Застосування радника pipstrider

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

pipstrider

Радник Pipstrider був розроблений на основі методу Мартингейла. Цей робот спеціально призначений для ведення торгів на тайм-фреймі H1 і володіє спеціальним алгоритмом, який дає можливість істотно знизити рівень ризиків.

Радник Pipstrider практично відразу після своєї появи заслужив пильну увагу з боку трейдерів, завдяки досить високому показнику прибутковості при помірному рівні ризику.

Pipstrider. особливості радника

Алгоритм даного радника зашифрований і зберігається його розробниками в найсуворішому секреті, з цієї причини достовірної інформації про його особливості вам знайти не вдасться. Достовірно відомо, що в радник Pipstrider інтегрована спеціалізована система управління капіталом, що дозволяє практично повністю компенсувати ризики від застосування системи Мартингейла.

Ця система носить назву «Martingale Disrupter». Суть цієї системи полягає в тому, що на одному з етапів ведення торгів вона починає зменшувати розмір лота новостворюваних угод.

Якщо на ринку спостерігається затяжна тенденція, через яку виникають серйозні збитки, то ця система в автоматичному режимі закриє частину угод і перестане створювати нові, що повністю виключить ймовірність обнулення торгового депозиту. Роботу цієї унікальної системи ви можете протестувати на демо рахунку в Метатрейдер.

На розташованих нижче картинках ви можете побачити приклади торгівлі з включеною системою управління капіталу і без неї. sovetnik-pipstrider

Статистика торгів без використання системи управління капіталом

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

pipstrider-skachat

Статистика торгів з використання системи управління капіталом

Pipstrider. Встановлення та налаштування

Радник Pipstrider завантажити ви зможете в мережі Інтернет абсолютно безкоштовно, так як цей робот знаходиться у вільному доступе.На наступному етапі необхідно розпакувати файли радника в каталог даних вашої торгової платформи.

Далі необхідно виконати перезапуск торгової платформи і перенести радник Pipstrider на використовуваний валютний графік, після чого перед вами з`явиться вікно з настройками, як на розміщеної нижче зображенні.

nastrojki-pipstrider

Для оптимізації функціонування робота Pipstrider слід налаштувати наступні характеристики:

 1. У рядку StealthMode ви можете активувати спеціалізовану функцію управління Take-Profit, яка не виставляє рівні тейк-профіт, а просто закриває ордер при досягненні ціновим рівнем певного значення.
 2. У рядку ModifyMartingale ви зможете включити спеціальний алгоритм, який починаючи з третьої операції почне процедуру збільшення розміру лота.
 3. У рядку TradeDirection ви можете задати тип ордерів, які буде відкривати робот. Цифра «0» є наказ раднику одночасно откриватьордера на придбання і реалізацію валюти. «-1» є наказом для відкриття угод на продаж. «1» наказ створювати ордера на покупку. «2» розпорядження роботу чергувати угоди на реалізацію і придбання валюти. «3» наказ купувати або продавати валюту за допомогою спеціалізованого контртрендового алгоритму. «4» розпорядження реалізовувати і купувати валюту за допомогою трендового алгоритму.
 4. У рядку TradeRange ви можете задати рівень Take-Profit. Якщо в цьому рядку прописати цифру «0», то розрахунок рівня тейк-профіт буде здійснюватися в автоматичному режимі.
 5. Рядок «WaitPips» відповідає за кількість пунктів, яке повинен подолати ціновий рівень проти напрямку угоди для того, щоб вона була в автоматичному режимі закрита.
 6. У рядку StopLoss ви при необхідності зможете встановити рівень стоп-лосс.
 7. Рядок UseMartingaleDisrupter відповідає за активізацію системи управління капіталом.
 8. У рядок OnlyAfterLevel необхідно внести порядковий номер угоди, після якої запуститься система управління капіталом.
 9. Рядок MaxDrawDownPct відповідає за максимальний рівень осідання в процентному співвідношенні до розміру депозиту.
 10. У рядку TradeLots ви можете встановити обсяг лота для першої угоди. Якщо вибрати значення «0», то лот буде визначатися в автоматичному режимі.
 11. Рядок Balancefactor відповідає за стан торгового депозиту.
 12. У рядку LockinProfits ви можете задати суму грошових коштів, яку бажаєте періодично знімати зі свого торгового депозиту.
 13. У рядку StopWhenProfitReached ви можете активувати спеціалізовану функцію, яка в автоматичному режимі закриє всі відкриті раніше ордера, після того як прибуток досягне значення, зазначеного в рядку LockinProfits.

Вище описані далеко не всі настройки Pipstrider, але змінювати інші характеристики настійно не рекомендується. Якщо ви є початківцем трейдером і не можете правильно виконати настройку робота, то краще за все застосовувати характеристики за замовчуванням.

pipstrider

Читати - курси навчання forex

Версії радника Pipstrider

На сьогоднішній день існує величезна кількість версій цього робота, найнадійнішими і популярними серед яких є:

 • Pipstrider v 1.34. У цій версії радника немає особливих відмінностей від перших видань. Вона спеціально призначена для ведення торгів цілодобово. За допомогою цієї версії радника ви можете вести торги на годинному графіку за допомогою валютних пар фунт / долар, долар (Австралія) / долар (Нова Зеландія), а також долар (Австралія) / долар (Канада). Творці цього радника рекомендують застосовувати його без будь-яких додаткових інструментів, в іншому випадку вони не гарантують стабільність функціонування робота.
 • Pipstrider v 1.35. Ця версія радника є більш рідкісною. Відшукати її у вільному доступі дуже важко. Творці цього робота стверджують, що їм вдалося істотно поліпшити торговельні алгоритми і тим самим збільшити його прибутковість.
 • Перед тим, як використовувати радник Pipstrider для ведення торгів на справжні гроші, навчитеся застосовувати його на демо рахунку в Метатрейдер. Сподіваюся ця стаття допоможе вам розібратися з принципами роботи радника Pipstrider, що дозволить використовувати його для ведення торгів на валютному ринку Форекс.