Два індикатора

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Ми продовжуємо розглядати авторські стратегії, які були розроблені професійними інвесторами і сьогодні вони доступні для кожного. У більш ранніх публікаціях неодноразово піднімалася тема простоти моделей для роботи, як один з чинників, що визначають прибутковість роботи. Сьогодні настав час поговорити про дуже простому інструменті, який базується в своїй роботі на базових моделях розвитку ринку.

На нашому сайті представлені різні стратегії, які з різних сторін підходять до ринкової торгівлі, використовую різні елементи технічного аналізу. Кожен з таких елементів корисний для трейдера і може принести прибуток при правильному їх використанні.

Для здійснення ринкового аналізу ми будемо використовувати онлайн графік, який дозволяє трейдеру в режимі реального часу отримувати достовірні котирування зміни курсу базового активу. Для використання цього інструменту не потрібно встановлювати ніяких додаткових додатків, він доступний в онлайн режимі абсолютно безкоштовно.

Налаштування індикаторів для роботи

У своїй суті стратегія середньостроковий торгівлі дуже проста і базується на застосуванні лише двох індикаторів, які взаємно доповнюють один одного:

  • Смуги Боллинджера
  • CCI

Що стосується першого інструменту, то його застосування полягає в роботі з базовими настройками. Нам нічого не потрібно міняти і налаштовувати. У своїй суті смуги Боллинджера в даному випадку будуть є певним мірилом достовірності тих сигналів, які виходять в результаті другого елементу стратегії.

Індикатор CCI ми налаштуємо, змінивши базові настройки. Для цього в якості періоду для аналізу будемо використовувати 40, а рівні самого інструменту розташуємо на значеннях +300 і -300. Робиться це для одного дуже простого дії - зменшити кількість хибних сигналів, які неминуче будуть надходити на малих аналізованих інтервалах.

Описані інструменти дозволяють цілком продуктивну модель, яка визначає точки крайнього руху ціни, коли ринок виснажив свої ресурси, і перспектив для продовження виникла тенденції немає. Фактично ми говоримо про ситуацію, коли учасники ринку, які тривалий час тримали позиції відкритими в певному напрямку, готові перейти до нової роботи на корекцію, оскільки потенціалу у попереднього тренда немає. У зв'язку з цим слід пам'ятати про те, що валютні біржі, як і всі в світі, має стадії розвитку, які ми і будемо використовувати. Адже нічого вічно немає. Будь-тренд, який почався, рано чи пізно завершиться. Це ж стосується і корекцій, та й взагалі всіх рухів, які можуть виникати. Саме це і лежить в основі даної стратегії.

Практичне застосування

Ми підійшли до найголовнішої частини нашої статті - застосування стратегії середньостроковій торгівлі. Тут ми розглянемо ті ситуації, які забезпечують трейдера сигналами. Сигнали ці однаково застосовні для бінарних опціонів і для форекса. Отже, ми можемо говорити тільки про двох напрямки торгу і двох типів сигналів:

  1. Робота на підвищення. Дана точка входу формується на передбачуваному дні ринку, коли індикатор сили опускається в зону нижче позначки -300. Якщо в цей момент ціна базового активу перетнула смуги ВВ, то ми можемо говорити про отримання сигналу на підвищення.

  2. Робота на зниження. Тут спостерігається зворотна ситуація і покупка на зниження проводиться в той момент часу, коли CCI вище +300, а ціна активу перетнула верхню лінію смуг.

Виникає цілком резонне питання - яке вибирати час експірації опціону. Відповідь проста - цей інструмент дозволяє робити прогноз на 3 наступні свічки. Тобто, якщо, як в прикладі, аналізується графік 5 хвилин, то лот купується на 15 хвилин. Якщо ж ми будемо працювати з 1 годинним тайм фреймом, то і опціон необхідно буде купувати на 3 години. Для форекса найближча мета - середня лінія Боллинджера, потенційна мета - протилежна лінія.

Обмежувальні умови

Ми підійшли, мабуть, найважливішу частину нашої розповіді. Тут особливо хочеться відзначити факт, що стратегія середньостроковій торгівлі не є бездоганною і повністю адаптованої під всі стадії розвитку ринку. Тому слід пам'ятати, що флет - вбивця даної методики. Як тільки на ринку сформувався яскраво виражений флет, або ціна активу тільки-тільки почала виходити з бічного руху - про торгівлю краще забути і дати час ринку прийти в себе.

В цілому це універсальні рекомендації, які необхідно завжди використовувати, оскільки будь-який флет говорить про приблизний рівність продавців і покупців, але ринок вічно рівним бути не може, а значить, хтось готує нову атаку. І якщо Ви в момент початку такої атаки відкриєте позицію в протилежну сторону, то результат буде не той, на який Ви розраховували. Так само пам'ятайте про свічкових комбінаціях, які можуть застерегти від необачних дій.