Стратегія antiprofitunity - методика торгів проти тренда

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

strategiya-antiprofitunity

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію AntiProfitunity, яка в наш час користується великою популярністю серед трейдерів. Дана стратегія є вдосконаленою версією торгової методики Profitunity, яка була створена Біллом Вільямсом. Необхідність в поліпшенні стратегії Profitunity виникла в результаті виниклих змін на ринку Форекс.

Хочу відразу зазначити, що стратегія AntiProfitunity - це не протилежність оригінальної методики ведення торгів, як ви могли подумати, порівнявши їх назви. Це вдосконалена версія, яка продовжує ідею Білла Вільямса, а також передбачає виявлення контртрендових сігналов.Стратегія AntiProfitunity призначається для використання на тайм-фреймі D1 або H4, на більш коротких тимчасових інтервалах багато шуму, що буде призводити до виникнення помилкових сигналів. Справа в тому, що описувана сьогодні стратегія передбачає використання одного свічкового патерну, який є надійним тільки на довгих тимчасових інтервалах.

Рекомендації щодо застосування стратегії

Стратегія AntiProfitunity передбачає використання двох індикаторів:

  1. Індикатора Алігатор з настройками 13, 8 і 5.
  2. Індикатора AO.

Раніше я вже розповідала про ці індикатори, більш докладний їх опис ви зможете знайти, перейшовши за посиланнями.

Стратегія AntiProfitunity виглядає наступним чином:

strategiya-antiprofitunity

Стратегія передбачає пошук на графіку разворотной свічки, без якої описувані вище індикатори не грають ніякої ролі.

Розворотна свічка являє собою розвороту патерн, який буває двох видів. Якщо на ринку спостерігається висхідна тенденцій, поворотна свічка називається «ведмежим розворотом», а при низхідному - «бичачим».

На наступній картинці ви можете побачити ведмежий і бичачий розворот.

antiprofitunity

Зверніть увагу на зовнішній вигляд цих свічок. У першій ситуації ціна закриття знаходиться в нижній частині діапазону, а в другій - у верхній частині діапазону.

Стратегія Antiprofitunity передбачає виконання ще одного правила - розворотне свічка повинна розташовуватися вище / нижче ліній Алігатора в залежності від напрямку ціни. При цьому, чим більше кут між кривою, яка має синім відтінком, і ціною, тим більш достовірним є сигнал.

Другий індикатор AO потрібен нам для пошуку дивергенції і підтвердження сигналів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Для більш наочного розуміння даної стратегії пропоную вам розглянути конкретні приклади при низхідному і висхідному трендах.

Приклади входу в ринок

На зображенні, представленої нижче, ви можете побачити появу ведмежого розвороту.

strategiya-antiprofitunity

Зверніть увагу на те, що свічка утворилася вище Алігатора і на індикаторі AO з`явилася дивергенція. В цьому випадку при утворенні наступної свічки рекомендується створити ордер на продаж. При цьому, угода повинна бути відкрита з стопом, встановленим на рівні попереднього локального максимуму і плюс п`ять пунктів.

На наступній картинці ви можете побачити появу бичачого розвороту. При цьому, свічка розташовується нижче ліній Алігатора, а на індикаторі AO виникає дивергенція. У такій ситуації описувана сьогодні стратегія рекомендує відкриття угод на покупку. Ордери створюються зі стопом, встановленим біля попереднього локального мінімуму плюс п`ять пунктів. strategiya-antiprofitunity

фіксація прибутку

Автор стратегії радить відкривати ордера без Тейку та використовувати трейлинг-стоп. Але на сьогоднішній день такої спосіб фіксації прибутку є невиправданим через надмірне коливання ціни, що може привести до передчасного закриття ордера.

Більш вигідним методом фіксації є закриття ордерів при розкритті щелепи крокодила в протилежному напрямку.

strategiya-antiprofitunity

Подібна методика може здатися не зовсім зручною, але не слід забувати, що Алігатор запізнюється і може змінити власний напрямок в момент, коли ринок перебуває під флетовій стані.

Як ви могли помітити, стратегія AntiProfitunity є простою торгової методикою. Головний її мінус полягає в невеликій кількості сигналів. Але якщо застосовувати для торгівлі відразу кілька активів, в тому числі і CFD на акції, то ви зможете непогано заробляти.

Якщо ви надумали використовувати CFD на акції, то пам`ятайте про небезпеку, пов`язану з гепами. Торгуючи товарами, потрібно враховувати термін виконання, так як частина компаній-брокерів склеюють графік, а у деяких взагалі доводиться закривати минулий угоду і відкривати нову. Якщо ви вирішили заробити на CFD на акції, то вам варто звертати увагу на публікації важливих звітностей. Рекомендується за день до публікації закрити всі угоди, в іншому випадку через прослизань вашому депозиту може серйозно бути непереливки.

Щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників та індикаторів, підписуйтесь на мою розсилку.