Технічний аналіз у онлайн-торгівлі акціями

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Технічний аналіз є потужним інструментом, який використовується багатьма досвідченими онлайн-трейдерами. Однак потрібно зазначити, що для початківців трейдерів ідея торгівлі на фондовому ринку з використанням графіків і індикаторів не завжди має очевидний сенс. Більш пильний погляд на те, що відбувається в "реальному світі", дозволяє побачити, що ціна і обсяг на графіку акції дають більше інформації, ніж багато хто може собі уявити. Технічний аналіз покликаний перетворювати рух ціни в корисні для трейдера графічні зображення.

Новини та фундаментальні чинники

Почнемо з теорії, яка стверджує, що рано чи пізно все новости і фундаментальні фактори, що мають відношення до конкретної компанії, знаходять своє відображення в ціні її акцій. Фондовий ринок дозволяє цього процесу відбуватися досить швидко, особливо зараз, коли так багато інвесторів звертаються до інтернету в пошуках інформації онлайн.

Інсайдери компанії першими дізнаються про події, що відбуваються, які вплинуть на акції компанії - їх акції. Хоча правилами SEC (Комісія з цінних паперів і бірж США) чітко регулюється, що саме інсайдери можуть говорити і робити щодо наявної в їх розпорядженні інформації, на практиці неможливо запобігти поширенню чуток і витік інсайда.

Те, що починається в формі тихої бесіди між ключовими службовцями компанії, незабаром неминуче виходить за межі вузького кола осіб. Ці розмови швидко доходять до їхніх друзів та знайомих, які в свою чергу діляться цими "корисними" новинами з іншими.

У міру того, як все більше людей дізнаються про ці "секрети", у багатьох з них виникає бажання купити або продати акції, щоб з вигодою для свого торгового рахунку скористатися отриманою перевагою. В результаті, на графіку акції починають з'являтися сигнали, що свідчать, що відбувається щось значиме.

Основні учасники ринку

Ті, хто вміє добре читати графіки, намагаються розпізнавати торгові сигнали Які говорять про якісь зміни. Вони безперервно шукають можливості для заробітку в ситуаціях, які розвиваються схожим чином. Цю групу учасників ринку прийнято називати "розумними грошима". У неї входять трейдери, які мають великі фінансові можливості, які вміють розпізнавати, що відбувається на ринку, і здатні діяти у відповідності зі сформованою ринковою ситуацією. З огляду на розмір капіталу, з яким вони працюють, їх дії в процесі торгівлі завжди проявляються на графіках.

Крім них, до цього процесу залучені ще приблизно 5000 "напівпрофесіоналів", які, за даними CNBC, генерують більше 80% загального денного обсягу онлайн-торгівлі на фондовому ринку. Вони вкрай активні і відкривають і закривають угоди, в середньому, по 50 разів за торгову сесію. Вони цілими днями атакують рівні підтримки і опору в розрахунку, що вдасться заробити в тому чи іншому напрямку.

Промацавши силу такої разворотной зони на графіку, вони швидко приймають рішення - чи зберегти свою позицію або перевернутися і йти в протилежному напрямку. У певному сенсі, вони грають на фондовому ринку роль розвідників, які тикають в усі потенційно слабкі місця, щоб з'ясувати, в якому напрямку ціна готова піти.

Ці постійно активні гравці, крім того, служать своєрідною змазкою, необхідної для роботи механізму онлайн-торгівлі. Вони створюють безперервний рух ціни в той час, як інші, менш активні, групи трейдерів "сидять на узбіччі". Їх вплив на ціну і обсяг дуже скоро виявляється на графіку у вигляді певних формацій, які можуть служити потужною підказкою про те, в якому напрямку, в кінченому підсумку, піде конкретна акція (та й весь ринок).

Висновок

Який можна зробити висновок? Кожен, хто торгує на фондовому ринку онлайн, повинен взяти до відома, що графічний аналіз ефективно працює на всіх ринках і на будь-яких тайм-фреймах. Він в рівній мірі застосовний як до короткостроковій торгівлі, так і до довгострокового інвестування

В цьому немає нічого нового. Технічним аналітикам відомо про це вже багато десятків років. Робота тих з нас, хто використовує графіки як складову частину своєї стратегії торгівлі акціями онлайн, зводиться до виявлення розворотів рівнів, щоб потім влитися в потік, який піде в одному напрямку з розумними грошима. Хоча потрібно затратити певні зусилля і час, щоб навчитися цього типу торгівлі, даний навик, безумовно, необхідний кожному, хто хоче успішно працювати на ринку акцій!