Телетрейд - відгуки трейдерів

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

TeleTrade отзывы Сьогодні ми розглянемо компанію Телетрейд: відгуки і факти. У мережі досить багато негативних відгуків про цей брокер, але вистачає і позитивних оцінок. Хто правий і чи варто довіряти компанії TeleTrade? В цьому ми і спробуємо розібратися.

Історія Телетрейд

Повна назва компанії - TeleTrade DJ (Dow Jones). Заснована в 1994 р, в онлайні доступна з 2001 р Має офіси в 30 країнах, в т.ч. в Росії, Україні, Білорусії, Казахстані. Головний офіс компанії ТелеТрейд зареєстрований, як і у багатьох форекс-брокерів, в Сен-Вінсент і Гренадіни.

В Європі діяльність компанії регулюється CySEC. У росіян Teletrad стала другою компанією, що отримала ліцензію форекс-дилера від російського регулятора в 2016 році.

Компанія займається наданням брокерських послуг на біржі Форекс. Поповнення рахунків можливо банківським переказом, Chronopay, Qiwi, PayOnline, Webmoney, NETELLER, Яндекс.Деньги, Skrill.

Для трейдингу надається торговий термінал МетаТрейдер 4 і МетаТрейдер5.

А тепер трохи суб'єктивності, тобто Телетрейд відгуків. Невідомо, чому так склалося, але на сайтах незалежних рейтингів Форекс брокерів компанію часто лають, приводячи обґрунтовані аргументи і факти. Одна людина пише, що втратив гроші, інший незадоволений викладом матеріалу на лекціях і психологічним тиском на потенційних клієнтів. Чому так відбувається? Наскільки це критично і чи варто відкривати торговий рахунок у такого брокера? Компанія TeleTrade відома своїм навчанням. Перше заняття - ознайомлювальне, воно безкоштовно. Наступні заняття безкоштовні тільки для клієнтів компанії, тобто трейдерів, які мають на депозиті певну суму. Така політика брокера, це нормально. На сайтах інших надійних брокерів, таких як Альпарі, Фх4ю або інстр, теж можна знайти людей, незадоволених тим чи іншим аспектом діяльності брокера.

Висновки робіть самі.