Торгівля стоячи - плюси і мінуси

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Ви коли небудь замислювалися про торгівлю стоячи? Чи має сенс змінити звичне робоче місце на стіл з яким можна торгувати стоячи? Чи відчуваєте ви постійну втому від довгого сидіння за своїм робочим столом? Якщо так, то тоді ця інформація для вас. У цій статті, ми вирішили показати плюси і мінуси торгівлі стоячи, а також показати які є різні види автоматичних столів на будь-який смак і бюджет.

Всі ми знаємо, що довго сидіти не можна і це позначається на нашому організмі. Наведено багато наукових доказів, що довгий і постійне сидіння погано позначається на організмі і органах в цілому, а також має летальний результат від надто тривалого сидіння. І навіть якщо ви займаєтеся спортом після трудового дня, ви під загрозою багатьох захворювань в тому числі діабету, серцевих хвороб, раку і передчасну смерть. Довге сидіння призводить до поганих наслідків, але є рішення яке допоможе вам уникнути таких наслідків для здоров'я. Придбання автоматичного столу, який можна налаштувати під свій зріст, допоможе вам уникнути розладів з довгим сидінням, а також дасть вам багато плюсів. Автор даної статті торгує стоячи вже кілька років і зі свого досвіду може сказати, що при торгівлі стоячи втоми набагато менше, а ясність розуму вище при вирішення важливих торгових рішень (але не обов'язкова ☺), ніж при торгівлі сидячи. Настроюється стіл допомагає уникнути застою крові в важливих для чоловіка місцях і дає свободу дій. Наукові дослідження показує, що стояння спалює 40% більше калорій ніж сидіння. Автоматичний стіл з регулюванням зростання дасть вашому тілу свободу рухів кінцівок під час роботи і допоможе уникнути багатьох хвороб пов'язаних з просиджуванням за стандартним столом.

Стіл з регулюванням зростання завжди можна налаштувати з сидячого в стоячий і назад. З ранку ви можете працювати стоячи, в обід після їжі ви зможете працювати сидячи, а під кінець робочого дня налаштувати стіл на потрібне вам положення для роботи стоячи. Або коли ви втомилися після стояння на ногах, ви завжди зможете опустити стіл в сидяче положення. Постійно стояти також небажано, тому ви завжди зможете вибрати свій режим роботи і не завдавати шкоди здоров'ю. Є також мінуси від довгого стояння на ногах тому рекомендується чергувати ваше становище, або робити додаткові вправи під час положення стоячи. На даний момент представлені різні варіації автоматичних стіл на будь-який смак і бюджет. Є три види "стоячих" столів: підставка на столі яку ви можете налаштувати, автоматичний стіл який має механізм і регулювання, і третій вид столи які не мають механізму і не підходять під підставки. Найкраще використовувати автоматично регульований робочий стіл. З його допомогою, ви зможете натисканням кнопки вибрати належну вам висоту без особливих зусиль.

Вартість столів також варіюється і залежить від установок і виробника. Ціна починається з 500 $ за звичайний автоматичний стіл і закінчуючи столом з великою кількістю налаштувань за 3. 000 $. Сподобався стіл американського або китайського виробництва ви можете замовити з Ebay.com або alibaba.com або інших магазинах. Також можна замовити і систему для моніторів. На закінчення хочу сказати, що після кількох років роботи і торгівлі стоячи, я б не проміняв автоматичний стіл і не повернувся до звичайного сидячого столу знаючи свій спосіб життя. Працюючи більше 12-13 годин на день, я не можу уявити себе просиджуючи весь цей час за сидячим столом. Регульований робочий стіл допомагає підтримувати себе в тонусі, уникнути наслідків довгого сидіння і дає свободу дій кінцівкам. Більш докладно про те, що робити після покупки робочого столу і як торгувати акції можна дізнатися тут..