Україна заявила про введення товарної блокади Криму

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Глава українського уряду Арсеній Яценюк сьогодні, 16 грудня, заявив, що Україна починає товарну блокаду півострова:

" Рішенням уряду України забороняються поставки робіт, товарів і послуг в Крим і з Криму. Через 30 днів набуде чинності закон про вільну економічну зону, який забороняє всі поставки з Криму на Україну і навпаки, за винятком особистих речей громадян, соціально значущих продуктів харчування та гуманітарної помощ і "- заявив прем'єр.

Окрему увагу Яценюк приділив електроенергії, що поставляється з материкової України в Крим:

" Відносно поставок електроенергії до Криму. Такі поставки можуть бути тільки на підставі рішення РНБО " - підкреслив чиновник.

Глава Криму Сергій Аксьонов прокоментував заяву української влади, зазначивши, що півострів остаточно розірвав відносини з цією країною:

" Україна перекрила нам воду - не вийшло, перекрили залізницю - не вийшло, перекрили автомобільне сполучення - нічого не вийшло. Генерації у нас своєї не було, і було зрозуміло, що ефект від цього буде, але впоралися і з цими проблемами. з іншого боку, вони згуртували ще більше всіх кримчан. Зараз запущений енергоміст з Росії, будується автомобільний міст. українських продуктів в магазинах вже немає. Виходить, ми розірвали відносини остаточно "- сказав Аксьонов.