Робота стоп ордерів в derby.

Спонсор цієї статі - сайт Richinvest.biz - торгуйте бінарніми опціонами з максимальним прибутком!

У послендне час на utmagazine йшли запеклі дискусії на тему стоп ордерів і принципу їх спрацьовування. Ми проаналізували всі агрумент за і проти, і прийняли рішення не вносити змін в роботу стоп-ордерів.
Так от несолько основних моментів, які Ви повинні беручи участь в турнірах на платформі Derby:

1) Стоп ордер спрацьовує або коли котирування в склянці стала дорівнює або гірше стоп ціни, яку Ви вказали в заявці, або якщо за ціною рівної або гірше стоп-ціни пройшла угода (принт) на біржі, в залежності від того, що настане раніше. Природно найчастіше, трігерром для спрацьовування стоп ордери є зміна котирування, і вкрай рідко буває так, що на біржі прохдіт угода за межами поточної ціни в склянці.
2) Стоп ордера працюють тільки всередині однієї торгової сесії. Тобто після закриття торгів, всі ордери скасовуються, в тому числі і стоп ордери. Нагадаю, що на ф'ючерсному ринку Московської біржі (FORTS) - 3 торгових сесії ранкова, дневаня і вечірня. В кінці кожної сесії відбувається кліринг, Derby скасовує всі ордера перед клірингом. Теж саме відбувається і на NYSE, і на СМЕ, і на акціях MOEX, але один раз в день, а на 3 як на FORTS.

З приємного: запущені турніри типу Training на СМЕ. Також раджу звернути увагу на новий UTChallenge Mentor.