Індикатор time freezer передбачить поведінку ціни

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

indikator-time-freezer

Індикатор Time Freezer дозволяє передбачити майбутній напрямок цінового рівня, а отже і результат ще не відкритого ордера. Працює даний інструмент на основі рівнів Фур`є, які неодноразово доводили свою ефективність. На думку багатьох трейдерів Time Freezer - найкращий індикатор для бінарних опціонів.

Принцип роботи індикатора Time Freezer

Індикатор Time Freezer проводить оцінку ринку, враховуючи хвильові й трендові руху, а також шум. Щоб виявити ринковий цикл, індикатор обчислює амплітуду і тривалість стрибків ціни, а також визначає властивості, які характери для такого руху. Ці обчислення виконуються за допомогою спектрального аналізу, який здійснюється на основі інструменту WPR. Отримані дані інструмент екстраполюють в будущее.Індікатор Time Freezer використовує для аналізу велика кількість різних алгоритмів. Перераховувати всі алгоритми я не стану, тому що не бачу в цьому сенсу. Хочу виділити осцилятор Вільямса, який також використовує наш сьогоднішній герой. Даний інструмент прекрасно виявляє розворотні точки на піках. Він видає сигнали на основі виходу ціни з зон перекупленності / перепроданості.

В даному інструменті нульовий рівень грає ключову роль, так як саме по відношенню до нього виявляється майбутній напрямок ціни. Проектуючи отримані висновки аналізу на майбутнє, ми зможемо, по ідеї, виявити розворот ціни до того, як він станеться.

Оцінка прогнозу здійснюється за допомогою відсотка ймовірності - це математичний індекс відповідності минулих коливань ціни з поточними. skachat-indikator-time-freezer

Вся суть індикатора ґрунтується на наступному: чим точніше прогноз майбутнього сходиться з минулим, тим вище ймовірність того, що прогноз є вірним.

Іншими словами, чим більше поточні значення нагадують минулі, їм вище ймовірність того, що ціна точно також буде вести себе. На жаль, наш сьогоднішній герой істотно залежить від вхідних параметрів, тому варто ретельно поставитися до вибору форвард-періоду. Як виглядає форвард-період, ви можете побачити на наступному фото.

samyj-luchshij-indikator-dlja-binarnyh-opcionov

Форвард-період можна налаштовувати, по суті, це єдина настройка, яка впливає на прогноз. Саме з цієї причини до вибору форвард-періоду варто поставитися з граничною уважністю. Тут основна мета полягає в тому, щоб потрапити в ритм руху ціни. При цьому, зовсім не обов`язково використовувати всі тиків обсяги з 98-ого року. Ринкові моделі з часом змінюються, в зв`язку з цим вибір період варто робити так, щоб домогтися максимальної стаціонарності ряду.

Рекомендації щодо застосування індикатора Time Freezer

 • Індикатор може працювати на будь-якій валютній парі і тайм-фреймі.
 • Період експірації залежить від використовуваного тайм-фрейму.
 • Індикатор може використовуватися в будь-який час доби.

Завантажити індикатор Time Freezer ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється індикатор за стандартною схемою.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

видані сигнали

Індикатор Вільямса визначає перекупленность або перепроданність. Здійснювати вхід в ринок рекомендується тільки після розвороту ціни. Тобто, якщо інструмент показує, що ціна перебуває в зоні перекупленності, угоду на продаж варто відкривати тільки тоді, коли крива інструменту розгорнеться і кинеться в іншу сторону.

Екстраполяція дозволяє нам передбачити поворот в майбутньому.

indikator-time-freezer

При цьому, варто враховувати, що чим вище відсоток, що вказується у вікні індикатора, тим точнішим є прогноз. Якщо використовувати тільки високий відсоток, наприклад, вище 90%, то ви можете пропустити велику кількість входів. Але якщо використовувати прогнози з низькою ймовірністю виконання, наприклад, нижче 70%, тоді різко збільшується ризик створення збиткових ордерів.

У будь-якому випадку ви повинні знати, що відсоток, що вказується індикатором, далеко не завжди точно оцінює складений прогноз.

оптимізація інструменту

Спочатку цей інструмент носив назву Fourier Extrapolation of Indicator і був спеціально розроблений для Форекс. Цей інструмент не був затребуваний серед трейдерів, тому його автори вирішили доопрацювати індикатор для торгівлі бінарними опціонами.

Після активації інструменту, ви зможете побачити вікно з його налаштуваннями:

 1. «ProbabilityLevel». Цей рядок відповідає за якість прогнозів. До цього рядка можна внести значення від одного до ста. Чим більше число ви введете в цей рядок, тим точніше будуть сигнали, що видаються інструментом. При цьому, індикатор видаватиме значно менше сигналів для створення ордерів.
 2. «Freeze». Ця характеристика дозволяє активувати «заморожування» торгового графіка в момент отримання сигналу для відкриття ордера. При запуску даної функції при виникненні сигналу про створення позицій, інструмент припинить здійснення розрахунків до закінчення періоду експірації. Ця функція дозволяє трейдеру сфокусувати свою увагу на конкретному ордері.
 3. «ShowTime». У цьому рядку трейдер може активувати відображення реального часу на екрані.
 4. «ExpirationTime». Ця характеристика відповідає за термін експірації. Значення цього рядка можна змінити прямо на торговому графіку. Для цього необхідно просто перетягнути крайню лінію. indikator-time-freezer
 5. «AlertOn». Ця характеристика відповідає за активацію спеціалізованого оповіщення, яке буде з`являтися при виникненні сигналячи для відкриття ордера.

Сильні і слабкі сторони інструменту

Серед величезної кількості переваг, якими володіє індикатор Time Freezer, необхідно відзначити наступні:

 1. Простота освоєння і застосування. Ця особливість робить інструмент відповідним для новачків.
 2. Цей інструмент являє собою високоточний фільтр, який може функціонувати як самостійно, так і в парі з іншими алгоритмами.
 3. Простота сприйняття сигналів інструменту.

На жаль, цей інструмент має і деякі недоліки, головний з яких полягає в тому, що точність видаваних сигналів залежить від грамотності оптимізації інструменту.

У деяких випадках прогноз інструменту може не збігатися з дійсністю. Це необхідно враховувати при веденні торгів.