Скромна прибуток вересня +0, 72%

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Вітаю шановні читачі! Протягом останніх двох тижнів спостерігав за ринком, чекаючи точок входу по своїй стратегії. За цей час я вже встиг дечого навчитися.

Склалося таке враження, що це не я вивчаю ринок - а він вивчає мене ... Всі ці дні тримається стійка тенденція - коли у мене є час на ринок і я планую поторгувати день - настає затишшя. Як тільки навалюється ціла купа справ - обов'язково починається двіжуха, до якої я не готовий, на яку я не встигаю.

Тепер до справи. Вчора запланував торгувати Трикутник. Фігура красива, рівна, добре видно на годину:

Перший моя спроба виявилася помилковою виходом, але я, добре засвоївши урок серпня (не перевертається по протилежному сигналу) все-таки увійшов. Вхід вийшов класним, шкода потім я не зміг досидіти до першої мети і побачивши почався розворот закрив операцію. До вечора ситуація ще більш розігралася, але вечірній вихід я вже не застав. В цілому прибуток звичайно смішна, але це краще ніж БО і тим більше стоп.

Подивимося як буде розвиватися ситуація далі: схоже долар намітив падіння до рівня 66500. Якщо і тут статися пробій, є потенціал на 64000, а там і до 58 недалеко!

В суботньому звіті викладу журнал угод, а поки - підписуйтесь на оновлення і до швидких зустрічей!