Вчимося відбирати акції для трейдингу і біржової торгівлі. Основи і правила відбору

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Сьогодні будь-яка людина з Росії, України та країн СНД може отримувати прибуток від роботи на біржі. Буквально кожен бажаючий в наш час може спробувати заробляти на інвестуванні в цінні папери на фондовому ринку.

Більше 12-ти тисяч компанії по всій земній кулі розмістили свої акції на американських фондових біржах: AMEX, NYSE і, звичайно ж, NYSE.

Дана стаття буде присвячена правилам відбору акцій для фондових бірж і трейдингових операцій. Ми позначимо сім правил, це не так багато, тому їх потрібно виконувати всі без винятку. Якщо ви молодий і не дуже досвідчений трейдер, перебуваєте на самому початку кар'єри, то ці правила стануть для вас основою основ - тією базою, яка допоможе встати на ноги і почати непогано заробляти.

Сім правил відбору акцій для трейдингу

1. Найкраще торгувати акції, що характеризуються середнім об'ємом торгів в розмірі від п'ятисот тисяч до одного мільйона акцій на добу. У таких обсягах легко відслідковується динаміка фондової біржі і можна зробити вірні висновки.

2. Спробуйте торгувати акції в Price ціновому діапазоні від 15-ти до 75-ти доларів. Такі акції подвершени руху, на якому досить легко заробити, причому, заробити непогано! Якщо акції дешевше 20-ти доларів, так теж спостерігається певний рух, але ось отримати прибуток з них дуже складно. Поступово викреслюйте зі списку акцій дешеві варіанти, ціна яких менше 50-ти доларів. А ті, що стоять ближче до 100 доларів, навпаки, включайте в свій список.

3. Спробуйте вийти на більш високий рівень торгівлі акціями - торгуйте тими з них, чий капітал вище 300 мільйонів доларів (Market Cap). Найбільш пильну увагу варто приділяти компаніям, капіталізація яких перевищує 1-го мільярда доларів. Якщо вже інвесторам з усього світу не страшно довірити одній компанії такі великі фінанси, то вам з вашими декількома тисячами грішній зелені нема чого боятися. Такий підхід найбільш логічний і закономірний.

4. Виконуйте торгові операції з використанням технічного аналізу і графіків. Неодмінно вивчайте компанії, з якими мають намір працювати. Робіть це по максимуму. Чим ширший ваші знання, тим простіше передбачити скачки і зниження цін. Намагайтеся завжди аналізувати свої проведені угоди і робити правильні висновки.

5. Не варто торгувати в перші хвилини відкриття біржі. На самому початку торгів набагато простіше "спустити" всі гроші, не заробивши ні цента. Це правило важливо пам'ятати завжди!

6. Не слід торгувати акції, обсяг яких не перевищує 300 тисяч акцій за добу. Такі акції відрізняються "повільністю", і вам буде майже нереально вловлювати динаміку руху ринку.

7. Не забирайте стопи і не "пересиджував" в позиціях. Коли акція починає рух проти вас, нехай спрацює стоп. Не потрібно думати, що ринок намагається вас впустити. Ви не в силах розрахувати, наскільки акція піде проти вас, тому стоп може зіграти вам на руку. Кращим збитком є ​​перший ваш збиток. Це правило не варто забувати. Якщо ви вилетите з акції по стопу, то цілком ймовірно, що зможете взяти свій.