Стратегія empire - проста методика ведення торгів

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

strategiya-empire

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Empire, яка користується великою популярністю в наш час. Дана торгова методика працює без індикаторів, є довгостроковою і вимагає мінімальних тимчасових витрат. Стратегія Empire відрізняється простотою в застосуванні.

Дана торгова методика призначається для використання на денному графіку. Що стосується валютних пар, то вони можуть будь-якими, але краще всього вибрати пару з високою волатильністю. Стратегія передбачає використання відкладених ордерів з закриттям ордера всього 1 раз в тиждень, таким чином, для торгівлі по даній стратегії трейдер повинен витрачати по 5 хвилин в тиждень свого особистого часу.

Опис стратегії Empire

Пропоную вами почати з основи стратегії Empire. За загальною статистикою за останні 10 років майже на кожному валютному інструменті максимуми і мінімуми тижневих свічок збігаються з екстремумами свічок, утворених в понеділок і п`ятницю. У зв`язку з тим, що Хай / Лоу понеділка, швидше за все, збережеться, відкриття ордерів рекомендується здійснювати після закриття понеділка, а також утримувати їх відкритими протягом усього тижня.

Тепер давайте поговоримо про правила входу по даній стратегії. Отже, стратегія Empire передбачає виконання таких дій:

  1. Як тільки закриється свічка понеділка, у вівторок потрібно відкрити 2 відкладених ордера Buy Stop і Sell Stop на кілька пунктів вище і нижче Хай і Лоу свічки понеділка.
  2. Закрити ордер рекомендується в п`ятницю за кілька годин до закінчення торгового дня.

Для більш наочного розуміння, пропоную розглянути конкретний приклад. Отже, на парі євро / долар на графіку D1 у вівторок з ранку відкриваємо два відкладених ордера Buy Stop і Sell Stop на пару пунктів вище і нижче свічки, закритою в понеділок. Стопи для угод розміщуємо на протилежних екстремуму свічки, для довгої позиції на рівні Лоу, а для короткої - Хай.

strategiya-empire

Отже, як тільки спрацює один з ордерів, другий не видаляємо. Другий ордер залишається в якості страховки на той випадок, якщо ціна несподівано розгорнеться. Таким чином, якщо перший ордер принесе збитки, другий ордер може компенсувати втрати.

У п`ятницю за пару годин до закриття торгового дня потрібно закрити обидві угоди. При використанні даної торгової стратегії потрібно обов`язково дотримуватися правил мані-менеджменту. Ризик в тиждень повинен бути не більше 1 відсотка в тиждень.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Корисні поради

Для збільшення ефективності стратегії рекомендується дотримуватися наступних правил:

  1. У разі якщо в понеділок з`явилася свічка з довгими тінями, тобто обидві тіні довший за тіло свічки, то від відкриття угод найкраще відмовитися. Справа в тому, що такі бари говорять про невизначеність на ринку, відповідно можливі коливання ціни.
  2. Від відкриття угод рекомендується також відмовитися в тому випадку, якщо в понеділок з`явилася дуже велика свічка. У такому випадку протягом всього наступного тижня ціна може почати топтатися на місці.
  3. Важливо звертати увагу на рівні підтримки і опору, а також довгострокові лінії тренда і цінові канали.
  4. Можна також після активації одного з ордера у вівторок в кінці дня перевести його в беззбиткове стан. Після цього другий ордер можна буде видалити.

Радник Test-imperiya

Для автоматичної торгівлі по даній стратегії був створений спеціальний радник, який називається Test-imperiya. Завантажити даний радник ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється даний робот, як і будь-який інший радник, просто завантажуєте файл, зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите на графік радник з вікна «Навігатор».

В ході тестування даний радник показав непогану прибутковість, ознайомитися з якою ви можете за допомогою наступного малюнка.

strategiya-empire

Зверніть увагу на те, що чистий прибуток за 15 місяців склала 74,6%. Розмір максимальної осідання дорівнює 17 відсоткам, за весь цей час було відкрито всього 68 ордерів.

strategiya-empire

На основі всього сказаного вище можна зробити висновок, що стратегія Empire є простою, але при цьому досить ефективною торгової стратегією. А якщо вести торгівлю відразу на декількох валютних парах, то можна в рази збільшити загальну прибутковість. Варто також враховувати, що дана стратегія вимагає мінімальних витрат часу, так що її сміливо можна поєднувати з будь-якими іншими стратегіями.

Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на мій канал і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого. Бажаю всім удачі і хороших прибутків.