Індикатор true trendline - інструмент для побудови трендових ліній

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

true-trendline

True Trendline є ефективний інструмент для створення трендових ліній на валютному графіку.

Будь-трейдер, навіть початківець, повинен знати, що ефективна торгівля практично неможлива без побудови трендових ліній. З їх допомогою можна виконати аналіз ринку і визначити оптимальні моменти для створення угод.

Як правило, побудова трендових ліній займає багато часу, але індикатор True Trendline серйозно спрощує це завдання. Вам необхідно просто запустити інструмент на торговій платформі, після чого він в автоматичному режимі побудує трендові лінії. Ознайомитися з тим, як виглядають побудовані індикатором лінії, ви можете на зображенні, розташованої нижче.

indikator-true-trendline

Індикатор True Trendline можна використовувати практично на будь-якій торговельній парі і на будь-якому тайм-фреймі. Даний інструмент володіє величезною кількістю переваг, серед яких особливої уваги заслуговують наступні:

 • Можливість заощадити величезну кількість часу.
 • Висока точність побудови трендових ліній.
 • Індикатор видає спеціальний сигнал в момент пробою побудованих трендових ліній.

Як встановити і оптимізувати True Trendline

Даний інструмент користується величезною популярністю серед трейдерів практично по всьому світу завдяки зручності застосування, а також тому, що поширюється він абсолютно безкоштовно. Завантажити True Trendline Indicator ви можете, скориставшись розміщеною нижче ссилкой.Воспользовавшісь розміщеної вище посиланням, ви можете завантажити як сам індикатор TrueTL, так і другий інструмент під назвою TrueTL Alert, що дає можливість отримувати спеціалізовані звукові сигнали в момент, коли ціновий рівень стосується трендової лінії.

Для установки індикатора True Trendline Indicator, слід розпакувати вміст скачав архіву в каталог даних Метатрейдер 4. Потім необхідно вибрати відповідну валютну пару, тайм-фрейм і перенести на нього індикатор з вікна навігатора. При активації даного інструменту перед вами з`явиться вікно з настройками, таке ж як на картинці, розміщеної нижче.

true-trendline-Indicator

При необхідності ви можете внести зміни в наступні характеристики індикатора:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 • Рядок Auto-Refresh відповідає за активацію спеціалізованої функції, яка оновлює трендові лінії в момент закриття свічки, а також при зміні тайм-фрейму.
 • У рядку Normal-TL-Period трейдер може задати число барів, які індикатор буде застосовувати для створення трендових ліній.
 • Рядок Three-Touch відповідає за активацію виділення особливим відтінком трендових ліній, які володіють трьома точками опори.
 • У рядку М1 / М5-Fast-Analysis ви можете прискорити процес аналізу на тайм-фреймах М1 / М5. Ця функція є особливо корисною для тих, хто використовує для ведення торгів на ринку Форекс слабкий персональний комп`ютер.

Також в параметрах даного індикатора ви зможете змінити відтінки, за допомогою яких трендові лінії будуть відображатися на торговому графіку.

Налаштування індикатора TrueTL Alert

Якщо ви перенесете на валютний графік інструмент під назвою TrueTL Alert, то перед вами з`явиться вікно налаштувань, точно таке ж як на малюнку, розміщеному нижче.

truetl

При бажанні ви можете внести зміни в наступні характеристики індикатора TrueTL Alert:

 • Рядок Break-Alert-After-Close відповідає за активацію звукового сигналу, який буде подаватися в момент закриття свічки.
 • У рядку Break-Alert-Before-Close трейдер може активувати спеціальний звуковий сигнал, який буде подаватися в момент, коли відбувається пробиття трендової лінії, не дочекавшись поки закриється свічка.
 • Рядок Touch-Alert відповідає за активацію сигналу, який буде подаватися, коли ціновий рівень торкнеться трендової лінії.
 • У рядку Touch-Distance прописується мінімальна відстань між трендової лінією і ціновим рівнем, при досягненні якого спрацює спеціальний звуковий сигнал.
 • Рядок All-TrendLine-Alert відповідає за активацію спеціалізованої функції, яка відстежує всі трендові лінії на графіку.
 • У рядку High-TL-Name / Low-TL-Name трейдер може задати назву нижньої і верхньої трендових ліній, що дозволить істотно спростити проведення аналізу ринку.
 • Рядок Email-Alert відповідає за активацію спеціальної функції, яка буде відсилати на електронну пошту повідомлення про те, що ціновий рівень перетнув трендовую лінію.
 • У рядку PopUp-Alert можна активувати спеціальну спливаюче вікно, яке буде виникати при надходженні сигналів індикатора.
 • Рядок Sound-Alert відповідає за включення і виключення звукових сигналів, що подаються індикатором.
 • У рядку Sound-File ви можете вибрати тип звукового сигналу, який буде застосовувати індикатор True Trendline. Ви можете задати практично будь-який звуковий сигнал, але для цього його потрібно помістити в спеціальну папку Sounds вашої торгової платформи.

Після того як ви закінчите процес налаштування описаних вище інструментів, необхідно натиснути кнопку «Ок», після чого індикатор почне побудова трендових лінії. Як це виглядає, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

true-trendline

Даний індикатор має спеціальною системою автоматичного поновлення бази даних, завдяки якій забезпечується висока точність і оперативність створення трендових ліній, що особливо важливо при виборі підходящого моменту для входження в ринок.

Завдяки наявності звукових сигналів, трейдеру не потрібно постійно спостерігати за рухом цінового рівня. Вам потрібно вибрати відповідний графік, запустити індикатор True Trendline і займатися своїми справами, перебуваючи поблизу від персонального комп`ютера. Як тільки ціновий рівень проб`є трендовий рівень, ви почуєте спеціальний сигнал і зможете почати створення ордерів.

Даний інструмент оптимально підходить для початківців трейдерів, які витрачають на створення трендових ліній занадто багато часу. Перш ніж використовувати цей інструмент для ведення торгівлі на реальні гроші, протестуйте його на демо-рахунку.