Стратегія для бінарних опціонів - "середньострокова"

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

Среднесрочная стратегия Стратегія для бінарних опціонів "Середньострокова", як випливає з назви, розрахована на торгівлю опціонами з експірації в 1 добу або більше. Тому аналіз проводиться на денних і тижневих інтервалах. Головна умова - наявність тенденції з наступною покупкою опціону в даному напрямку. Використовуються рівні підтримки і опору + SMA (Simple Moving Averages). Торгівля можлива на будь-якій валютній парі, але оптимально торгувати на EUR / USD.

Рекомендовані брокери для торгівлі бінарними опціонами: OlympTrade, 24option, Alpari.

Кому буде корисна середньострокова стратегія для бінарних опціонів? Тим трейдерам, хто хоче максимально виключити ризики, любить ловити повільні, розмірені рухи ринку і готовий терпляче чекати прибуток від угоди. Торгівля на среднесроке володіє саме такими характеристиками.

Переходимо до установки індикаторів. Ковзаючі середні наносимо на графік терміналу MetaTrader4 (графіків буде 2 - тижневий і денний), а власне торгівля здійснюється вже на сайті брокера бінарних опціонів.

Тижневий інтервал:

  1. SMA з періодом 4 (SMA 4) - червоного кольору.
  2. SMA 8 - синього кольору.
  3. SMA 40 - зеленого кольору.

середньострокова

рис.1

Денний інтервал:

  1. SMA 5 - червоного кольору.
  2. SMA 20 - синього кольору.
  3. SMA 50 - зеленого кольору.

Також трейдер повинен знати і вміти нанести рівні підтримки і опору, так само як лінії тренду, що наносяться по мінімальним або максимальними цінами.

Торгівля по стратегії для бінарних опціонів "Середньострокова"

Логіка торгівлі проста - визначаємо наявність тренда і торгуємо по ньому. Тому для початку оцінюємо тижневий графік. Якщо ціна зростає і свічки розташовуються вище SMA 4 і 8, то ми шукаємо точки для покупки опціону Call (довга позиція). Якщо ціна падає і свічки розташовуються нижче SMA 4 і 8, ми шукаємо точки для покупки опціону Put (коротка позиція).

Для більш точного бачення ринку нам потрібно отримати підтвердження сигналу на денному графіку. Для цього кожну добу ввечері ми оцінюємо денний інтервал:

  1. якщо SMA 5 направлена в протилежну тренду сторону або ж знаходиться в горизонтальному положенні, то слід чекати розвороту в бік тенденції.
  2. якщо SMA 20 здійснює рух, спрямований проти тренда, або розташована горизонтально, ми очікуємо перетину SMA ціною. Якщо ціна перетнула SMA зверху вниз і закріпилася нижче мувинга, купуємо опціон Put. Якщо ціна перетнула SMA знизу вгору і закріпилася вище, купуємо опціон Call.

Час експірації опціону - добу або більше.

середньострокова

рис.2

З опису зрозуміло, чому стратегія для бінарних опціонів називається "Середньостроковій". Визначивши ситуацію на тижневому графіку, отримуємо підтвердження на денному, після чого визначаємося з напрямком угоди. Ось і вся суть! Дана стратегія добре себе зарекомендувала, але вимагає від трейдера посидючості і трохи терпіння. Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!