Індикатор trendwave - зручний інструмент для скальпинга

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikator-trendwave

Індикатор TrendWave є досить точний інструмент, що дозволяє визначати точки входу в ринок. Даний індикатор є набагато ефективніше різних осциляторів, які показують області перепроданості / перекупленності. Він користується великою популярністю серед трейдерів і до цього дня.

Опис індикатора TrendWave

Найменування інструменту можна перевести, як «трендова хвиля». Даний інструмент точно виявляє ключові області перекупленності / перепроданості валютних пар. Він підходить для використання на будь-якому тайм-фреймі, але найкраще він працює на часових відрізках до M15.

На більш старших інтервалах цей інструмент рекомендується застосовувати в парі з іншими індикаторами, а ось для скальпинга застосування тільки цього інструменту є достатнім.

Працює індикатор TrendWave на основі експоненційних ковзають середніх, а також спеціальних рівнів, які відображають зони перекупленності / перепроданості. У момент коли ціна виходить з областей перекупленності / перепроданості індикатор сповіщає про це трейдера за допомогою спеціальних кружечків, колір яких можна налаштувати на свій смак.

Налаштування індикатора TrendWave

Завантажити індикатор TrendWave ви можете за посиланням, розміщеної ніже.Установка індикатора здійснюється за звичною схемою. Архів, що скачав зберігаєте в кореневу папку Метатрейдер 4, після чого перезапускаєте його. Потім вибираєте валютну пару і переносите індикатор з вікна «Навігатор» на графік. Більш докладно про те, як встановити індикатор в MT4, читайте тут.

Після запуску інструменту, ви побачите вікно, таке ж як на картинці, розміщеної нижче.

skachat-indikator-trendwave

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора, які означають наступне:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  • WavePeriod - в цьому рядку вказується період алгоритму, який вибирається відповідно до застосовуваного тайм-фреймом.
  • AvgPeriod - тут вказується період для ковзної середньої. У разі якщо вказати в цьому рядку надмірно велике значення, лінія індикатора буде згладженої, а сигнали для входу в ринок будуть виникати рідко. Якщо скоротити значення, то крива буде швидка, сигнали індикатор видаватиме часто, але вони будуть не настільки надійними.
  • SoundAlert - тут ви можете активувати / деактивувати звукове сповіщення в разі появи сигналу про вхід в ринок.
  • EmailAlert - тут ви можете активувати / деактивувати оповіщення на поштову скриньку про появу сигналу про вхід в ринок.

У разі якщо ви не володієте достатнім досвідом ведення торгівлі на ринку Форекс, змінювати стандартні настройки індикатора я вам настійно не рекомендую, так як може порушитися його ефективність.

Правила застосування індикатора TrendWave в торгівлі

Індикатор TrendWave виявляє точки розвороту цінового рівня. Багато трейдерів використовують цей інструмент для відкриття позицій на придбання валюти в той момент, коли ціна знаходиться біля верхньої межі, і угоди на реалізацію валюти, коли ціна розташовується у нижній межі. Таким чином, трейдерам вдається отримувати максимальну прибуток від тренда.

indikator-trendwave

Ордери на придбання валюти найкраще відкривати в тому випадку, якщо крива інструменту розташовується в області перепроданості і виникає сигнальна відмітка. Хочу тут відзначити, що далеко не завжди перша сигнальна відмітка в області перепроданості свідчить про швидке русі ціни вгору. З цієї причини сигнали індикатора вимагають підтвердження іншими інструментами або трейдеру варто дочекатися появи другого сигналу в області перепроданості.

indikator-trendwave

Угоди на реалізацію валюти рекомендується створювати в тому випадку, коли крива індикатора розташовується в зоні перепроданості і індикатор видає сигнальну точку. Вхід в ринок також не рекомендується здійснювати в разі появи першого сигналу в районі перекупленности. Сигнали можна перевірити за допомогою інших інструментів або дочекатися появи другого сигналу.

Плюси і мінуси TrendWave

Індикатор TrendWave, як і будь-який інший інструмент, наділений як перевагами, так і недоліками.

Серед переваг варто відзначити наступні:

  • Інструмент показує місця розвороту цінового рівня.
  • З його допомогою надається можливість здійснювати вхід в ринок на самому початку зародження тренду, що дає можливість непогано заробляти.
  • Індикатор відсікає флет на ринку і видає сигнали для входу в ринок тільки в моменти появи тренда.
Головний недолік цього інструменту полягає в тому, що він перемальовує свої показання. У будь-який момент сигнальна струму може зникнути. З цієї причини після виникнення сигнальної позначки, рекомендується дочекатися закриття свічки на графіку.

Індикатор TrendWave - це ефективний індикатор, який відрізняється простотою в налаштуванні і використанні. Головна його перевага полягає в тому, що він видає високоточні сигнали для входу в ринок, що дає можливість непогано заробляти.