Volatility factor - радник, який приносить самі стабільний прибуток

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

volatility-factor

Volatility Factor є радник, розроблений за системою Мартингейла. Для визначення відповідного моменту для входження в ринок він застосовує індикатор Боллинджера, а при виникненні збиткової угоди - усереднення позицій шляхом створення додаткових угод. В налаштуваннях радника трейдер сам вказує максимально допустиму кількість усереднюються позицій.

Так як радник застосовує досить великий рівень Стоп-Лосс (300 пипсов), то при несприятливому збігу обставин можливі серйозні просадки депозиту, а в деяких випадках і його повне обнулення.

Радник Volatility Factor спеціально розроблений для роботи з валютними парами євро / долар і британський фунт / долар. Даний робот є скальпера і призначений для ведення торгів на графіку М15.Для того, щоб застосування радника було максимально ефективним, він повинен функціонувати цілодобово. Якщо з яких-небудь причин у вас немає можливості тримати свій персональний комп`ютер включеним цілодобово, то оптимальним варіантом буде звернення до послуг спеціального VPS сервера.

Для того, щоб мінімізувати можливі збитки від використання даного радника і повністю виключити ймовірність обнулення депозиту, професійні трейдери Форекс рекомендують використовувати лоти розміром менше 1% від наявної на торговому рахунку суми.

Крім того, рекомендується суворо дотримуватися правил мані менеджменту і періодично знімати отриманий прибуток.

volatility-factor

Volatility Factor. алгоритм роботи

Даний робот створює ордера тільки в той момент, коли на ринку присутня сильна тенденція, під час панування бічного тренда він торгів не веде. Даний радники не обіцяє надвисокої прибутку, як правило, за сесію він створює не більше п`яти угод, але цього цілком достатньо для отримання стабільного доходу.

Незважаючи на те, що радник використовує для ведення торгів досить ризиковану торгову стратегію (метод Мартингейла), тестування, яке здійснювалося силами досвідчених трейдерів, протягом двох років показало, що незважаючи на періодично трапляються просадки, повного обнулення так і не відбулося.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Творці даного робота стверджують, що він прекрасно підходить як для досвідчених, так і для початківців трейдерів.

Volatility Factor. Установка і настройка радника

Незважаючи на те, що з моменту своєї появи даний радник продавався за гроші, сьогодні він поширюється абсолютно вільно. При бажанні завантажити радник Volatility Factor ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Для того, щоб виконати установку радника Volatility Factor, необхідно розпакувати вміст архіву в каталог даних Метатрейдер 4. На наступному етапі необхідно виконати перезапуск торговий платформи, вибрати одну з можливих валютних пар, тайм-фрейм М15 і перенести на графік радник з вікна навігатора.

Виконавши описані вище дії, ви зможете побачити вікно з настройками робота, точно таке ж, як на малюнку, розташованому нижче.

volatility-factor

Налаштування радника Volatility Factor

 • Magic - це магічне число, яке допомагає раднику відрізняти свої угоди від інших.
 • EA_Comment- тут ви можете вказати коментар до відкриваються радником ордерами.
 • MaxSpread - в цьому рядку вказується максимально можливе значення спреду для створення ордерів. У разі якщо ви використовуєте валютну пару британський фунт / долар, то тут рекомендується вказати значення 3,5, а якщо євро / долар, то 2,5.
 • Slippage - в цьому рядку вказується в пунктах максимально можливе прослизання.
 • NFA- цей рядок стане в нагоді тільки американським трейдерам, ми ж залишаємо її без змін.
 • ManualGMT_Offset- ручне виставляння відхилення часу у вашій торговій платформі від часу за Гринвічем.
 • DstUsage - під час літнього часу встановлюємо в цьому рядку значення true. А в зимовий - false. Обумовлено це тим, що США все ще переводить годинники на літній час, а наші брокери - немає.
 • BetterPricePips - тут вказується мінімально можлива дистанція в піпсах. Якщо тут вказати значення про, то радник буде використовувати стандартні параметри, де для пари британський фунт / долар використовується цифра 15, а для євро / долар - 6.
 • MaxNegAdds- максимально можливу кількість відкриттів ордерів після того, як будь-яка з операцій піде в збиток.
 • ForceProfit- це загальна величина тейк-профіту, після досягнення якого буде закрита вся сітка ордерів. У разі якщо тут буде вказано значення 0, то радник буде використовувати значення, прописане в його коді.
 • ForceLoss - загальний розмір стоп-лосс, при досягненні якого вся сітка ордерів буде закрита. У разі якщо тут буде вказано значення 0, то радник буде використовувати дані, прописані в коді експерта.
 • FixedTakeProfit, FixedStopLoss - тут ви можете активувати функцію виставлення фіксованих тейк-профітів і стоп-лоссов для кожного ордера.
 • RecoveryMode- тут ви можете активувати функцію збільшення лота в разі появи збиткового ордера, яка буде діяти до тих пір, поки втрати не будуть повністю компенсовані.
 • FixedLots - тут ви можете вказати фіксований лот для кожної угоди, в разі якщо в рядку AutoMM буде вказано значення більше 0.
 • AutoMM- тут ви можете активувати автоматичний розрахунок лота, виходячи із зазначеного ризику. Активізація відбувається в разі введення в цей рядок значення, що перевищує цифру 0. Якщо ввести цифру 1, то лот буде розраховуватися за такою формулою: 0.01 на кожні 1000 доларів. Якщо вказати тут цифру 10, то лот буде розраховуватися за такою формулою: 0,01 на кожні 100 доларів вільної маржі. Досвідчені трейдери рекомендують використовувати значення до 1,5.
 • AutoMM_Max - це обмежувач для AutoMM.

volatility-factor

Після внесення всіх необхідних поправок в стандартні настройки радника Volatility Factor, натискаємо на кнопку ОК, після чого робот починає функціонувати, а в правому верхньому куті з`являється усміхнений смайлик.

Перед тим як використовувати даний радник для торгівлі на реальні грошові кошти, рекомендую протестувати його на демо-рахунку.