Індикатор supertrend допоможе визначити напрямок тренда

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

supertrend

Індикатор Supertrend є гібридним інструментом, який дозволяє визначати напрямок руху тренда на валютному ринку Форекс. Цей інструмент прекрасно підійде для тих трейдерів, які вважають за краще не довіряти свідченням якого-небудь одного індикатора при виборі підходящого моменту для входження на ринок.

Творці Supertrend в результаті тривалих експериментів прийшли до висновку, що для максимально точного визначення напрямку тренда найкраще використовувати показання індикатора CCI, що володіє періодом 50, а також індикатора ATR, що володіє періодом 5.

supertrend-indikator

Supertrend індикатор є досить точним інструментом, так як індикатор CCI, що входить до його складу, відповідає за визначення напрямку тренда, а індикатор ATR використовується для підтвердження одержуваної інформації. Якщо на ринку присутній висхідна тенденція, то лінія індикатора Supertrend володіє зеленим відтінком, а якщо тренд спадний, то лінія має червоним кольором.

Supertrend. Особливості застосування індикатора

Supertrend індикатор є досить простим у застосуванні, що робить його гідною кандидатурою, як для професійних, так і для початківців трейдерів. У ситуаціях, коли лінія індикатора має зеленим відтінком, слід створювати угоди на придбання валюти, а якщо лінія має червоним кольором, то оптимальним варіантом є створення ордерів на реалізацію валюти.

mtf-supertrend

При веденні торгів за допомогою даного індикатора рекомендується використовувати Stop-Loss, який слід встановлювати поблизу від максимального або мінімального значення цінового рівня. Прибуток від ведення торгів рекомендується фіксувати в момент, коли лінія індикатора змінить свій відтінок.

Читати - відео форекс навчання

Модифікована версія індикатора

На сьогоднішній день існує поліпшена версія даного індикатора, яка носить назву MTF Supertrend. Головною особливістю цієї версії є можливість її застосування на різноманітних тайм-фреймах.

Так, наприклад, за допомогою MTF Supertrend ви можете використовувати дані з тайм-фрейму H4, на валютному графіку H1, який ви застосовуєте для ведення торгів. Завдяки цій особливості індикатора MTF Supertrend, у трейдера з`явилася можливість на одному графіку розмістити всю необхідну інформацію для визначення відповідного моменту для входження на ринок.

supertrend

Значення тайм-фреймів задається в хвилинах, з цієї причини для того, щоб спростити процес налаштування необхідно знати за допомогою якого-значення можна вивести на валютний графік інформацію про необхідний вам тайм-фреймі. На розташованої нижче зображенні у вигляді таблиці представлені значення всіх тайм-фреймів, виражені в хвилинах.

supertrend

Обидва описаних вище індикатора поширюються вільно. Ви можете завантажити їх скориставшись посиланням, розміщеної нижче.

Налаштування індикатора

Далі необхідно розглянути процес налаштування описаних вище індикаторів на прикладі MTF Supertrend. Після вибору відповідної валютної пари і тайм-фрейму, необхідно запустити індикатор, після чого перед вами з`явиться вікно з настройками, як на картинці, розміщеної нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

supertrend

Індикатор Supertrend володіє всього однією налаштуванням під назвою «TimeFrame». У цьому рядку необхідно ввести значення тайм-фрейму, який буде відображатися на використовуваному вами валютному графіку. Потім вам необхідно натиснути кнопку «Ок» і індикатор почне функціонувати.

Особливості використання MTF Supertrend

Так як даний індикатор є трендовим, використовувати його необхідно для визначення напрямку тренда. Для того, щоб більш ефективно справлятися з поставленими завданнями успішні трейдери Форекс рекомендують запускати на одному графіку два індикатора Supertrend і MTF Supertrend. Другий інструмент буде відображати тренд зі старшого тайм-фрейму, а перший буде більш наочно відображати ситуацію на використовуваному для ведення торгів валютному графіку. З тим, як це виглядає, ви можете ознайомитися на представленої нижче зображенні.

supertrend

Як сигнал для відкриття ордерів необхідно використовувати перетин лінії Supertrend з лінією MTF Supertrend. Stop-Loss необхідно встановлювати в локальних мінімумах або максимумах цінового рівня. Фіксацію прибутку рекомендується здійснювати в момент, коли лінія індикатора Supertrend змінить свій відтінок.

При бажанні обидва індикатора можна застосовувати в ролі ліній підтримки і опору.

supertrend

У ситуаціях, коли на ринку присутній бічний рух цінового рівня, описані вище індикатори прекрасно показують межі флета. У подібних випадках в якості сигналу для входження на ринок слід розглядати пробою ціновим рівнем лінії індикатора Supertrend.

Недоліки індикатора Supertrend

На жаль, крім явних переваг, описаних вище, індикатори мають і деякі недоліки. Головним мінусом даних інструментів є невелике запізнення. Це відбувається через те, що для отримання необхідних даних індикатори використовують стандартні інструменти торгової платформи Метатрейдер 4.

Для того, щоб знизити ймовірність створення збиткових угод через запізнювання індикаторів, рекомендується відкривати угоду не відразу після перетину ліній індикатора, а через деякий час. Щоб ведення торгів було більш безпечним, найкраще використовувати описані вище індикатори разом з іншими інструментами Форекс.

Перед тим, як почати ведення торгів за допомогою описаних вище індикаторів, рекомендується в обов`язковому порядку провести тестування на демо рахунку в Метатрейдер. Трохи потренувавшись, ви зможете навчитися грамотно використовувати дані інструменти, що, в свою чергу, дозволить вибрати найбільш підходящий момент для відкриття ордера.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати індикатори Supertrend і MTF Supertrend, що, в свою чергу, дозволить отримувати стабільний прибуток на ринку Форекс і стати дійсно успішним трейдером.