Трендовая форекс стратегія «Радар»

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Вітаю, шановні читачі журналу ForTrader. org. Сьогодні я хотів би з вами розглянути одну з найпопулярніших трендових форекс стратегій «Радар». Торгова система має яскраву графічне навантаження на екрані терміналу, але з упевненістю можу сказати, що після прочитання подальшої інструкції ви зможете її легко застосовувати в своїй діяльності. Форекс стратегію «Радар» рекомендується використовувати на таймфреймах М30 і Н1.

Установка торгової системи «Радар»

Для установки системи вам потрібно завантажити архів з індикаторами і шаблоном, розпакувати і встановити стандартним способом. Для цього відкрийте ваш торговий термінал, зайдіть у вкладку Файл-Відкрити каталог. Детально на скріншоті:

Рис. 1. Установка форекс стратегії «Радар», крок 1.

Далі відкрийте папку MQL4, індикатори скиньте в папку Indicators, а шаблон в папку templates. Після установки зайдіть в термінал, натисніть на екрані кнопкою миші, виберіть розділ Шаблон, потім назва нашої торгової системи. Детально дивимося на прикладі:

Рис. 2. Установка форекс стратегії «Радар», крок 2.

Якщо ви все зробили правильно, то ваш торговий термінал повинен виглядати приблизно так:

Рис.3. Шаблон форекс стратегії «Радар».

Використовувані індикатори

  • StochHistogram - варіація стандартного осцилятора Stochastic з параметрами 14, 3, 3. Параметри можна змінювати, з урахуванням того, що швидкий Stochastic буде менше запізнюватися, але збільшить кількість хибних сигналів.
  • Daily_Open - відображається у вигляді зеленої лінії і виконує функцію трендового фільтра.
  • Radar Signal - відображається у вигляді жовтої лінії і позначає лінію входу і ймовірну мета. Додатково на ціновому графіку відображаються показання найпоширеніших індикаторів.

Торгові сигнали форекс стратегії «Радар»

Сигналом на покупку служить одночасне дотримання трьох умов:

  • Стовпчик індикатора StochHistogram повинен бути зеленого кольору.
  • Ціна повинна знаходитися вище індикатора Daily_Open (зеленої жирної лінії).
  • Загальна тенденція на информерах в лівому кутку повинна бути на покупку.

В позицію можна входити тільки по закриттю бару, так як Стохастика властива перерисовка.

Рис. 4. Приклад сигналу на покупку.

Сигналом на продаж служать комбінація таких умов:

  • Стовпчик індикатора StochHistogram повинен бути червоного кольору.
  • Ціна повинна знаходитися нижче індикатора Daily_Open (зеленої жирної лінії).
  • Загальна тенденція на информерах в лівому кутку повинна бути на продаж.

Рис. 5. Приклад сигналу на продаж.

Так само хочу відзначити, що індикатор Радар дає лінію входу, але часом вона запізнюється, так що активно дивимося на графік.

маніменеджмента, постановка стопів

Дана стратегія не відрізняється граальностю, як і всі, так що необхідно дотримання правил маніменеджмента. Як пишуть класики трейдингу, ризик на позицію не повинен перевищувати 1-3%. Стоп накази рекомендую ставити на локальних мінімумах і максимумах, рівнях підтримки і опору.

Рис. 6. Приклад постановки стоп-лосс.

Приклад стоп наказу позначений жовтою лінією. Тим людям, які не бачать локальних мінімумів і максимумів раджу використовувати індикатор фрактал, він чітко позначає такі рівні. Виходити з позиції при появі протилежного сигналу на Стохастике, але знову ж таки по закритому бару. Також індикатор малює червону зону де можна поставити стоп, але як на мене стоп часто завеликий, так що справа ваша.

Суб'єктивна думка автора

На мою думку, форекс стратегія «Радар» - досить проста торгова система, з якою може впоратися як профі, так і новачок. Робив візуальний прогін системи в тестері і вона залишила непогане враження про себе, але знайшов один сильний мінус - це поява сигналу на піку новини, тобто новина вже відпрацювали, а сигнал тільки з'явився або навпаки. Так що рекомендую мати календар новин під рукою і враховувати при появі сигналу - нема на піку ми. Фундаментальний аналіз ніхто не відміняв.

Завантажити індикатори і шаблон форекс стратегії «Радар»

Інші трендові форекс стратегії

Rainbow Similarity: «різнобарвна» трендова форекс стратегія

Форекс стратегія Green Fire: інтуїтивно зрозуміла трендова система

Трендовая торгова стратегія FX Engine