де взяти гроші небагатим студентам, багато з яких живуть лише на батьківські гроші? ! Ось і придумали позики онлайн з 18 років, щоб хтось міг зробити подарунок своїй другій половинці, а хтось - оплатити наступний семестр навчання (... а хтось на цьому розбагатіти).

Зміст

 • 1 Можливості кредитів і кредитних карт для молоді
 • 2 Куди звернутися за позикою - банки і МФО?
 • 3 Програми лояльності для клієнтів - як це працює
 • 4 Алгоритм отримання грошей онлайн
 • 5 Рекомендації від автора

Можливості кредитів і кредитних карт для молоді

Як оформити таку допомогу? Які потрібні документи і які правила кредитування? Ці та інші питання небезінтересні всім категоріям користувачів, в тому числі, і молоді, які в силу свого віку ще не встигли зіткнутися з фінансовими ринками.

В такому віці працює далеко не кожен студент, більшість перебивається випадковими підробітками. А говорити про офіційне працевлаштування взагалі не доводиться - це доля для одиниць. Отримати ж кредит безробітним в одному з банківських відділень взагалі дорога закрита.Спеціально для такого випадку функціонують численні мікрофінансові компанії, які вирішують проблеми видачі кредитів до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, переважно, на нетривалі терміни.

Саме вік є одним з вирішальних критеріїв при узгодженні позики без забезпечення і поручительства. Справа в тому, що банківські установи зазвичай не пов'язуються з особами, які не досягли 21-го року, оскільки за їхніми поняттями - це категорія "неплатоспроможних осіб".

Навіть, якщо вдасться отримати схвальне рішення по кредиту, то для цього буде потрібно безліч інших документів - довідки з місця доходу батьків, характеристики з ВНЗ і т. Д. На відміну від банків, кредитні організації онлайн охоче дають позики такої категорії позичальників. Досить пред'явити російський паспорт і очікувати протягом 5-10 хвилин схвалення по своїй заявці.

Як правило, мова йде про невеликі суми, але для молоді цього буває достатньо. У деяких організаціях розроблені спеціальні програми для студентів, а самі позики видаються на карту, спеціально випущену для цього.

Для прийняття схвального рішення по кредитній заявці просять надати студентський квиток або залікову книжку. Ще краще, якщо клієнт пред'явить довідку з навчального закладу про нараховану стипендії. Для тих, хто вже працює і зможе принести довідку з місця роботи за останні місяці, ймовірність затвердження кредитного ліміту виростає ще більше.

Куди звернутися за позикою - банки і МФО?

Висновок за допомогою пластикової картки найбільш зручний. Тому, для тих студентів, які ще не є її власниками - це хороший привід долучатися до банківських продуктів.Досить взяти паспорт і код ІПН, щоб звернутися з таким запитом до відділення найближчого банку або оформити таку карту онлайн.

Звичайно, випущена карта найчастіше буде дебетної, тобто, на ній не буде кредитних коштів, а можуть зберігатися тільки гроші самого клієнта. Але тепер, коли він захоче отримати мікропозик онлайн, він зможе вказати реквізити карти, а потім перевести в готівку цю суму в банкоматі. Крім карти, можна точно так само отримати грошові кошти через систему переказів або на електронний гаманець, наприклад: Ківі, Яндекс Гроші або Вебмані.

Швидкі позики є відмінним способом оперативного отримання додаткових коштів. Чим більше клієнт надасть документів, що підтверджують його платоспроможність, тим меншою може бути відсоток за користування грошима. А це суттєво впливає на підсумкову переплату.

В цьому плані студенти та інша молодь знаходяться в невигідному становищі, адже, як правило, у них немає ні досвіду роботи, ні постійних доходів, ні нажитого майна. Найчастіше, їм буде запропонована невелика сума фінансування на термін не більше 1 місяця.

Оскільки потенційний клієнт зобов'язаний надати контактний номер мобільного телефону, то йому на нього надійде смс від оператора з прийнятим рішенням з приводу кредиту. У ньому буде вказана сума, термін і інші параметри користування позикою. У деяких випадках можливий дзвінок співробітника організації-кредитора, який захоче уточнити які-небудь відомості.

Програми лояльності для клієнтів - як це працює

Одним з додаткових переваг кредитів такого роду є їх цілодобова доступність, тобто, подача заявки можлива в режимі 24/7.Багато організацій автоматично обробляють запити навіть в нічний час і зараховують кошти після затвердження видачі позики.

Деякі мікрофінансові кредитори пішли далі і розробили програми лояльності для переманювання клієнтів. Наприклад, відома акція "приведи друга". За кожного нового позичальника, який прийшов за рекомендацією, клієнт отримує фінансову винагороду, і немає обмежень по сумі максимального доходу - чим більше привів, тим більше заробиш.

В цьому плані, хороша програма лояльності по кредитах з 18 років надається компанією One Click Money. Вони зробили крок далі більшості конкурентів, які нагороджують своїх постійних партнерів бонусними знижками і тому подібними дисконтом. Компанія пропонує зареєструватися в особистому кабінеті і стати учасником програми, отримавши реферальне посилання.

Надалі такий учасник поширює її серед своїх друзів і однокурсників, а кожен новий наведений клієнт перетворюється в грошову винагороду. Інформація про це автоматично відображається в особистому кабінеті користувача. При чому, зароблені гроші можна витратити на зменшення свого кредиту або ж перевести в готівку і використовувати на власний розсуд без відмови і контролю.

Чим більше клієнтів залучено за програмою, тим вище згодом стане дохід учасника - це виражається в збільшенні винагороди до межі максимальної позначки.

Алгоритм отримання грошей онлайн

Для отримання грошового кредиту готівкою кожного клієнта, котрий досяг 18-річної вікової позначки, доведеться виконати послідовність дій:

 • Вибрати бажану кредитну програму.Не варто звертатися в першу-ліпшу організацію, яка декламує надання позичок повнолітнім. Краще не полінуватися і проаналізувати процентну ставку, комісії, інші умови - на цьому можна здорово заощадити
 • Прямо на сайті заповнити форму-заявку. Зазвичай там просять вказати дані про клієнта і сумі, яку необхідно отримати. Позичальникам без кредитної історії не слід сподіватися на великі позики, найчастіше мова йде про 5-10 тисяч рублів. Так само потрібно вказати реквізити рахунку, на який будуть зараховані гроші
 • Очікувати процесу розгляду заявки. Втім, як правило, він не перевищує 10-15 хвилин, так що за цей час клієнт встигне хіба що випити чашку чаю
 • Після отримання позитивної відповіді потрібно періодично перевіряти свій банківський рахунок, чекаючи автоматичного зарахування коштів.

Рекомендації від автора

Наведу кілька прикладів, куди звертатися 18-річним в надії отримання експрес кредиту по системі контакт або іншим експрес способом (в дужках вказана максимальна сума кредитування):

 • Чесне Слово (10 000) Гроші У борг (15 000)
 • СМС Фінанс (30 000)
 • Kredito24 (20 000)
 • Platiza (15 000)
 • MoneyMan (50 000)
 • У той же час, я був і залишаюся противником швидких кредитів, оскільки молодь, особливо, погано віддає собі звіт в тому, як повернути взяті в борг гроші. Існує на цей рахунок гарне прислів'я: "Береш на час, віддаєш назавжди". Але у випадку з онлайн позиками за короткий термін набігає значна сума відсотків, які теж необхідно виплатити.

Іншими словами, одного разу запозичена сума може обернутися великою бідою. А адже багато дівчат і хлопці зі студентських і старших шкільних років привчаються до праведного праці.Нехай вони і не зможуть розбагатіти за короткий час, але починають відчувати ціну грошам, і забезпечать самостійно собі свої студентські потреби.

Таку-сяку роботу завжди можна знайти в сфері обслуговування, маркетингу, соціологічних досліджень, промо-акцій. А тим, хто хоче відразу стати власником новенького айфона або планшета за рахунок кредитних коштів, я можу тільки поспівчувати. Втім, я сподіваюся, раз Ви читаєте цей блог, то зробите правильні висновки. До нових публікацій!