Що сказав Бернанке: ФРС продовжить стримувати ставки

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Голова ФРС США Бен Бернанке сьогодні в рамках піврічного послання скаже палаті представників конгресу США про найважливіше: про терміни згортання покупок активів і про те, що стане з купленими активами після завершення нинішнього етапу пом'якшення.
Мова Бернанке, тільки що опублікована на веб-сайті ФРС, свідчить, що темпи покупки активів ні в якому разі не є визначеними наперед. ФРС очікує стримати їх пізніше в цьому році і завершити в середині 2014 го.
З виступу Бернанке слід, що найближчим часом в США повинна продовжитися дуже м'яка грошово-кредитна політика.
Якщо буде потрібно, ФРС може прискорити темпи покупки активів або потримати їх на нинішньому рівні довше, якщо умови стануть менш сприятливими.
У той же час мова Бернанке сьогодні показала, що темпи покупок можуть бути знижені швидше в тому випадку, якщо поліпшення ситуації випередить очікування.
У промові Бернанке міститься недвозначна заява про те, що цінні папери залишаться на балансі ФРС після завершення покупки активів. Це допоможе надавати знижувальний вплив на процентні ставки.
Виступ Бернанке сьогодні покаже, що ризики для економіки США з осені зменшилися, але ФРС готова вжити все необхідне для повернення інфляції до цільового рівня 2%. Дуже низька інфляція, ймовірно, буде тимчасовим явищем, очікування теж не припускають її прискорення.
Хоча стан ринку праці поступово покращується, безробіття залишається занадто високою ( "Much too high"). У сьогоднішньому виступі Бернанке йдеться, що ситуація з робочими місцями незадовільна
Бернанке в своєму виступі підкреслює, що, після того як почнеться кампанія жорсткості грошово-кредитної політики, будь-яке підвищення ставки по федеральних фондах, ймовірно, буде поступовим
Як сказав Бернанке, ставка по федеральних фондах залишиться нульовою до тих пір, поки рівень безробіття перевищує 6, 5% і інфляція добре себе веде. При цьому зниження безробіття не гарантує відразу ж підвищення ставок.
Зростання на ринку житла Який вже вносить істотний внесок у ВВП, ймовірно, продовжиться найближчим часом.
Глава ФРС США стурбований тим, що ще одна дискусія по стелі держборгу може зашкодить зростанню економіки, яка залишається вразливою для податково-бюджетних та інших зовнішніх шоків.