Що означає фраза "трейдинг - як бізнес? "

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Трейдинг - бізнес.

Дуже давно я думав, що розумію цю фразу, але допетріл пізніше набагато.

Що таке бізнес в плані продажів? Це коли ви створюєте компанію, плануєте все і після всього чекаєте свого покупця. Це ключовий момент. Без появи покупця ви не можете здійснити операцію. Рівне всі теж саме і в трейдингу.

Трейдинг - це очікування. Очікування своєї угоди. Так само як ви не будете вибігати на вулицю і намагатися продати свій товар кожному зустрічному, аби угоду зробити (або сидіти в ній), а будете очікувати свого покупця, так само в трейжінге ви чекаєте свій момент для угоди.

У чому часта помилка трейдерів? Вони входять в угоду не чекаючи саме свого моменту. Тобто намагаються продати товар першому зустрічному, тому що їм здається, що занадто довго немає угод. Це вже не бізнес, а що завгодно. Тільки коли є усвідомлення торгівлі саме зі "своїм покупцем" трейдинг перетворюється в бізнес, де все стає на свої місця - виповнюється своя ТЗ, досягається така-сяка дисципліна. А до цього - це не бізнес, це хобі, гра, розвага, фан і т.д.

p. s. зрозуміло все сказане стосується і мене, але в своє оправденіе можу сказати, що такого зараз мізерно мало в порівнянні з тим, коли починав.