Що відбувається на форекс або МММ нового покоління

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Єдиний спосіб заробити на форекс - відкрити дилінгового центру. Дилінгового центру. Що це таке і взагалі як функціонує. Проїжджаючи в метро всі бачили рекламу: "Зароби на форекс: легко, доступно і не відриваючись від основного заробітку". Ще будучи зовсім юним студентом мене це зацікавило. Барвисто, яскраво, вражаюче. Я зацікавився і почав розбиратися. Після деякого часу натрапив на очорняти статтю про форекс. Вона давала повне розуміння всієї "кухні" і в подробицях розповідала як це існує. Джерело був досить авторитетний для мене в той період і я закинув цю затію. Через деякий час зрозумів, що не дарма. Пізніше довелося розібратися у всьому цьому. Починається все так, перше з чим стикається людина це барвиста реклама: в метро, ​​на афішах міста, в смс розсилання, по телевізору. Ситуація така, що переважна більшість людей взагалі не знають що це і з чим його їсти. Природно подібного роду пропозиції викликає недовіру, з огляду на той факт, що наші люди звикли зберігати гроші під подушкою. Отже, надивившись на всю цю барвисту мішуру, все ж хтось зважиться і понесе свої кровно зароблені в дилінгового центру. В цілому це невеликий відсоток населення. А звідки беруться інші люди? Навіщо людині у якого немає бажання торгувати приходити в дилінгового зал? Все дуже просто, вони приходять як здобувачі на вакансію, важливо, що резюме розміщене на солідну посаду заступника директора офісу.

Довірливі люди приходять влаштовуватися на роботу. Що ж вони бачать перед собою? Сучасний офіс, розташований в центрі міста, привітний грамотний персонал. Створюється видимість солідної компанії. І ось в справу вступають "менеджери з продажу", які розкажуть про прекрасних можливостях роботи в сучасній компанії, про перспективи, про заробітну плату і багато ще про що. Людині все це сподобається, і він погодиться, але з'явиться невелика умова - необхідний досвід роботи на фінансовому ринку. А якщо його немає, то це не проблема. Потрібно буде просто пройти навчання, за рахунок компанії, звичайно ж. Людина погоджується, ще не розуміючи під, що він лізе. Починається час навчання. Спочатку теорія, всього кілька днів. Потім два тижні практики. Під час проходження практики пропонують торгівлю на демо рахунку. Використання різних індикаторів. Красиві ситуації. Нові цікаві слова. Демо-рахунок збільшується, все виходить. З'являється інтерес. І в кінці людині надають вибір: він може продовжувати претендувати на вакансію і чекати, або відкрити реальний рахунок і почати заробляти самостійно. Тільки заробіток цей виходить випадковим. Ніякі стратегії не працюють. Заробити на демо-рахунку виходить за рахунок величезного депозиту і осідань, які реальний рахунок витримати не в змозі. А заробляти по чуть-чуть ніхто не хоче. Всі йдуть за швидкими грошима. Ось і починає народ втрачати чесно зароблені гроші.

У моїй практиці був один цікавий випадок коли розмовляли два керівника. - А що ж таке відбувається з ринком-то? - запитує перший. -Не знаю. Нісенітниця якась то. - відповідає йому другий. -А може це головний наш рухає котирування? -Може... -А що бувало таке? - вступив я в розмову. При цьому обидва головних переглянулися, а я зробив кам'яне обличчя при цьому в глибині душі був дуже здивований. Хоча таке питання представлявся можливим. - Ні.- почали мене запевняти удвох - раніше таке практикувалося. Зараз немає. Цей випадково почута розмова дає повне уявлення про те, як функціонує вся ця система.