Стратегія fx prime

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

fx-prime

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію FX Prime, яка користується в наш час великою популярністю серед трейдерів. Дана торгова методика є індикаторної, інструменти, на основі яких вона працює, самостійно проводять аналіз ринку і виявляють відповідні точки для входу в ринок.

Стратегія FX Prime з`явилася в 2008 році, тобто в період світової кризи, який зробив багато що існували до цих пір стратегії неефективними. Описувана сьогодні стратегія призначається для використання на коротких тайм-фреймах, а саме на хвилинних.

Опис стратегії FX Prime

Отже, стратегія FX Prime призначається для використання на хвилинному тайм-фреймі. Працює стратегія на основі шести індикаторів, а саме:

 • Експоненціальна змінна середня з періодом 720, яка будується за цінами закриття. Даний інструмент призначається для визначення глобальної тенденції на ринку. fx-prime Творець стратегії рекомендує встановити на M5 EMA з періодом 144, але для визначення тренда доведеться постійно перемикати тайм-фрейм. Досвідчені трейдери вирішили позбутися од даної проблеми і вирішили використовувати EMA з періодом 720 на хвилинному тайм-фреймі.
 • Spud Fibo - даний інструмент призначається для побудови рівнів Фібоначчі на основі розмаху ціни за минулий день. Даний алгоритм рекомендується використовувати зі стандартними настройками.
 • Avto_Pivot - даний інструмент здійснює автоматичне побудова Півот рівнів.
 • Doublecci Woody, відомий також як «Вуді CCI» з наступними настройками: TrendCCI Period зі значенням 170, EntryCCI Period зі значенням 34 і Trend Period зі значенням 2, змінну Count_Bars можна залишити зі стандартним значенням, так як вона не впливає на результат розрахунку.
 • Heiken Ashi Smoothed - даний інструмент згладжує свічки. Даний інструмент рекомендується використовувати зі стандартними настройками.
 • Індикатор RSI з періодом 14. Цьому інструмент нам потрібно побудувати рівні 45 і 55.

fx-prime

Після установки всіх індикаторів на графік, ви зможете побачити таку ж картинку, як на фото, розташованому нижче. Щоб не переносити самостійно індикатори на графік, можете скачати вже готовий шаблон даної торгової стратегії по посиланню, розміщеної нижче.

Правила застосування стратегії

Отже, для відкриття угод на покупку потрібне дотримання наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 • EMA з періодом 720 повинна бути нижчою за ціну і повинна бути спрямована вгору.
 • Крива TrendCCI повинна перетнути нульовий рівень і полинути вгору. Крива EntryCCI теж повинна перетнути нульовий рівень знизу вгору. Тут потрібно внести ясність, для чого дана торгова методика застосовує 2 індексу товарного каналу. Причина криється в тому, що спочатку перша крива підтверджує трендовий сигнал і рідко змінює свій напрямок, а ось друга крива часто перетинає нульовий рівень і може використовуватися для виявлення відповідних точок для входу в ринок. fx-prime
 • Крива RSI повинна розташовуватися вище рівня 55. Якщо крива знаходиться нижче цього значення, від відкриття ордера найкраще відмовитися так як висока ймовірність появи помилкового сигналу.
 • На графіку ціни повинен бути висхідний бар.
 • Точка для входу в ринок не повинна перебувати біля Півот рівнів.

fx-prime

Угоди по стратегії FX Prime рекомендується відкривати зі стопами в розмірі 10 пунктів. Закриття ордера здійснюється під час вступу одного з наступних сигналів:

 1. На графіку ціни виник спадний бар.
 2. Крива EntryCCI перетнула нульовий рівень.

Можна також використовувати трейлинг стоп, активувати який рекомендується після досягнення ціною важливого рівня Фібоначчі.

Умови для відкриття угод на продаж

Отже, для відкриття угод на продаж потрібне дотримання наступних умов:

 • EMA з періодом 720 повинна бути вищою за ціну і повинна бути спрямована вгору.
 • Крива TrendCCI повинна перетнути нульовий рівень і полинути вниз. Крива EntryCCI теж повинна перетнути нульовий рівень зверху вниз. fx-prime
 • Крива RSI повинна розташовуватися нижче рівня 45. Якщо крива знаходиться вище цього значення, від відкриття ордера найкраще відмовитися так як висока ймовірність появи помилкового сигналу.
 • На графіку ціни повинен бути спадний бар.
 • Точка для входу в ринок не повинна перебувати біля Півот рівнів.

fx-prime

Угоди по стратегії FX Prime рекомендується відкривати зі стопами в розмірі 10 пунктів. Закриття ордера здійснюється під час вступу одного з наступних сигналів:

 • На графіку ціни виник висхідний бар.
 • Крива EntryCCI перетнула нульовий рівень.

Можна також використовувати трейлинг стоп, активувати який рекомендується після досягнення ціною важливого рівня Фібоначчі.

Варто також відзначити, що стратегія FX Prime передбачає дотримання правил мані-менеджменту. Розмір кожної угоди максимум може становити 5% від загального капіталу.