Графік роботи Московської біржі і розклад торгових сесій для ринків

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Друзі, доброго времени суток! В силу своєї діяльності, особисто я регулярно стежу за новинами і подіями, які відбуваються на Московській об'єднаній біржі. Тому сьогодні я хочу поговорити про те, що являє собою ця серйозна фінансова організація, а також уточнити графік роботи Московської біржі на поточний рік.

Зміст

 • 1 Коротко про Біржі - функції, послуги
 • 2 Головні біржові види діяльності
 • 3 Розпорядок роботи - робочі дні, тривалість сесій
 • 4 Які операції можуть здійснювати фізичні особи на Московській біржі ?
 • 5 Як Біржа покращує умови для своїх клієнтів

Коротко про Біржі - функції, послуги

На сьогоднішній день ця організація є повнофункціональну біржову площадку, на якій відбуваються торгівля наступними інструментами:

 • Акції
 • Облігації
 • Валюта вітчизняна, іноземна
 • Товари
 • Інструменти грошового ринку та похідні

Московська біржа надає потенційним клієнтам повний спектр торгових послуг, оскільки до її складу входить Кліринговий Центр і Депозитарій. До поточного моменту біржа перетворилася в багатоцільову групу, яка утворилася шляхом злиття груп ММВБ і РТС.

Отримана в результаті структура може торгувати всіма видами активів. Вона отримала назву Московської біржі, а в 2013-му році розмістила свої власні акції на фондовому майданчику.

Головні біржові види діяльності

Основні напрямки роботи Біржі зводяться до наступних операцій і ринків:

 1. Фондова біржа. Тут проводиться торгівля численними цінними паперами: акціями, корпоративними та регіональними облігаціями, паями інвестиційних фондів, розписками, сертифікатами та іншим. Розрахунок здійснюється за принципом Т + 2 (тобто, через 2 дні)
 2. Валютний ринок. Відбуваються торги різноманітними валютами: євро і долар, юань і британський фунт, гривня, тенге, рублі та інше. Але ключові і найбільш популярні пари - це USD / RUB, EUR / RUB. Ринкове значення цих пар впливає навіть на встановлення офіційного курсу
 3. Терміновий ринок. Тут відбувається придбання і продаж деривативів: ф'ючерсних контрактів з різними індексами волатильності, а також контракти на дорогоцінні метали, на цукор, нафту, на акції та облігації
 4. Клірингові і розрахунково-депозитарні операції, а також торгівля золотом та сріблом. Крім того, організація пропонує клієнтам високотехнологічні продукти і сервіси

Розпорядок роботи - робочі дні, тривалість сесій

Торговельні операції в 2016 році проводяться в період торгових сесій. Для кожного з ринків є свій власний розклад.

 • На фондовому торги тривають з 9: 30 до 19: 00 за московським часом, з перервою на денний кліринг з 14: 00 до 14: 05
 • На товарному, валютному і терміновому ринках - з 10: 00 до 23: 50, з проміжним клірингом в 14: 00-14: 05, і вечірнім в 18: 45-19: 00

в поточному календарному році Біржа не працює в дні релігійних і національних свят, а також по суботах і неділях.

До кінця року крім звичайних вихідних графік роботи цієї організації передбачає ще 1 додатковий вихідний - 4 листопада.Крім того, в окремі дні може встановлюватись робочий режим, але без проведення торгів. Наприклад, така ситуація мала місце 31 грудня минулого року. На звичайні свята ця ситуація теж може поширюватися.

Які операції можуть здійснювати фізичні особи на Московській біржі?

Приватним інвесторам є багато напрямків, але торгувати на ній вони можуть не безпосередньо, а через своїх брокерів. Це професійні посередники на ринку, які обов'язково отримують ліцензію на проведення брокерських операцій. Приватні трейдери можуть купувати облігації, акції і паї ETF, опціони і ф'ючерси, золото і срібло, торгувати валютними парами.

Що стосується ф'ючерсів, то найчастіше у роздрібних інвесторів з'являється інтерес до ф'ючерсах на пару долар / рубль, індекс РТС, на нафту і дорогоцінні метали, на акції низки великих російських емітентів (Ощадбанк і Газпром).

Як Біржа покращує умови для своїх клієнтів

Але біржова група постійно працює над розширенням асортиментного ряду напрямків своєї діяльності. На торги виходять нові цінні папери цікавих іноземних емітентів і великих біржових інвестиційних фондів.

Торги облігаціями корпоративних клієнтів проводяться, починаючи з першого ж дня розміщення. Це додатково підвищує ліквідність ринку. Біржа постійно працює над поліпшенням інфраструктури всіх напрямків діяльності і всіх сервісів.

Для того, щоб емітентам було комфортно розміщувати свої цінні папери, створюються необхідні умови, а саме:

 • Чи дотримується конфіденційність
 • Організовується допомогу з підготовки пакету документів
 • Застосовуються сучасні підходи і технології з приводу лістингу (звернення) цінних паперів.

Проведена реформа лістингу дозволила додавати цінні папери емітентів на стадії первинного розміщення в список. Малим і середнім компаніям стало зручніше залучати інвестиційні ресурси завдяки спеціальному напрямку рії (Ринку Інновацій та інвестицій). Постійно вдосконалюються електронні інформаційно-торговельні системи.

Московська біржа працює на принципах забезпечення широких можливостей для приватних і корпоративних інвесторів, а також для емітентів. За допомогою різних операцій можна залучити інвестиції у власний бізнес, ефективно управляти фінансами і заощадженнями.

Друзі, приєднуйтеся до числа моїх передплатників - це означає, що Ви автоматично будете в курсі найцікавіших подій фінансовому житті! Також буду вдячний за рекомендації блогу в колі своїх знайомих, друзів і родичів. Бувайте усі!