Застосування індикатора fisher

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikator-fisher

Індикатор Fisher - простий інструмент, який виглядає зовні у вигляді гістограми, пофарбованої в червоний і зелений кольори. Працює він на основі математичних розрахунків, які враховують максимуми і мінімуми поточного цінового рівня з попередніми.

Опис індикатора Fisher

Назва індикатора перекладається на російську мову як «рибалка», але ніякого відношення до риболовлі він не має, так як був названий на честь математика Фішера, перетворення якого і було закладено в робочий алгоритм інструменту. Як вже було сказано раніше, гістограма індикатора відображається у вигляді двох кольорів, де червоний сигналізує про наявність спадного тренда, а зелений - висхідного.

skachat-indikator-fisher

Індикатор Fisher визначає напрямок тренда, а також його силу і оповіщає про це трейдера. Він прекрасно підходить для використання як в MT4, так і в MT5.

Завантажити індикатор Fisher без перемальовування ви можете за допомогою посилання, розміщеної ніже.Установка індикатора здійснюється за стандартною схемою. У разі необхідності читайте докладний опис установки індикатора в MT4.

У стандартних налаштуваннях індикатора вказано значення періодів 10. Чим вище значення в цьому рядку, тим менше індикатор видаватиме хибних сигналів, але сигнали будуть надходити з більш тривалою затримкою.

перемальовування даних

Попередні версії Рибака в ході роботи перемальовували свої показання. Багато трейдерів негативно ставилися до цих індикаторів, так як вважали їх неефективними. Справа в тому, що перерисовка була закладена в алгоритм роботи індикаторів.

Пропоную вам розглянути приклад: припустимо ви провели фундаментальний аналіз ринку і вирішили, що в майбутньому на ринку зародиться висхідний тренд. В результаті ви створюєте угоду на покупку і чекаєте, коли вона закриється з прибутком. Але тут, в самий невідповідний момент, виходять новини про надзвичайну подію, в результаті чого тренд змінює свій напрямок, вам в цьому випадку потрібно терміново закрити операцію на покупку і відкрити протилежну.

Індикатори змінюють свої показання, так як вони враховують зміни поточної ситуації на ринку. Індикатори без перемальовування не враховують поточні зміни і не змінюють свої показання, незалежно від вступників новин.

Індикатори без перемальовування вважаються більш надійними, тому творці Фішера вирішили створити версію без перемальовування. Йдеться про версію «m11», саме їй і присвячена наша стаття.

Способи застосування Рибака

Спосіб 1. Творці даного індикатора рекомендують створювати угоди на покупку при зміні кольору індикатора з червоного на зелений, і на продаж - з зеленого на червоний. Закриття угод здійснюється при зміні кольору на протилежний.

На мій погляд, даний інструмент припаде до душі початківцям трейдерам. Він стане в нагоді тим людям, які ведуть торги на ринку, не відриваючись від свого основного робочого місця, так як досить мати вихід в інтернет з комп`ютера або телефону.

Творці робота запевняють, що він є мультивалютних, тобто він підходить для використання на будь-якій валютній парі. В результаті численних тестувань на історії я прийшла до висновку, що даний робот дійсно може використовуватися на різних валютних парах і на різних часових інтервалах, але не нижче, ніж M15. Найкраще Рибак проявив себе на тайм-фреймі H1.

Спосіб 2. Індикатор Fisher без перемальовування можна використовувати для визначення зон перекупленності і перепроданості. У порівнянні з індикаторами MACD і CCI сигнали Рибака є більш вираженими.

indikator-fisher-bez-pererisovki

Другий спосіб застосування Рибака передбачає відкриття угод на продаж при відскоку гістограми від верхнього рівня, і на покупку - від нижнього. Торгуючи таким чином, ви зможете отримати набагато більше прибутку, ніж при використанні попереднім методом.

Розповідати про плюси і мінуси торгівлі від критичних рівнів я сьогодні не стану, напевно, багато читачів про них прекрасно знають без нагадувань.

Спосіб 3. Індикатор Fisher можна використовувати для виявлення дивергенції, які є провісниками швидкої зміни тренда.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-fisher

Ще одна перевага Рибака полягає в тому, що він дозволяє виявити на ринку стан флет. Для цього потрібно побудувати у вікні індикатора вузький канал. У разі якщо ціна буде коливатися в його межах, це буде свідчити про наявність консолідації.

indikator-fisher

Стратегія торгівлі з використанням індикатора Fisher

Стратегія на основі індикатора Fisher прекрасно підходить для використання на парі євро / долар, тайм-фрейм може бути будь-яким, але не менше M15. Стратегія передбачає використання двох індикаторів Fisher і Varmov.

Переносимо на графік 2 рази індикатор Fisher, 1 зі стандартними настройками, в другому вказуємо період 55. Далі переносимо на графік індикатор Varmov зі стандартними настройками.

Для більш простого застосування, рекомендую вам в налаштуваннях індикаторів вибрати такі значення. Для Рибака: 0. Білий, 1. Синій, 2. Червоний. Для індикатора Varmov: 0. Чорний, 1. Синій, 2. Червоний.

Описувана стратегія передбачає вхід в ринок довгою позицією в тому випадку, якщо всі три індикатори будуть пофарбовані синім кольором, при цьому чекаємо закриття на графіку свічки. Стоп-Лосс при цьому встановлюється на кілька пунктів нижче попереднього локального мінімуму. Закриття ордера рекомендується здійснити в тому випадку, коли один з індикаторів змінить своє забарвлення на червоний.

У разі якщо всі три індикатори горять червоним кольором, створюємо угоду на продаж. Стоп-Лосс встановлюємо біля попереднього локального максимуму. Операцію на продаж закриваємо в тому випадку, коли один з індикаторів загориться синім кольором.

Довгострокова стратегія на основі індикатора Fisher

Індикатор Fisher може також застосовуватися і в довгостроковій торгівлі. Пропоную вашій увазі досить ефективну довгострокову стратегію із застосуванням Рибака.

Дана стратегія передбачає використання відразу трьох тайм-фреймів в наступній послідовності:

  1. Денний графік, який потрібен для визначення загальної тенденції на ринку.
  2. H4, який потрібно для виявлення корекцій.
  3. H1 - для відкриття ордерів в разі, якщо на більш старших тайм-фреймах будуть необхідні сигнали.

Дана стратегія може використовуватися на будь-якій валютній парі. Вона передбачає використання наступних індикаторів: прості ковзаючі середні з періодами 7 і 14, а також індикатор Fisher зі стандартними настройками.

Отже, угоди на купівлю створюємо в тому випадку, коли на старших тайм-фреймах спостерігається висхідний тренд, а індикатор Fisher, встановлений на H1, горить зеленим.

Угоди на продаж створюємо в тому випадку, коли на старших тайм-фреймах спостерігається спадний тренд, а індикатор Fisher, встановлений на H1, горить червоним.

З усього сказаного сьогодні не важко зробити висновок, що індикатор Fisher - вельми ефективний індикатор, який відрізняється простотою у використанні і високою ефективністю. Для отримання більш достовірних результатів, індикатор рекомендується використовувати в комплексі з іншими інструментами. Пам`ятайте, що тільки версія m11 НЕ перемальовується.

Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших індикаторів і стратегій Форекс.