UBS: Прибуток не показує глибини проблем

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Подія тижня на банківському ринку - розкриття UBS, який заявив, що його інвестбанківського підрозділу показало прибуток у 2-му кварталі цього року після збитку в тому ж кварталі минулого, а підрозділ з управління активами збільшило прибуток до оподаткування на 11%.
В кінці минулого року банк висловив намір скоротити близько 10 000 робочих місць протягом трьох-п'яти років. За рахунок цього планувалося заощадити близько 5, 4 млрд франків до 2015 року. За останній рік банк скоротив майже 3 тисячі робочих місць. Але операційні витрати зросли до 6,4 млрд франків з 5,4 млрд франків.
З 6, 4 млрд - 1,5 млрд франків доводиться на інвестбанк. Таким чином, витрати на інвестбанк впали на 18% в квартал, усього на один процентний пункт менше падіння операційних доходів.Послуги інвестбанківського підрозділу більше не користуються колишнім попитом у корпоративних клієнтів та інвесторів.
Банк змушений був піти з торгівлі цінними паперами з фіксованою прибутковістю. Поряд зі скороченням операційних витрат, це дозволило збільшити прибутковість капіталу до 7, 2% з 6,3% за той же період минулого року.
Банк перекроїв частина бізнесу в управлінні активами. Проте, чистий дохід від комісійних в цьому сегменті майже не змінився, майже 1, 2 млрд франків.
Доподатковий збиток від вирішення спорів з американським регулятором склав 0, 7 млрд франків, а за угодою Швейцарії з британською владою про боротьбу з ухиленням податків серед клієнтів банку - ще 0,1 млрд.
Наша думка: Звітність банку показує, що він бореться з труднощами через скорочення витрат, але поки не може впоратися з поставленими цілями. Заощадити на скороченні штатів не вдалося, прибутковість від управління активами майже не зросла, було зростання в сфері інвестбанкинга, але він поки не може сприйматися як тенденція. Одним словом, прибуток UBS не вказує масштабу його проблем.