Загальна готівкова емісія

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Торгуються на біржі цінні папери потрапляють на ринок після проведення емісії. Оформивши всю необхідну документацію і провівши роботу з інвесторами, компанія-емітент здійснює випуск цінних паперів. Надалі учасники ринку отримують можливість купувати ці активи для подальшого отримання прибутку. Емісія цінних паперів проводиться відповідно до законодавчих норм країни, на торгових майданчиках якої планується реалізовувати активи.

Визначення терміна

Загальною готівкової емісією називається випуск цінних паперів, які потім пропонуються всім зацікавленим інвесторам. Одними з найпоширеніших емісійних цінних паперів вважаються облігації та акції.

Компанії проводять загальну готівкову емісію для додаткового фінансування. Емісійні цінні папери в подальшому можуть потрапляти на біржовий або позабіржовий ринок, де і буде проходити основна торгівля.

Дії емітента перед випуском паперів

Перед проведенням емісії компанія активно проводить моніторинг ситуації на ринку, що дозволяє розмістити акції або облігації за найкращими для емітента умовам. Нерідко перед випуском проводиться активна робота з інституційними інвесторами, метою якої вважається привернення уваги потенційних покупців до паперів.

Якщо під час підготовки емісії відбувається різка зміна ринку в несприятливу для емітента сторону, то часто компанії відмовляються від розміщення цінних паперів. Така відмова дозволяє мінімізувати втрати і обмежити їх тільки витратами на оформлення документації та проведення роботи з потенційними інвесторами.

Які компанії проводять спільну готівкову емісію

Зазвичай це нові компанії, які ведуть бізнес в найбільш привабливих, з точки зору фондових аналітиків, галузях.

При цьому випуск облігацій для розміщення на біржі можуть проводити компанії, які ведуть бізнес в різних сферах економіки.

Загальна публічна емісія облігацій проводиться емітентом для залучення капіталу, отриманого від учасників ринку. Це дозволяє в деяких випадках за рахунок конкуренції серед великої кількості інвесторів отримати кращий для компанії відсоток, в порівнянні з можливістю залучення капіталу від фінансових компаній безпосередньо. З ростом ставок банківського фінансування кількість емітентів, зацікавлених в емісії облігацій і подальше розміщення їх на біржі, може значно зрости. Це обумовлено тим, що на біржовому ринку є конкуренція, як між емітентами, так і між інвесторами, зацікавленими в отриманні прибутку від вкладень в цінні папери.